Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wrestling1000

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wrestling1000

  1. wrestling1000 odpowiedział(a) na cichman temat w 1.8T
    własnie to samo ostatnio przechodziłem. wziął mi 1,5 litra jakoś za bardzo sie tym nie przejałem do mometu wywalenia kata i lokomotywy dymu z tyłu. sprawdz luz wirnika turbiny moja nie dawała zadnych oznak pompowała jak trzeba a jednak puszczała oliwe to wydechu. juz po regeneracji i wydaje sie ok nie dymi. czy teraz bedzie brał sie okaze.
  2. Kolego w lewo czy w prawo to pompa zobacz czy masz odpowiedni poziom plynu w ukladzie kierowniczym. Ten mamy czarny pojemnik z zielonym korkiem i nie dolewaj byle czego
  3. Sugerujesz kolego z tym luzem wirnika ze teraz jeszcze wiecej bedzie bral? Tuner powiedzal ze pompuje dobrze to czy mozliwe jest aby byl taki luz turbo.
  4. wrestling1000 opublikował(a) temat w 1.8T
    witam. w sobote wywaliłem katalizator założone wtryski bex no i lekki program. auto jak sie zagrzeje to kopci, jest olejowy nalot na wydechach, smierdzi palonym olejem jeszcze chwile po wygaszeniu pali sie w tłumikach. auto na 11 tys wzieło ok 1,5 litra oleju.turbo pompuje niby ok , przy przepustnicy widac lekkie zaolejenie. cisnienie sprezania rozgrzanego silnika kolejno 12,5 11,5, 12 12. W pierwszym cylindrze widac czarny wilgotny nalot na tłoku. wczoraj dwa pierwsze cylindry wypadły po 2 km na niedogrzanym silniku lpg
  5. Pewnie nie, ja w tym kupionym pociągnąłem mocniej i wyszedł z obudowy z urwanymi kablami, ma przy podstawie mały oring Sprawdziłem rezystancję i jest 15ohm, czyli nie spalone Przy gnieździe elektr. trzeba zdjąć zabezpieczenie a potem też pociągnąć kable się urwą - nie ma innej możliwości bo są zalane jakąś żywicą którą potem da się wykruszyć. , kolego powiedz o który to oring chodzi bo i ja musze wyjac termostat( nie da sie go od dołu z kanału szybciej wyjąc), ile ma pinów wtyczka to moze bez demątazu sprawdze opór. opisze swój przypadek wydaje mi sie ze dłuzej sie nagrzewa, rano podczas skrobania szyb wskazówka na 50 a u mnie ta gruba rura juz ciepłowata co i dzie u góry do chłodnicy.
  6. wrestling1000 odpowiedział(a) na mordencja temat w 1.8T
    Na moje oko wyglada to tak jakby jeszcze rozrusznik byl zazebiony. Albo za dlugo trzymasz przy uruchamianiu( co wykluczam jesli nie jestes poczatkujacym kierowca) albo cos nie rozlacza rozrusznika po puszczeniu kluczyka
  7. wrestling1000 opublikował(a) temat w 1.8T
    witam. z prawej strony pod maska na wysokosci nadkola jest przykrecona osłona aluminiowa zza której widac jakis wydostajacy rozchlapany płyn olejopodobny. od strony koła zaraz za nim na bocznej sciance tez widac plamę. skąd to sie wydostaje?
  8. witam. kto w wawce najlepiej bielany ogarnia malowanie polerowanie lamp?
  9. witam. kto na terenie warszawy ogarnął by silnik 1.8t aby to chodziło jak powinno. chodzi mi o możliwości pełnej diagnozy ciśnienia sprawności podzespołów itd. kogo moglibyście polecić?
  10. Niby ta co jest pod skrzynia wzrokowo wyglada dobrze, jak to prawidlowo sprawdzic?
  11. Witam. Ciezko wchodzi mi 1 bieg czasami tez wsteczny. Inne biegi tez w czasie jazdy tak jakby czepialy.co moze byc przyczyna. Przy zgaszonym silniku jak wcisne sprzeglo to biegi ladnie wchodza. Sprzeglo sie nie slizga.
  12. witam. gdzie na terenie warszawy zamątowac instalację lpg aby działała sprawnie no i w normalnej cenie. oraz jakie zestawy polecacie 1.8 bfb a4b6. pozdrawiam
  13. wrestling1000 odpowiedział(a) na wrestling1000 temat w 1.8T
    zrobiłem takie logi w trasie moze cos wiecej powiedzą; http://vaglog.pl/log_264928.html http://vaglog.pl/log_264929.html http://vaglog.pl/log_264930.html http://vaglog.pl/log_264928.html http://vaglog.pl/log_264929.html http://vaglog.pl/log_264930.html
  14. wrestling1000 odpowiedział(a) na wrestling1000 temat w 1.8T
    jeszcze mógł byc nie nagrzany w trasie na zegarze prawie ciagle 90. mam takie logi dynamiczne moze cos wiecej mówią: http://vaglog.pl/log_264930.html http://vaglog.pl/log_264929.html http://vaglog.pl/log_264928.html
  15. wrestling1000 opublikował(a) temat w 1.8T
    witam serdecznie niedawno kupiłem auto i wydaje mi sie ze słabo przyspiesza do 2300 obrotów i powyzej 3300 porobiłem logi statyczne prosze o interpretacje wstepne http://vaglog.pl/log_263458.html http://vaglog.pl/log_263459.html http://vaglog.pl/log_263460.html http://vaglog.pl/log_263461.html http://vaglog.pl/log_263462.html http://vaglog.pl/log_263463.html http://vaglog.pl/log_263465.html http://vaglog.pl/log_263464.html http://vaglog.pl/log_263466.html http://vaglog.pl/log_263467.html Odpowiedz Zgłoś
  16. wrestling1000 opublikował(a) temat w 1.8T
    witam serdecznie niedawno kupiłem auto i wydaje mi sie ze słabo przyspiesza do 2300 obrotów i powyzej 3300 porobiłem logi statyczne prosze o interpretacje wstepne http://vaglog.pl/log_263458.html http://vaglog.pl/log_263459.html http://vaglog.pl/log_263460.html http://vaglog.pl/log_263461.html http://vaglog.pl/log_263462.html http://vaglog.pl/log_263463.html http://vaglog.pl/log_263465.html http://vaglog.pl/log_263464.html http://vaglog.pl/log_263466.html http://vaglog.pl/log_263467.html Odpowiedz Zgłoś
  17. Witam zakupiłem niedawno a4b6 1.8 t bfb i chciałbym go podpiąc pod vag i sprawdzic co i jak.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.