Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wrestling1000

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wrestling1000

  1. wrestling1000 odpowiedział(a) na A4 B6 temat w 1.8T
    Moze gdzies na laczeniach termostatu wymien oringi. Dmuchnij na cieplym do ukladu 2 bary na zimnym to sie okaze
  2. wrestling1000 odpowiedział(a) na Bknz temat w 1.8T
    N75 pewnie do wymiany sprawdź tez dv oraz szczelnosc rurek
  3. wrestling1000 odpowiedział(a) na A4 B6 temat w 1.8T
    to ciengienko wg ciebie to daka gówniana zaslepka juz figasniejszej nie mogli tam wsadzic( w krajach skandynawskich siedzi tam grzałka płynu przed rozruchem do sieci i grzeja silnik) jezeli ubywa płyn a napewno tak to do wymiany grosze kosztuje ale łatwo niw jest to wymienic. najlepiej razem z rozrzadem bo bedzie widac przez otwór pompy płynu. jak bedziesz wyciagał to ostroznie zeby sie nie ułamało bo jest kruche z racji lat. to drugie miejsce na silniku to na pewno nie zwiazane z obiegiem płynu chłodzacego. to nie jest jakas sruba po prostu?
  4. priv
  5. . moga byc to przekazniki ale najszybciej czujnik temperatury. jak chcesz to dzwon to pomoge jak masz vcds to sam to zrobisz. tel priv
  6. kabelek vcds silnik blok nr2 jeden czujnik instrumety blok nr 3 jakos tak chyba ze nie masz jak sprawdzic bo nie masz sprzetu
  7. sprawdzaj temperaturę na czujnikach w bloku 2 oraz w instrumetach po długim postoju nocnym powinna byc podobna. płynu nie ubywa?
  8. Tak kolego ten grzybek na gorze to element odmy problem jest w odpowietrzaniu skrzyni korbowej ktory znajduje sie pod kolektorem dolotowym w trojniku
  9. Jezeli w bloku engine masz po nocy inna temp niz w instrumetach( tu jak piszesz 90) to czujnik temp w kroccu z tylu silnika do wymiany
  10. Kolego jak widzisz wyciekow moze byc wiele. Dzwon to cie nakieruje 720 788 597
  11. wrestling1000 odpowiedział(a) na sous1111 temat w 1.8T
    popa sobie tu zeby nie było ze jestem gołosłowny. taki oring mógł byc jak sciagałes puszke filtra powietrza i z dołu idzie rurka która wchodzi w puszke filtra od odkurzacza sai. napewno nie łaczenie turbiny z wezami oleju i płynu, no chyba ze ktos kiedys taki patent odwalił. http://www.oemepc.com/audi/part_single/catalog/au/markt/RDW/modell/A4/year/2002/drive_standart/249/hg_ug/145/subcategory/145060/part_id/698768/lang/o#sec_32
  12. wrestling1000 odpowiedział(a) na sous1111 temat w 1.8T
    O ile pamietam tam nie bylo zadnego oringu tylko podklaski metalowe.
  13. Witam. Czy ktos u siebie juz matowal powyzsze hella intemo w zwyklych lampach a4b6 i moze wspomoc doswiadczeniem jak po kolei zabrac sie do tego zeby to tam wsadzic oraz ktore intemo bedzie najlepsze bo sa z roznymi uchwytami. A moze ktos wogle ma takie projektorki na zbyciu.
  14. Witam. Kto na terenie Warszawy i okolic jest w stanie udostepnic warsztatu z kanalem i ewentualna pomoca do wymiany rozrzadu oczywiscie $. Mile widziana okolica bielan
  15. Masz jeszcze katalizator czy już przelot. tez tak miałem chociaż ubytki mniejsze po wsadzeniu dp wyszło ze turbina puszcza w wydech smród jak cholera, o dziwo pompowała wzorowo. zdejmij rure przy turbawce do icka i sprawdz luzy gorszy jest ten wzdłuzny
  16. MOV_0013.mp4witam. już jakiś czas po wymianie termostatu, ostatnio czujnik temperatury w króćcu oraz przeszczypany na nim oring. po wymianie na skrzyni dalej widzę płyn na skrzyni biegów jakby gdzieś z okolicy króćca, oraz przy miarce oleju jest tam takie wyżłobienie dołek gdzie widać tez czerwony płyn jakby z termostatu. jak sprawdzić skąd konkretnie cieknie? chce nadmuchać powietrza w układ wtedy powinno być widać, jakie ciśnienie stworzyć? MOV_0013.mp4
  17. nie kopci na biało?
  18. witam fomurowiczów. Mam słabe ogrzewanie w mojej audi i pierwszy sezon zimowy. jesienia wymieniłem płyn, troche wypłukałem układ i zalałem płyn. juz kilka razy odpowietrzałem i dzis po zagrzaniu na biegu jałowym zdejmuje górny waz od nagrzewnicy i nie leci nic przez ta dziurke do odpowietrzania( zbiorniczek wyrównawczy duzo wyzej), po zdjeciu przewodu całkowicie leci ale bardzo słabo. po wygaszeniu auta juz pokazuje sie w oczku odpowietrzajacym nawet sporym strumieniem. co moze byc niedrozna nagrzewnica, słaba pompa?
  19. Wiem ze to blad podgrzewania sady. To w takim jazie jak to skutkuje na prace, i czy wymiana nieunikniona?
  20. witam od kilku miesięcy nęka mnie ciągle pojawiający się błąd 17511. auto jeździ normalnie spalanie w trasie ok 8 pb, lpg ok 10 przy normalnej jeździe. wrzucam logi statyczne http://vaglog.pl/log-001_030_033_Ob8n82.html - przed i po wykasowaniu błedu ponawiam temat po ostatnich testach bład wyskakuje tylko na lpg. oto logi robione po wykasowaniu błedów i rozgrzewanie silnika jazda wawa do pracy. pierwszy log na pb/lpg ( i tu sie sonda zawiesza na około 70stopni), oraz log sama benzyna. http://vaglog.pl/log-001_032_033_ylvf3.html
  21. normalne. przy 100 termostat otwiera
  22. witam. jak przy 210 musiałem turbine wymienic. U mnie puszczała po stronie gorącej wiec dymił jak sie wydech zagrzał. u ciebie ewidetnie olej sie spala czyli przechodzi przez tłoki czyli jak ta turbina naprawde dziwnie swieszcze to pewnie puszcza olej w dolot no dalej sie spala, zdejmij któras rure z dolotu najlepiej z turbiny wychodzaca do icka i zobacz czy jest tam duzo oleju jezeli tak to masz juz przynajmniej jedna przyczyne , jak juz sie tam dobierzesz to sprawdz jakie luzy na wirniku turbiny podobno te wzdłużne są gorsze niz poprzeczne. dalej to juz tylko pierscienie i uszczelniacze. jak tylko przy odpaleniu na chwile zadymi a potem juz nie to uszczelniacze zaworowe. pozdro
  23. Sciagnales juz miske? Moze sam smok jest przypchany
  24. witam. pod maska jest taki zaworek przy filtrze dolotowym który musi cykac podobno odpowietrza bak paliwa. bo skoro odkręcasz korek i juz odpala to moze wtedy sie odpowietrza, a przy zakreconym robi się podciśnienie. nie przerabiałem tego ale moze to byc to. odpal auto i ten zaworek jest przyczepiony do plastiku który doprowadza powietrze przyłóż ucho jak słychać cykanie to raczej to jest sprawdz te przewodziki tego zaworka moze którys sie zsunął. druga sprawa to jak koledzy pisza czy na pełnym baku to tez sie dzieje czy dopiero na koncówce paliwa. to wtedy moze swiadczyc o pompce lub nawet filtrze
  25. wrestling1000 odpowiedział(a) na cichman temat w 1.8T
    700 zł regeneracja plus kolektor wydechowy bo był juz popekany 200 zł. masz jeszcze kata bo to on jest problemem pewnie juz niedrozny i turbina dostaje w dupe. ile masz przebiegu? tak jak mówiłem sprawdz luz jezeli bedzie wyczuwalny to masz juz przyczyne niby luz wzdłuzny jest gorszy u mnie nie był duzy a jednak.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.