Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wrestling1000

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wrestling1000

  1. sprawdziłeś wycieki jak radziłem, miałem te same objawy wiec wiem co pisze jak nie wymieniałeś króćca i uszczelnień ani zaślepki bloku silnika to tu na 80% leży problem może nie tyle wyciek co zasysa powietrze jak stygnie i się zapowietrza. nagrzewnice podłącz pod wodę z kranem w górny wąż i przepłucz
  2. Króciec wymieniony, zaślepka bloku silnika tez, węże szczelne? Z termostatem nic nie kombinuj bo on się otwiera skoro trzyma temperaturę bo inaczej by ci temperatura mogła dojść wyżej setki
  3. Kolego jak trzyma ok 100 stopni to się nie gotuje problem tkwi w tym że ci ubywa płynu i się zapowietrza dlatego taki efekt i nagrzewnica nie grzeje
  4. ja latałem na Osram Night Breaker w bixie intemo
  5. bix hella intemo i nawet zwykła żarówka już dobrze świeci. Te ledy nie zdadzą egzaminu świeca szeroko ale blisko no i cena czterokrotnie przebita niz na alie
  6. Może ślizga się sprzęgło?
  7. wrestling1000 odpowiedział(a) na michalfm1 temat w Audi A4 B6
    tak jak mówi wyzyk sprawdz odbłysniki a jak nie chcesz sie sam grzebac oddaj do gwerty z tego forum duzo taniej ci zrobi nawet bix jak bedziesz chciał malowanie na czarno mycie polerowanie
  8. wrestling1000 odpowiedział(a) na Gredoz temat w 1.8T
    Tak nagle zaczął kopcić. Wywaliłem kata?
  9. tak własnie, cała prawda
  10. Zapewne pokruszony plastik z odmy, przy wymianie pęka i wpada w podstawę filtra
  11. Ttle po prostu potrzebuje. Ja jadę 6 km miastem żeby zagrzał do 90 na zegarze
  12. Jak trzyma stałe 90-100 stopni to jest dobrze
  13. Jeżeli to prawdę to teraz na trasie tak przy prędkości 130 powinno spadać do 70 stopni na zegarze jak będzie w okolicy 100 na wagu to jest spoko i niczego się nie czepiaj. Błędu termostatu nie masz?
  14. Kolego to że się tyle nagrzewa to normalne. Przy 100 stopniach otwiera się termostat także powinno być cały czas w okolicy 100. Może się lekko otwierać wcześniej bo ma wbudowaną grzałkę elektryczna ktora steruje ECU. Reasumując nagrzeje go i przełęcz się autostrada z większą prędkością jak wskazówka spadnie z 90 na liczniku to termostat puszcza. O ile czujniki temperatury ok.
  15. wrestling1000 odpowiedział(a) na dugi6.91 temat w 1.8T
    Nieszczelność odmy. Sprawdź odpowietrznik skrzyni korbowej
  16. Obserwoj czy olej ubywa, może turbina już puszcza, albo leje się z napinacz łańcucha po silniku i się pali
  17. sprawdz na zimnym z rana czy temperatura jest rozbieżnaw silniku w grupie drugiej a instrumety grupa chyba 4 (poszukaj). to sa dwa oddzielne czujniki i powinny miec podabna temperature, oraz 3 czujnik temp na zewnatrz powinny byc podobne
  18. Ciśnienia paliwa ciągiem nie odczytasz, tylko po logach korekt możesz się domyślać czy ma za ubogo w wyższych obr. Jeżeli 118 to temp. płynu to jest za wysoka albo termostat zacięty nie puszcza ale najpewniej czujnik temperatury co by mogło świadczyć że na zimnym słabo pali
  19. Kolego ja tu widzę dwa miejsca wycieku, miejsce przy bagnecie to termostat albo zaślepka, od spodu to z króćca z tyłu silnika i będzie mokro na skrzyni. Reasumując wszystkie plastikowe łączenia płynu pękają i się saczy. Jeżeli będziesz robił rozrząd to wymieniaj profilaktycznie ta zaślepkę bloku bo jest dobry dostep
  20. Raczej od fotela
  21. Nie trzeba tego potem wyważyć w Turbacz jakoś?
  22. Kolego lopatologicznie zrób tak. Ustaw lampę tak aby środek światła drogowego tego oryginalnego świeciło dokładnie na wysokości żarówki stojąc przynajmniej 5 m od ściany. Teraz podłącz mijania z bixa i odcięcie powinno poziomo w środku odbicia tego drogowego. Będziesz wtedy widział bo jest nie tak. Ja włożyłem bix hella intemo bez adaptera i u mnie obramowka soczewki dolega dokładnie do poszerzonego otworu maskownicy.
  23. Kolego nie wiem co on będzie regenerował za 100zl. Kompletna regeneracja to tak 700-800 zł + strona gorąca która mnie kosztowała 200 bo zawsze jest popekana mniej lub więcej jak złożysz ja z nową turbinowe i ci rozszczelnienia się po jakimś czasie to znowu będziesz turbo wyjmował. Za same wyjęcie turba 300 biorą. Pw
  24. Kolego miałem to samo jeżeli jest luz a mechanik to nie wrozbita turbo do regeneracji. Skoro olej się Polak z icka to drogie tyle wali z drugiej strony do kata tam się pali i śmierdzi. Jak jedziesz to spaliny zostają w tyle jak się zatrzymasz to cię zadymia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.