Treść opublikowana przez musiek
-
Nie reagują zamki drzwi
Ja kupiłem pierwszą lepszą na szrocie z przedlifta za 50zl z gwarancją rozruchowa. Przelozylem sam silnik z tym ,,wiatraczkiem,, i wszystko hula aż miło
-
Pompka centralnego zamka długo pompuje ?
Zajrzałeś w ogóle do pompki? Może wystarczy przeczyścić kostki
-
Problem z elektryka.
Sprawdź komputer czy nie zalany.
-
Nie reagują zamki drzwi
Kupujesz pompke z przedlifta i przekladasz uszkodzone elementy do swojej. Reszta elektroniki zostaje twoja. Cały temat odnośnie reanimacji pompki jest na forum. Ktoś chyba nawet zakładał wirnik z golfa 3 podobno wytrzymalszy ...
-
Parowanie szyb
Nie posiadasz klimy więc zapewne i obiegu zamkniętego. Na pewno dobrze wysuszyles podloge? Gabka jak namoknie to później ciężko na wysuszyć. Z wierzchu niby sucha ale we wnatrz trzyma wilgoć. Drzwi otwierasz lapiesz za dolny róg i dzwigasz do góry. Jeżeli się uniosa to mają luz.
-
Wymiana oświetlenia na LED - przepalony bezpiecznik nr 4 i przepięcie na 38
Szukaj zwarcia. Bezpiecznik 38 odpowiada za podświetlanie bagażnika i centralny.
-
Parowanie szyb
Drzwi kierowcy nie opadnięte czasem? Uszczelka cała? Może silniczek nawiewu zaciął się w pozycji obiegu zamkniętego.
-
Nie reagują zamki drzwi
Wszystkie drzwi należy sprawdzić. W szczególnośći sprawdź przewody od ryglowania klapki wlewu paliwa, czy na pewno wszystko jest szczelne skoro nie chce się otwierać, Rozbierałeś może pompkę? Częstą usterką jest rozpadający się wirnik. A co z zamykaniem drzwi z kluczyka? Po przekręceniu zkluczyka wszystkie zamki sie zamykają?
-
Nie reagują zamki drzwi
Połącz się Vagiem z centralnym, może pokaże jakieś błędy. Jeżeli pompka pracuje zbyt długo gdzieś jest nieszczelność. Otwieraj i zamykaj samochód z pilota i nasłuc**j którędy ucieka powietrze. Sprawdźw szczególności wiązkę elektryczną i wężyki od centralnego na łączeniu drzwi z karoserią.
-
Nie reagują zamki drzwi
Podnosisz dywan, odchylasz prawy boczek i zaraz na dole po prawej stronie zobaczysz fragmenty instalacji elektrycznej oraz pompke centralnego w takiej gąbkowej osłonie.
-
Nie reagują zamki drzwi
Pompka centralnego jest za prawym boczkiem w bagażniku. Musisz go odciągnąć delikatnie i odpiąć kostkę od oświetlenia.
-
Podgrzewanie Lusterek
Wyciągnij wkład i sprawdź czy do styków dochodzi prąd. Jeżeli tak to pewnie mata się przepaliła.
-
Auto nie odpala
Przy próbie odpalenia świeci się kontrolka grzania świec? Ruszałeś przekażniki, może źle wsadziłeś.
-
Czy silnik 1.9 TDI 116km jest faktycznie wadliwy?
BKE 116 bez dpf-a polecam.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Kolejne udane zakupy Błyskawiczna wysyłka. Fachowe doradztwo. POLECAM
-
jakie nalepsze zawieszenie do 1000zł
Może i pakowacz. Auto przyjechało na takim z Austrii. Ile tam nastukalo nie wiem. Ja zrobiłem 30kkm i wymieniłem tylko łączniki stabilizatora. Może to nie jest jakiś olbrzymi przebieg, ale nie narzekam
-
jakie nalepsze zawieszenie do 1000zł
Ruville polecam
-
maglownica
Powinna pasować. Magiel z 2,5 może mieć amortyzator skrętu.
-
wysoka temperatura
Myjką ciśnieniową bym nie ryzykował, za duże ciśnienie lub za blisko przyłożysz i lamele pozaginasz. Polewaj chłodnicę woda z węża. Możesz zastosować jakiś środek do mycia silników, który rozpuści brud, potem spłucz dokładnie.
-
Pianka w drzwiach i wygłuszanie drzwi
Jeśli wygłuszysz drzwi i zmienisz głośniki na większe, które zasilisz wzmacniaczem poczujesz ogromną róznice. W porównaniu do tego co masz w oryginale, dól będzie slyszalny i to bardzo dobrze.
-
Brak bassu
Dobrze wszystko podpiales? Boczek nie przeszkadza w ruchu membrany.
-
Dziwne zachowanie climatroniku
Sprawdź jeszcze jakie błędy wyrzuca klimatronic.
-
Sprężarka
Wpinasz się w dolot i sprawdzasz ile dmucha turbo
- Sprężarka
-
k2 klima fresh
Przy okazji warto wcześniej wymienić filtr kabinowy.