Treść opublikowana przez wrestling1000
-
Ubytek oleju w 1.8T BFB
własnie to samo ostatnio przechodziłem. wziął mi 1,5 litra jakoś za bardzo sie tym nie przejałem do mometu wywalenia kata i lokomotywy dymu z tyłu. sprawdz luz wirnika turbiny moja nie dawała zadnych oznak pompowała jak trzeba a jednak puszczała oliwe to wydechu. juz po regeneracji i wydaje sie ok nie dymi. czy teraz bedzie brał sie okaze.
-
LPG po jego załozeniu dziwne brzeczenie przepustnici i podczas skrecania
Kolego w lewo czy w prawo to pompa zobacz czy masz odpowiedni poziom plynu w ukladzie kierowniczym. Ten mamy czarny pojemnik z zielonym korkiem i nie dolewaj byle czego
-
ubywa olej, kopci dp,
Sugerujesz kolego z tym luzem wirnika ze teraz jeszcze wiecej bedzie bral? Tuner powiedzal ze pompuje dobrze to czy mozliwe jest aby byl taki luz turbo.
-
ubywa olej, kopci dp,
witam. w sobote wywaliłem katalizator założone wtryski bex no i lekki program. auto jak sie zagrzeje to kopci, jest olejowy nalot na wydechach, smierdzi palonym olejem jeszcze chwile po wygaszeniu pali sie w tłumikach. auto na 11 tys wzieło ok 1,5 litra oleju.turbo pompuje niby ok , przy przepustnicy widac lekkie zaolejenie. cisnienie sprezania rozgrzanego silnika kolejno 12,5 11,5, 12 12. W pierwszym cylindrze widac czarny wilgotny nalot na tłoku. wczoraj dwa pierwsze cylindry wypadły po 2 km na niedogrzanym silniku lpg
-
[B6 AVJ] Termostat czy cos innego ? 2 post od dołu
Pewnie nie, ja w tym kupionym pociągnąłem mocniej i wyszedł z obudowy z urwanymi kablami, ma przy podstawie mały oring Sprawdziłem rezystancję i jest 15ohm, czyli nie spalone Przy gnieździe elektr. trzeba zdjąć zabezpieczenie a potem też pociągnąć kable się urwą - nie ma innej możliwości bo są zalane jakąś żywicą którą potem da się wykruszyć. , kolego powiedz o który to oring chodzi bo i ja musze wyjac termostat( nie da sie go od dołu z kanału szybciej wyjąc), ile ma pinów wtyczka to moze bez demątazu sprawdze opór. opisze swój przypadek wydaje mi sie ze dłuzej sie nagrzewa, rano podczas skrobania szyb wskazówka na 50 a u mnie ta gruba rura juz ciepłowata co i dzie u góry do chłodnicy.
-
Dziwna praca silnika
Na moje oko wyglada to tak jakby jeszcze rozrusznik byl zazebiony. Albo za dlugo trzymasz przy uruchamianiu( co wykluczam jesli nie jestes poczatkujacym kierowca) albo cos nie rozlacza rozrusznika po puszczeniu kluczyka
-
wyciek jakiegos plynu
witam. z prawej strony pod maska na wysokosci nadkola jest przykrecona osłona aluminiowa zza której widac jakis wydostajacy rozchlapany płyn olejopodobny. od strony koła zaraz za nim na bocznej sciance tez widac plamę. skąd to sie wydostaje?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
witam. kto w wawce najlepiej bielany ogarnia malowanie polerowanie lamp?
-
ogólna diagnoza silnika 1.8t bfb
witam. kto na terenie warszawy ogarnął by silnik 1.8t aby to chodziło jak powinno. chodzi mi o możliwości pełnej diagnozy ciśnienia sprawności podzespołów itd. kogo moglibyście polecić?
-
Ciezko wchodza biegi 1.8 bfb
Niby ta co jest pod skrzynia wzrokowo wyglada dobrze, jak to prawidlowo sprawdzic?
-
Ciezko wchodza biegi 1.8 bfb
Witam. Ciezko wchodzi mi 1 bieg czasami tez wsteczny. Inne biegi tez w czasie jazdy tak jakby czepialy.co moze byc przyczyna. Przy zgaszonym silniku jak wcisne sprzeglo to biegi ladnie wchodza. Sprzeglo sie nie slizga.
-
lpg warszawa
witam. gdzie na terenie warszawy zamątowac instalację lpg aby działała sprawnie no i w normalnej cenie. oraz jakie zestawy polecacie 1.8 bfb a4b6. pozdrawiam
-
audi 1.8 bfb logi
zrobiłem takie logi w trasie moze cos wiecej powiedzą; http://vaglog.pl/log_264928.html http://vaglog.pl/log_264929.html http://vaglog.pl/log_264930.html http://vaglog.pl/log_264928.html http://vaglog.pl/log_264929.html http://vaglog.pl/log_264930.html
-
audi 1.8 bfb logi
jeszcze mógł byc nie nagrzany w trasie na zegarze prawie ciagle 90. mam takie logi dynamiczne moze cos wiecej mówią: http://vaglog.pl/log_264930.html http://vaglog.pl/log_264929.html http://vaglog.pl/log_264928.html
-
audi 1.8 bfb logi
witam serdecznie niedawno kupiłem auto i wydaje mi sie ze słabo przyspiesza do 2300 obrotów i powyzej 3300 porobiłem logi statyczne prosze o interpretacje wstepne http://vaglog.pl/log_263458.html http://vaglog.pl/log_263459.html http://vaglog.pl/log_263460.html http://vaglog.pl/log_263461.html http://vaglog.pl/log_263462.html http://vaglog.pl/log_263463.html http://vaglog.pl/log_263465.html http://vaglog.pl/log_263464.html http://vaglog.pl/log_263466.html http://vaglog.pl/log_263467.html Odpowiedz Zgłoś
-
audi 1.8 bfb logi
witam serdecznie niedawno kupiłem auto i wydaje mi sie ze słabo przyspiesza do 2300 obrotów i powyzej 3300 porobiłem logi statyczne prosze o interpretacje wstepne http://vaglog.pl/log_263458.html http://vaglog.pl/log_263459.html http://vaglog.pl/log_263460.html http://vaglog.pl/log_263461.html http://vaglog.pl/log_263462.html http://vaglog.pl/log_263463.html http://vaglog.pl/log_263465.html http://vaglog.pl/log_263464.html http://vaglog.pl/log_263466.html http://vaglog.pl/log_263467.html Odpowiedz Zgłoś
-
gdzie w Warszawie znajdę fachowca 1.8 t
Witam zakupiłem niedawno a4b6 1.8 t bfb i chciałbym go podpiąc pod vag i sprawdzic co i jak.