Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bałtek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam, logi zrobione na szybko. Zauwazyłem, ze auto coś nie tak się zbiera. Czeka mnie jutro wieczorem trasa, i nie wiem czy jechać ;/ Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum
  2. Bałtek opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam. Temat już wielokrotnie poruszany w internecie, ale po przeanalizowaniu brak mi dalej infromacji. Do rzeczy, jestem na kupnie a4 b7 1.9 tdi BKE. W garażu mam cały silnik z AJM z całym osprzetem. Zastanawiam się czy rozkręcać go na śrubki, czy lepiej zostawić serducho. Mam takie zagwozdki: 1.Pada silnik bke, czy silnik ajm podejdzie ? Czy osprzęt z bke tj. rozrusznik, klima itd bedzie pasować? 2. Czy pompki bedą pasować zamiennie? 3.W przypadku rozkręcenia, co warto zostawić w razie podmiany do bke? Pozdrawiam
  3. Bałtek zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  4. Witam. Mam silnik 1.9tdi ajm, leży on w suchym miejscu już drugi rok. Cały kompletny zalany olejem. Czy po takim leżakowaniu mogło coś się uszkodzić ? Pompowtryski mogły się uszkodzić ?
  5. Ja stoję przed wyborem opon 205/55/16 i nie wiem które wybrać Rainsport 5 lub hankook venetus prime 3? Samochodem poruszam się w większości po niezakorkowanym mieście, 15km do pracy w jedną stronę, i raz w miesiącu wyjdzie trasa około 400km. Styl jazdy mam dynamiczny, którą oponę polecacie? W RS5 boję się, że szybko bieżnik zniknie i będą bujać na zakrętach. Chyba wezmę Hankooki, ale nie jestem do końca przekonany. Co polecacie?
  6. Ładna maszynka, nie brakuje mocy po przesiadce z tdi? Co wchodzilo w skład tego SPA?
  7. Pokaz jak słupki wyglądają na samochodzie
  8. Zauwazyles różnice po wygluszeniu osłony?
  9. Mam problem z moim klekotem AHH. Otóż jak silnik jest zimny, odpali ładnie lecz po przegazowaniu lub ruszeniu silnik się dławi. Po ponownej próbie odpalenia pojawiają sie problemy. Załączam filmik by to wszystko zobrazować. Dodam, że jak odpalę po dłuższym postoju i silnik pochodzi z kilka minut na biegu jałowym bez zadnego dodawania gazu problem znika. Na komputerze błędów brak. A i jeszcze jedno, jak przyspieszam samochodem to z lewej strony pod kierownica słychać tykający przekaźnik(jak juz się nagrzeje nic nie słychać). Więc wymienilm przekaźnik od świec, lecz jest to samo. Od czego zacząć diagnostykę? Może układ paliwowy jest zapowietrzony? https://www.youtube.com/watch?v=45w5Q7v5I-0&feature=share&fbclid=IwAR3eMhBm4w6lfPBvW3lur_tdUASoAJ_SBYF5q9QqyygwFjzySBL5Ln14Cac
  10. Siedzenia kozak! Ile taka przyjemnośc jeśli mozna wiedziec?
  11. Witam. Chciałbym kupić sprężarkę do garażu. Budżet to myślę tak do 400zł (max500zł). Zastosowanie to od czasu do czasu coś dmuchnąć w garażu, coś psiknąć jakąś farba (nie mówię o malowaniu elementów samochodu), i może da radę podpiąc klucz pneumatyczny. I teraz pytanie, jakie oglądać w tej cenie? 24l z lepszym silnikiem, czy może 50l? Kompletnie nie wiem od czego zacząć poszukiwania ;/
  12. WItam. Potrzebuje do A4 B5 1.9tdi AHH: 1. Kompletny rozrzad + pompa 2. Filtr paliwa 3. 4x swiece zarowe
  13. Witam. Ma ktoś może z Was, lub miał volvo v40/s40 I gen po lificie (od 2000r). jak się użytkuje to auto, chodzi mi głownie o wyciszenie, prowadzenie względem a4 b5? Głownie chodzi mi o silnik 2.0t. Może ktoś miał takie autko i chętnie się podzieli swoją opinią. Pozdrawiam
  14. Podepnij pod vaga i zobacz czy żadnych błędów nie wywaliło. Ja miałem podobne objawy z czujnikiem temperatury
  15. Bałtek odpowiedział(a) na Bałtek temat w 1.9TDI
    No dobra, a przygotujmy się na najgorsze. Faktycznie kończy mi się silnik, jaki przybliżony koszt remontu? I druga sprawa, mam drugi silnik, co z niego mógłbym wykorzystać by ograniczyć koszty?
  16. Bałtek odpowiedział(a) na Bałtek temat w 1.9TDI
    Dodam, że teraz z rana przy odpalaniu troszkę dłużej się kreci, i przy ruszaniu do 3 biegu potrafi przydymić na czarno. A z braniem oleju to ciężko powiedzieć, bo z 3 tygodnie temu naruszyłem miskę olejową. I pojawił się także olej w intercoolerze ;/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.