Treść opublikowana przez wrestling1000
-
Wyciek avj pomocy!
Moze gdzies na laczeniach termostatu wymien oringi. Dmuchnij na cieplym do ukladu 2 bary na zimnym to sie okaze
-
Błąd 16618 - N75
N75 pewnie do wymiany sprawdź tez dv oraz szczelnosc rurek
-
Co to jest? silnik AVJ
to ciengienko wg ciebie to daka gówniana zaslepka juz figasniejszej nie mogli tam wsadzic( w krajach skandynawskich siedzi tam grzałka płynu przed rozruchem do sieci i grzeja silnik) jezeli ubywa płyn a napewno tak to do wymiany grosze kosztuje ale łatwo niw jest to wymienic. najlepiej razem z rozrzadem bo bedzie widac przez otwór pompy płynu. jak bedziesz wyciagał to ostroznie zeby sie nie ułamało bo jest kruche z racji lat. to drugie miejsce na silniku to na pewno nie zwiazane z obiegiem płynu chłodzacego. to nie jest jakas sruba po prostu?
-
problem z wentylatorami i silnikiem
priv
-
problem z wentylatorami i silnikiem
. moga byc to przekazniki ale najszybciej czujnik temperatury. jak chcesz to dzwon to pomoge jak masz vcds to sam to zrobisz. tel priv
-
problem z wentylatorami i silnikiem
kabelek vcds silnik blok nr2 jeden czujnik instrumety blok nr 3 jakos tak chyba ze nie masz jak sprawdzic bo nie masz sprzetu
-
problem z wentylatorami i silnikiem
sprawdzaj temperaturę na czujnikach w bloku 2 oraz w instrumetach po długim postoju nocnym powinna byc podobna. płynu nie ubywa?
-
Syczenie i piszczenie z okolic zaworu EGR
Tak kolego ten grzybek na gorze to element odmy problem jest w odpowietrzaniu skrzyni korbowej ktory znajduje sie pod kolektorem dolotowym w trojniku
-
Błędy co i jak brak mocy
Jezeli w bloku engine masz po nocy inna temp niz w instrumetach( tu jak piszesz 90) to czujnik temp w kroccu z tylu silnika do wymiany
-
Wyciek płynu chłodniczego AVJ. POMOCY
Kolego jak widzisz wyciekow moze byc wiele. Dzwon to cie nakieruje 720 788 597
-
Oring - wąż - turbo
popa sobie tu zeby nie było ze jestem gołosłowny. taki oring mógł byc jak sciagałes puszke filtra powietrza i z dołu idzie rurka która wchodzi w puszke filtra od odkurzacza sai. napewno nie łaczenie turbiny z wezami oleju i płynu, no chyba ze ktos kiedys taki patent odwalił. http://www.oemepc.com/audi/part_single/catalog/au/markt/RDW/modell/A4/year/2002/drive_standart/249/hg_ug/145/subcategory/145060/part_id/698768/lang/o#sec_32
-
Oring - wąż - turbo
O ile pamietam tam nie bylo zadnego oringu tylko podklaski metalowe.
-
Projektor Hella inemo, bixenon, a4b6
Witam. Czy ktos u siebie juz matowal powyzsze hella intemo w zwyklych lampach a4b6 i moze wspomoc doswiadczeniem jak po kolei zabrac sie do tego zeby to tam wsadzic oraz ktore intemo bedzie najlepsze bo sa z roznymi uchwytami. A moze ktos wogle ma takie projektorki na zbyciu.
-
Rozrząd, 1.8t, bfb, a4b6
Witam. Kto na terenie Warszawy i okolic jest w stanie udostepnic warsztatu z kanalem i ewentualna pomoca do wymiany rozrzadu oczywiscie $. Mile widziana okolica bielan
-
A4 B6 1.8T 150KM - Bierze 1200ml oleju na 1000k
Masz jeszcze katalizator czy już przelot. tez tak miałem chociaż ubytki mniejsze po wsadzeniu dp wyszło ze turbina puszcza w wydech smród jak cholera, o dziwo pompowała wzorowo. zdejmij rure przy turbawce do icka i sprawdz luzy gorszy jest ten wzdłuzny
-
ubytek płynu, mokre miejsca
MOV_0013.mp4witam. już jakiś czas po wymianie termostatu, ostatnio czujnik temperatury w króćcu oraz przeszczypany na nim oring. po wymianie na skrzyni dalej widzę płyn na skrzyni biegów jakby gdzieś z okolicy króćca, oraz przy miarce oleju jest tam takie wyżłobienie dołek gdzie widać tez czerwony płyn jakby z termostatu. jak sprawdzić skąd konkretnie cieknie? chce nadmuchać powietrza w układ wtedy powinno być widać, jakie ciśnienie stworzyć? MOV_0013.mp4
-
Ubytek płynu chłodniczego
nie kopci na biało?
-
Problemy z ogrzewaniem w naszych Audi A4 B6 i B7 od A do Z
witam fomurowiczów. Mam słabe ogrzewanie w mojej audi i pierwszy sezon zimowy. jesienia wymieniłem płyn, troche wypłukałem układ i zalałem płyn. juz kilka razy odpowietrzałem i dzis po zagrzaniu na biegu jałowym zdejmuje górny waz od nagrzewnicy i nie leci nic przez ta dziurke do odpowietrzania( zbiorniczek wyrównawczy duzo wyzej), po zdjeciu przewodu całkowicie leci ale bardzo słabo. po wygaszeniu auta juz pokazuje sie w oczku odpowietrzajacym nawet sporym strumieniem. co moze byc niedrozna nagrzewnica, słaba pompa?
-
błąd 17511, lamda,
Wiem ze to blad podgrzewania sady. To w takim jazie jak to skutkuje na prace, i czy wymiana nieunikniona?
-
błąd 17511, lamda,
witam od kilku miesięcy nęka mnie ciągle pojawiający się błąd 17511. auto jeździ normalnie spalanie w trasie ok 8 pb, lpg ok 10 przy normalnej jeździe. wrzucam logi statyczne http://vaglog.pl/log-001_030_033_Ob8n82.html - przed i po wykasowaniu błedu ponawiam temat po ostatnich testach bład wyskakuje tylko na lpg. oto logi robione po wykasowaniu błedów i rozgrzewanie silnika jazda wawa do pracy. pierwszy log na pb/lpg ( i tu sie sonda zawiesza na około 70stopni), oraz log sama benzyna. http://vaglog.pl/log-001_032_033_ylvf3.html
-
Komputer pokazuje wyższą teperature niż wskazówka
normalne. przy 100 termostat otwiera
-
Głośna turbina, dym z rana
witam. jak przy 210 musiałem turbine wymienic. U mnie puszczała po stronie gorącej wiec dymił jak sie wydech zagrzał. u ciebie ewidetnie olej sie spala czyli przechodzi przez tłoki czyli jak ta turbina naprawde dziwnie swieszcze to pewnie puszcza olej w dolot no dalej sie spala, zdejmij któras rure z dolotu najlepiej z turbiny wychodzaca do icka i zobacz czy jest tam duzo oleju jezeli tak to masz juz przynajmniej jedna przyczyne , jak juz sie tam dobierzesz to sprawdz jakie luzy na wirniku turbiny podobno te wzdłużne są gorsze niz poprzeczne. dalej to juz tylko pierscienie i uszczelniacze. jak tylko przy odpaleniu na chwile zadymi a potem juz nie to uszczelniacze zaworowe. pozdro
-
[A4 B7 1.8T] Niskie ciśnienie oleju
Sciagnales juz miske? Moze sam smok jest przypchany
-
System EVAP ; N80 dziwny problem.
witam. pod maska jest taki zaworek przy filtrze dolotowym który musi cykac podobno odpowietrza bak paliwa. bo skoro odkręcasz korek i juz odpala to moze wtedy sie odpowietrza, a przy zakreconym robi się podciśnienie. nie przerabiałem tego ale moze to byc to. odpal auto i ten zaworek jest przyczepiony do plastiku który doprowadza powietrze przyłóż ucho jak słychać cykanie to raczej to jest sprawdz te przewodziki tego zaworka moze którys sie zsunął. druga sprawa to jak koledzy pisza czy na pełnym baku to tez sie dzieje czy dopiero na koncówce paliwa. to wtedy moze swiadczyc o pompce lub nawet filtrze
-
Ubytek oleju w 1.8T BFB
700 zł regeneracja plus kolektor wydechowy bo był juz popekany 200 zł. masz jeszcze kata bo to on jest problemem pewnie juz niedrozny i turbina dostaje w dupe. ile masz przebiegu? tak jak mówiłem sprawdz luz jezeli bedzie wyczuwalny to masz juz przyczyne niby luz wzdłuzny jest gorszy u mnie nie był duzy a jednak.