Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wrestling1000

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wrestling1000

  1. Turbo na pewno do regeneracji jak faktycznie jest luz. Jaki przebieg, pewnie jeszcze cofnięty. Masz błędy od kata druga sonda? Co do pierścieni to na razie bym się tym nie przejmował. Niech ktoś potwierdzi to turbo.
  2. Kolego masz jeszcze kata? Zalezy jaki masz ten luz wzdłużny u mnie był niewielki turbo pompowało wzorowo a jednak trzeba było regenerować. Od razu wymień stronę gorąca bo będzie pewnie popekana. Będzie śmierdziało i to mocno u mnie waliło na stronę gorącą
  3. Sprawdź turbinę czy ma luzy wzdłużne na wirniku. Pierścienie też mogą być zapieczone. Sprawdź ile oleju będzie w intercoolerze
  4. wrestling1000 odpowiedział(a) na ziomek435 temat w 1.8T
    Zapłon wypada na pb czy LPG. Szczelność dolotu robiłeś, jak chodzi na wolnych obrotach, faluje. Zrob logi
  5. Mało paliwa na pb i na LPG. Zapewne pompa już niedomaga albo filtr do wymiany
  6. wrestling1000 odpowiedział(a) na matti102 temat w 1.8T
    Ma być 4
  7. troche duzo kolego mi 7setek zawsze zostaje ale moze u ciebie wiecej. sprawdz obudowe bagnetu moze nie siedzi na swoim miejscu albo masz jakis krótszy bagnet
  8. Kolego obejrzyj wszystko dokladnie jeszcze raz bialy wyschniety nalot moze swiadczyc o wycieku. Sa to przewaznie miejsca plastiku ktory juz ma mikro pęknięcia lub sparciale uszczelnienia oring. 1. Ktociec i polaczenia 2. Termostat i polaczenia 3. Zaslepka bloku Wiecej szczegulow priv
  9. wrestling1000 odpowiedział(a) na Dupny temat w 1.8T
    Eżektor https://a4-klub.pl/topic/351871-co-to-jest/
  10. po pierwsze odepnij akumulator bo zrobisz zwarcie. kluczem naciagasz rolke zwalasz pasek (klucz wkładasz miedzy chłodnice a pasek od góry jest tam taki specjalny uchwyt pod klucz nie pamietam juz jaki) następnie ta jak było powiedziane przepustnica z rura, tej drugiej rury nie odpinasz bo płyn pójdzie lampe mozesz zdjac lepszy dostep
  11. wczesniej przed wymiana turbo plyn tez ubywal? posprawdzaj dobrze dwa punkty czy nie ma wyciekow plynu oko;ina bagnetu przy termostacie, oraz z tyłu za silnikiem czy nie masz na skrzyni mokro.
  12. Skoro tam jest to pewnie musi byc. Nie mozesz połatac skleic tego. Swoja droga jak wygladal smok.miales cos w rodzaju polamanego plastiku w misce, smoku?
  13. wrestling1000 odpowiedział(a) na Krzysiek M. temat w 1.8T
    ?
  14. wrestling1000 odpowiedział(a) na daras21 temat w 1.8T
    Nie bedzie zadnych zawirowan. Zamiast ciac mozna wybic srodek
  15. wrestling1000 odpowiedział(a) na ŁUKASZ. temat w 1.8T
    ewidentnie podczas logowania zmieniasz biegi. zeby nie zamazywac sobie wykresu wrzucasz trzeci bieg i zaczynasz logowac z noga w podłodze no i w okolice odcinki bez odpuszczania na drodze w miare prostej najlepiej
  16. spokojnie mozesz robic program jak teraz nie masz problemu ze sprzegłem to raczej nie padnie ci od softu napisanego z głowa nawet pod 200 kucy. do tego dobrze dac wieksze wtryski od bex no i skoro masz juz bład kata to raczej to przy okazji do programu dp wsadzic i wyciac kontrole kata w sofcie
  17. Filtr ma dwa wejscia i dwa wyjscia
  18. zbiorniki numery wg etki : 8E0201060DK, 8E0201060FQ, 8E0201060DD, 8E0201060CP Dane modelu: siln.benz.+ AVJ,ASN,BBJ, AMB,BFB,BEX Audi A4 Audi A4/Avant 2001 2002 2003 2004 2005 Audi A4 Audi A4/Avant 2005 2006 2007 2008 Audi A4Q Audi A4/S4/Avant/qu. 2001 2002 2003 2004 2005 Audi A4Q Audi A4/S4/Avant/qu. 2005 2006 2007 2008 Audi AA4C Audi A4/S4 Cabrio./qu 2003 2004 2005 2006
  19. wrestling1000 odpowiedział(a) na paweldajek temat w 1.8T
    Jezeli chcesz wyeliminoewac przeplywke to zrob logi nastepnie mozesz ja odlaczyc wyskoczy blad ale jak auto poprawi prace to przeplywka uszkodzona, ja bym jej nie my chyba ze stwierdzisz ze uszkodzona to mozesz sprobowac bo i tak do wymiany
  20. Dales hybryde czyli konieczna zmiana mapy
  21. nieszczelnosc
  22. http://www.getem.pl/towar.4662.oryginalny.ezektor.zawór.vw.audi.058133753.html
  23. do mario. wrzuciłem dp i miałem to samo i choć turbo dmuchało wzorowo to i tak puszczało na goraca stone. przed dp było spoko. wirnik dostał luzu i pusciło olej. jak jest luz wzdłuzny na wirniku a tymbardziej jezeli zauwazyłes po wstawieniu dp to turbop do regeneracji.
  24. wrestling1000 odpowiedział(a) na A4 B6 temat w 1.8T
    i jak poradziłes sobie z tym wyciekiem. skoro to dalej z tej zaslepki i masz ori to albo słabo wyczysciłes gniazdo najlepszy dostem jak pompa wyjeta albo nie siedzi tak jak powinien

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.