Treść opublikowana przez wrestling1000
-
a4 b6 1.8 t 163 km wywala płyn, gotuje wode
sprawdziłeś wycieki jak radziłem, miałem te same objawy wiec wiem co pisze jak nie wymieniałeś króćca i uszczelnień ani zaślepki bloku silnika to tu na 80% leży problem może nie tyle wyciek co zasysa powietrze jak stygnie i się zapowietrza. nagrzewnice podłącz pod wodę z kranem w górny wąż i przepłucz
-
a4 b6 1.8 t 163 km wywala płyn, gotuje wode
Priv
-
a4 b6 1.8 t 163 km wywala płyn, gotuje wode
Króciec wymieniony, zaślepka bloku silnika tez, węże szczelne? Z termostatem nic nie kombinuj bo on się otwiera skoro trzyma temperaturę bo inaczej by ci temperatura mogła dojść wyżej setki
-
a4 b6 1.8 t 163 km wywala płyn, gotuje wode
Kolego jak trzyma ok 100 stopni to się nie gotuje problem tkwi w tym że ci ubywa płynu i się zapowietrza dlatego taki efekt i nagrzewnica nie grzeje
-
Przerobienie lamp A4 b6.
ja latałem na Osram Night Breaker w bixie intemo
-
Przerobienie lamp A4 b6.
bix hella intemo i nawet zwykła żarówka już dobrze świeci. Te ledy nie zdadzą egzaminu świeca szeroko ale blisko no i cena czterokrotnie przebita niz na alie
-
Problem z mocą 1.8 T bex
Może ślizga się sprzęgło?
-
Lampy a4 b6
tak jak mówi wyzyk sprawdz odbłysniki a jak nie chcesz sie sam grzebac oddaj do gwerty z tego forum duzo taniej ci zrobi nawet bix jak bedziesz chciał malowanie na czarno mycie polerowanie
-
A4 b6 1.8t bfb problem
Tak nagle zaczął kopcić. Wywaliłem kata?
-
Wolno się nagrzewa-termostat? Audi BFB 1,8 t
tak własnie, cała prawda
-
Kawalki plastiku w misce 1.8t bfb
Zapewne pokruszony plastik z odmy, przy wymianie pęka i wpada w podstawę filtra
-
Wolno się nagrzewa-termostat? Audi BFB 1,8 t
Ttle po prostu potrzebuje. Ja jadę 6 km miastem żeby zagrzał do 90 na zegarze
-
Wolno się nagrzewa-termostat? Audi BFB 1,8 t
Jak trzyma stałe 90-100 stopni to jest dobrze
-
Wolno się nagrzewa-termostat? Audi BFB 1,8 t
Jeżeli to prawdę to teraz na trasie tak przy prędkości 130 powinno spadać do 70 stopni na zegarze jak będzie w okolicy 100 na wagu to jest spoko i niczego się nie czepiaj. Błędu termostatu nie masz?
-
Wolno się nagrzewa-termostat? Audi BFB 1,8 t
Kolego to że się tyle nagrzewa to normalne. Przy 100 stopniach otwiera się termostat także powinno być cały czas w okolicy 100. Może się lekko otwierać wcześniej bo ma wbudowaną grzałkę elektryczna ktora steruje ECU. Reasumując nagrzeje go i przełęcz się autostrada z większą prędkością jak wskazówka spadnie z 90 na liczniku to termostat puszcza. O ile czujniki temperatury ok.
-
Problem chyba z odmą.
Nieszczelność odmy. Sprawdź odpowietrznik skrzyni korbowej
-
Nieprzyjemny zapach spalin w aucie podczas postoju
Obserwoj czy olej ubywa, może turbina już puszcza, albo leje się z napinacz łańcucha po silniku i się pali
-
AVJ ciężko pali na zimnym
sprawdz na zimnym z rana czy temperatura jest rozbieżnaw silniku w grupie drugiej a instrumety grupa chyba 4 (poszukaj). to sa dwa oddzielne czujniki i powinny miec podabna temperature, oraz 3 czujnik temp na zewnatrz powinny byc podobne
-
AVJ ciężko pali na zimnym
Ciśnienia paliwa ciągiem nie odczytasz, tylko po logach korekt możesz się domyślać czy ma za ubogo w wyższych obr. Jeżeli 118 to temp. płynu to jest za wysoka albo termostat zacięty nie puszcza ale najpewniej czujnik temperatury co by mogło świadczyć że na zimnym słabo pali
-
A4 b6 1.8t BEX wyciek oraz dym spod korka oleju
Kolego ja tu widzę dwa miejsca wycieku, miejsce przy bagnecie to termostat albo zaślepka, od spodu to z króćca z tyłu silnika i będzie mokro na skrzyni. Reasumując wszystkie plastikowe łączenia płynu pękają i się saczy. Jeżeli będziesz robił rozrząd to wymieniaj profilaktycznie ta zaślepkę bloku bo jest dobry dostep
-
Od czego jest ta sprężyna
Raczej od fotela
-
dymienie audi a4 b6 1.8t avj Benzyna
Nie trzeba tego potem wyważyć w Turbacz jakoś?
-
Soczewki z b8 polift
Kolego lopatologicznie zrób tak. Ustaw lampę tak aby środek światła drogowego tego oryginalnego świeciło dokładnie na wysokości żarówki stojąc przynajmniej 5 m od ściany. Teraz podłącz mijania z bixa i odcięcie powinno poziomo w środku odbicia tego drogowego. Będziesz wtedy widział bo jest nie tak. Ja włożyłem bix hella intemo bez adaptera i u mnie obramowka soczewki dolega dokładnie do poszerzonego otworu maskownicy.
-
dymienie audi a4 b6 1.8t avj Benzyna
Kolego nie wiem co on będzie regenerował za 100zl. Kompletna regeneracja to tak 700-800 zł + strona gorąca która mnie kosztowała 200 bo zawsze jest popekana mniej lub więcej jak złożysz ja z nową turbinowe i ci rozszczelnienia się po jakimś czasie to znowu będziesz turbo wyjmował. Za same wyjęcie turba 300 biorą. Pw
-
dymienie audi a4 b6 1.8t avj Benzyna
Kolego miałem to samo jeżeli jest luz a mechanik to nie wrozbita turbo do regeneracji. Skoro olej się Polak z icka to drogie tyle wali z drugiej strony do kata tam się pali i śmierdzi. Jak jedziesz to spaliny zostają w tyle jak się zatrzymasz to cię zadymia