Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

musiek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez musiek

  1. Zrób dobrą scenę z przodu, a tył zostaw w spokoju.
  2. Sprawdź wiązke sterownika czy nie ma gdzieś zwarcia. Z tego co kojarzę sterownik znajduje się pod fotelem pasażera. Wykładzina sucha? Nie dostała się tam czasem woda.
  3. Cześć, drzwi przednie polecam porządnie wygłuszyć i wsadzić dobry zestaw odseparowny z głosnikami 16cm. Będzie trochę rezania boczków drzwi no i trzeba zrobić mocowanie głośników plus jakiś dystans bo miejsca mało. Głębokość montażowa głośnika im mniejsza tym lepiej dla Ciebie. Na forum znajdziesz info jak zmienić ori głośniki 13 na większe. Wiadomo , żeby wykorzystać cały potencjał głośników przydałby się jakiś wzmak. Po wygłuszeniu drzwi, dół znacznie się poprawi. Wzmacniacz proponowałbym 4 kanałowy, bo jeżeli uznasz, że basu jest zamało dołożysz tylko suba. Do spokojnego grania polecam Re Audio Re 10S4 lub Excursion SHX 10S4 są to bliźniacze głośniki, które potrafią rzucić mięsem.
  4. To raczej bd normalne zachowanie climatronica. Climatronic dąży do utrzymania zadanej temperatury. Sam reguluje obroty wentylatora. Włączając nadmuch na szybę obroty zwiększają się. Zamiast wymieniać climatronic wyciągnij siłownik klapy regulacji temperatury i wyczyść w nim znajdujący się potencjometr. Zazwyczaj to on się zabrudza.
  5. musiek odpowiedział(a) na MAGICKkrosno temat w 1.9TDI
    Wsiądź do auta i się przejedź Masz jakieś oznaki, że turbo nie bangla. Auto jest słabe, mułowate słabo przyśpiesza? Możesz sprawdzić ciśnienie doładowania manometrem.
  6. Jak masz czas i chęci to czemu nie. Możesz zaopatrzyć się w jakiś zaworek ze szrotu i na nim spróbować. Jakby coś poszło nie tak to wracasz do swojego.
  7. Tak jak kolega wyżej napisał psikasz sprayem, nie czyścisz żadną szmatką czy wacikiem. Wiadomo obudowę możesz, a nawet musisz dotknąć- termistora nie koniecznie
  8. Jeszcze zostaje wiskoza.
  9. Tak jak piszesz, na początek sprawdzenie przewodów. Zobacz jak zachowuje się sztanga turbiny. Przepływomierz można profilaktycznie przeczyścić bezdotykowo np, zmywaczem do tarcz. No i logi zrobić jak zakupisz kabelek.
  10. Pełen profesjonalizm. Polecam
  11. Ewentualnie pompa wody. Ogrzewanie działa jak marzenie, bo całe ciepło idzie do góry czyli na nagrzewnicę. W AFN-ie pompa jest chyba na pasku osprzętu więc można sprawdzić luz. Ściągasz pasek i ruszasz pompę we wszystkie strony. Razem z luzem występuje często wyciek płynu z pompy. Nie słychać, może jakichś nie pokojących odgłosów na zimnym silniku?
  12. musiek odpowiedział(a) na vredny12 temat w 1.9TDI
    No to do sprawdzenia presostat, rezystor wentylatora oraz czujnik temperatury płynu chłodniczego
  13. Sprawdź termostat gotując go w wodzie. Jeżeli jest sprawny i poprawnie zamontowany, jeszcze raz sprawdziłbym chłodnice, te środki odkamieniające dają marny efekt. Spróbuj przepłukać ją pod ciśnieniem tylko nie za dużym. Wymontuj ją i sprawdź czy w ogóle przepływa przez nią woda. A wężyk przelewowy zbiorniczka wyrównawczego jest drożny?
  14. musiek odpowiedział(a) na vredny12 temat w 1.9TDI
    Ten większy wiatrak to wiskoza, on kręci się wraz z uruchamianiem samochodu bez znaczenia na temperature silnika. Ten mniejszy jest od klimy i on działa w zależności od jej ustawienia.
  15. Styki w manetce przeczyścić
  16. musiek odpowiedział(a) na szczerbol temat w 1.9TDI
    Przed wymiana zastosuj plukanke LM i zalej tak jak kolega wyżej napisał dobrym syntetykiem. Turbo odetchnie
  17. musiek odpowiedział(a) na mates08 temat w 1.9TDI
    76mm jeżeli dobrze pamiętam
  18. W aptece
  19. Ja bym poszedł w zestaw odseparowany. Dodatkowo można pokusić się o wygłuszenie drzwi i wtedy będzie bajka.
  20. musiek odpowiedział(a) na BarryKent temat w Audi A4 B5
    Te sprężyny są z B5 ale Passata.
  21. musiek odpowiedział(a) na Langista temat w Audi A4 B5
    Bo masz 3 świece, które podgrzewają płyn chłodniczy. Na allegro jest tego multum. https://allegro.pl/kategoria/motoryzacja?string=038121133a&order=m&bmatch=base-relevance-floki-5-nga-aut-1-4-0511 Jeżeli cieknie to wymień w nim uszczelkę albo najlepiej poskładaj na dobrym silikonie -polecam Victor Reinz Reinzosil masa uszczelniająca silikon. Przy zakupie używki bez oglądania na żywo nie masz pewności, że jest w 100% idealny.
  22. musiek odpowiedział(a) na mates08 temat w 1.9TDI
    https://www.docdroid.net/PrWjkQA/podcinienia-ajm.pdf.html Tu masz schemat podciśnienia, idź po wężykach jak na schemacie a na pewno znajdziesz zaworek, przy okazji posprawdzaj je, tak jak radzi kolega wyżej. Jeżeli będziesz miał wątpliwości co do jego działania zamień go z zaworkiem N18 od egr, są bliźniacze.
  23. musiek odpowiedział(a) na PrzemekC93 temat w 1.9TDI
    Pod silnik tylko oryginał AVON.
  24. Warto sprawdzić wiązkę w drzwiach. Zrzucić tę gumową ,,harmonijkę,, i sprawdzić czy ktoryś kabelek nie jest przetarty/urwany.
  25. Tak taka ,,czarna skrzynka,, Uszczelka z wiekiem sie poprostu rozsypuje i woda tamtędy lubi dostawać się do kabiny. Cieknie właśnie obok pedałów. To dość typowa przypadłość i na forum znajdziesz wiele pomocnych informacji. Sprawdź temat woda w kabinie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.