Treść opublikowana przez Plusa1338
-
Spociki w Kielcach
Kat już wywalony dawno ( sam środek pucha zostala) i teraz tylko pozostaje kwestia środkowy czy końcowy. Właśnie zależy mi na tym żeby głowy mi nie urwało bo to tylko tdi więc skoro tak mówisz to przyszykuje się na środkowy
-
Spociki w Kielcach
Słuchajcie chciałem zrobić przelot w 1.9 tdi ale nie wiem czy się opłaca dlatego chciałem zapytać kogoś kto może ma. Czy nie lepiej wywalić środkowy tłumik tylko a końcowy zostawić, a może na odwrót? Pozdrawiam
-
[B6 AVB] Droga do ideału by plusa1338 *1.9TDI* RS6'18/EIBACH/T.BRD+CHIP...
haha spoko wiem wiem koza jest ale nie na długo w przyszłym miesiącu wlatują sprężyny obniżające Eibach Pro-Kit wtedy podeślę zdjęcia jak się prezentują
-
[B6 AVB] Droga do ideału by plusa1338 *1.9TDI* RS6'18/EIBACH/T.BRD+CHIP...
Ja już poczułem wiosne
-
[B6 AVB] Droga do ideału by plusa1338 *1.9TDI* RS6'18/EIBACH/T.BRD+CHIP...
właśnie nie , wszystko p&p spryskiwacze z adapterami podłączyłem i chula
-
[B6 AVB] Droga do ideału by plusa1338 *1.9TDI* RS6'18/EIBACH/T.BRD+CHIP...
-
[B6 AVB] Droga do ideału by plusa1338 *1.9TDI* RS6'18/EIBACH/T.BRD+CHIP...
Dzięki
-
[B6 AVB] Droga do ideału by plusa1338 *1.9TDI* RS6'18/EIBACH/T.BRD+CHIP...
Aa wybacz, mój błąd odwrotnie ? Dzięki wiekie !
-
[B6 AVB] Droga do ideału by plusa1338 *1.9TDI* RS6'18/EIBACH/T.BRD+CHIP...
ojj dawno mnie tu nie było ale wracam w tym roku i napewno coś pomodzę W grudniu wjechały do mnie fele RS6 '18 225/40 przód, 235/40 tył Byle do wiosny !
-
Listwy Dekory LED
Pany jakie polecacie sprawdzone taśmy led z alledrogo? Np żeby sprzedający wysłał w danych kawałkach te ledy. Pozdrawiam
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
dobra niewazne
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
siema , posiadam zawieche 1ba i przymierzam się do zmiany sprężyn obniżających eibacha . Lepiej wyjdzie jak zmienie same sprężyny czy jak kupie komplet zawieszenia sline 1BE ? moje amorki są w b.d stanie więc bardziej jestem za zmianą samych sprężyn http://allegro.pl/sprezyny-obnizajace-eibach-audi-a4-b6-avant-01-04-i6441427557.html
-
Jakie zestaw HID ksenon XENON
Mógłbyś podesłać który kontkretnie ? A Ty z jakiego zestawu korzystasz ? Ktoś poleci jakis zestaw ?
-
Spociki w Kielcach
chip tuning w Świętokrzyskiem, kogo polecacie ?
-
Naprawa klamki
Mam identyczny problem , klamka nie wraca na swoje miejsce .. da sie taka sprężyne dokupić ?
-
Jakie zestaw HID ksenon XENON
Siema , polecacie taki zestaw na początek ? http://allegro.pl/audi-a4-b6-h7-zestaw-can-bus-hid-xenon-dedykowany-i4990903171.htmlczy moze jakis inny ?
-
1.9 TDI AVB 101 KM Bezpieczne zwiększenie mocy
Czytalem caly watek , chcialem tylko zapytac, ale prędzej pokusze sie o turbo AWX i moze jakis chip . Dzięki za odpowiedź
-
1.9 TDI AVB 101 KM Bezpieczne zwiększenie mocy
Z samej turbiny od AWX az tyle wzrośnie? A jeśli zmienie na turbine GTB1756VK ? co sądzisz ? czy musze do tej zmiany jeszcze cos dokupic ?
-
1.9 TDI AVB 101 KM Bezpieczne zwiększenie mocy
Chciałbym osiągnąć max 170-180km w moim AVB , jakie modyfikacje musiałbym przeprowadzić aby taki wynik otrzymać ? Pozdrawiam
-
Usunięcie katalizatora
A plecionkę jaką kupiłeś? taką
-
[AVB] Dziwny dźwięk przy dodawaniu gazu
Nie tajemnica kupiłem goły słupek za 800 zł i swoje graty ze starego przełożyłem do nowego.
-
Usunięcie katalizatora
Witam , ostatnio wydłubałem kata w A4 B6 + tradycyjnie wymiana plecionki na nową lecz nie otrzymałem charakterystycznego dźwięku już zauważalnego przy odpalaniu samochodu. Wydłubałem to cholerstwo ze środka puchy, a pustą puszkę wstawiłem spowrotem. Wie ktoś dlaczego ? Jest jakaś różnica między pustą puszką, a zaspawaną odpowiednią rurą ? Wiem że to a4 b5 ale Chodzi mi o ten dźwięk: https://www.youtube.com/watch?v=keB_MXaKFgc#t=0m18s Pozdrawiam
-
[AVB] Dziwny dźwięk przy dodawaniu gazu
Cześć , dawno tutaj nie zawitałem ze względu na samochód.. Dopiero wczoraj wyjechałem z warsztatu samochodem . Naprawa jednak zakończyła się wymianą silnika na nowy 1.9TDI 101KM AVB ( ponieważ dużo by mnie wyniosło zmiana na awx / avf ) z przebiegiem 220kkm ( choć w to wątpię ) i paroma częściami do nowego silnika, a oto one : - Uszczelniacz na wał - Łożysko igiełkowe - Łożysko oporowe - Uszczelka pod klawiaturę - Komplet oringów na pompowtryskiwacze - Filtr oleju - Tarcza sprzęgła LUK - Plecionka 10x55 ( + wydłubanie kata ) - Wąż wody króciec Silnik gotowy do montażu: i już na samochodzie Oczywiście pierwsze odpalenie nie odbyłoby się bez plaka ( rozładowany aku , ale podpięty pod prostownik na 10 min ) i dziś już pali na dotyk Miejmy nadzieję, że przejedzie drugie tyle od fabryki Pozdrawiam i dziękuję wszystkim za pomoc
-
[AVB] Dziwny dźwięk przy dodawaniu gazu
Blisko mnie jest gościu co sprowadza i rozbiera samochody i ma właśnie silniki na sell , więc podjade i zobacze na żywo
-
[AVB] Dziwny dźwięk przy dodawaniu gazu
chyba sam blok.To swoją głowice musisz i tak robić za tyle jak kupisz niewiadomo co za taką kase kupisz. To lepiej kup całego anglika na chodzie za 6k i przełoż cały kompletny silnik z turbiną pompkami całym osprzętem, felgi ci zostaną i w huu plastyku do sprzedania Iwtedy bedziesz miał w oryginale nierozbierany. http://allegro.pl/silnik-audi-a4-b6-vw-passat-b5-fl-1-9tdi-avf-130ps-i5086767863.html nie mam tyle kasy żeby kupować anglika i przekładać , kupię goły słupek taki jak tu tylko że z AVB i ze starego przełożę turbo itd.