Treść opublikowana przez Osiollekk
-
Jak podwyższyć kosztorys naprawy auta - poradnik
Hak64, wszystko rozumiem, ale ja sam nie jestem w stanie iść i wywalczyć takiego odszkodowania. Tak mi się wydaje. co do umowy to jest taki punkt: „1. Zlecający zobowiązują się zapłacić Wykonawcy wynagrodzenie od całkowitej kwoty uzyskanej od Dłużnika w wysokości: 30% brutto (w tym podatek od towarów i usług VAT w wysokości 23%)” poprosiłem o zmianę tego na procent nie od całkowitej kwoty, a od tej roznicy ktora oni wywalczą. Jeżeli chciałbyś mi pomóc, to mogę Ci podesłać całą umowę do wglądu. Poza tym co wyzej zgłosiłem jeszcze kilka uwag. aha, i oni proponowali mi odkupienie wlasnie takich praw o ktorych mowisz, za 600zl, ale nie bylem skory do współpracy i teraz proponują, ze w moim imieniu poprowadzą sprawe i wezmą procent od uzyskanej roznicy. Dali mi pełnomocnictwa do podpisu...
-
Jak podwyższyć kosztorys naprawy auta - poradnik
Za puknięty zderzak wywalczyłem 3300 i PZU mi już dwa razy odmówiło. Miałem zgłaszać sprawe do Rzecznika ale zgłosiła się do mnie firma która może w moim imieniu poprowadzić sprawę w sądzie, za 30% wywalczonej dopłaty. Przewidują dla mnie jeszcze 1100. I pytanie do #hak64, bo widać, że masz w temacie dużą wiedze, na co uważać przy podpisywaniu umowy z taką firmą? Na pewno chce klauzuli do umowy, w której będzie, że PZU ma przelać w skrócie 30% na ich konto a reszte bezpośrednio do mnie. Ale co jeszcze? Z góry dzieki za pomoc
-
A4 b8 2.0tfsi a wydech od s4
Jestem po całym zabiegu. Wyszło rewelacyjnie. Co do łączenia wydechu to z racji, że miałem już DP 70mm zamiast kata, i chciałem żeby nie wyszło druciarsko, to wywaliłem ten odcinek z środkowy tłumikiem fi63 i wyspawałem odpowiednik z nierdzewki fi70. Więc mam połowe wydechu fi70 i połowe 2x 54mm. Tylko, że ten spawany odcinek wyszedł mnie prawie 500zł... ale było warto.
-
B8 TrOOOOp
Jak w VCDS sprawdzić klapy wirowe w kolektorze? 2.0 tfsi polift
-
Polskie menu w liczniku Audi A4 B8
Ja mam USA polift i fis spolszczony. Niestety nie pomoge jak to zrobić, bo auto kupiłem już od Polaka. Ale na pewno jest to do zrobienia
-
B8 TrOOOOp
WAUBFAFL1EN033336
-
B8 TrOOOOp
Jak sprawdzić czy mam bixa skrętnego czy nie? w polifcie
-
B8 TrOOOOp
Panowie, rada, bo szukam auta na dojazdy do roboty, wczoraj ogladalem pasaata awx’a i jak zlapal temperaturę to silnik nierówno pracuje bardzo, korekty pompek: +12, -30, -30, -60 - jakoś tak pamiętam, mimo to moc jest. I pytanie, mozna to wziac licząc sie z regeneracja pompek, czy to juz grubsza sprawa i na pompkach się nie skonczy? Dwumasa delikatnie drży, sprzęgło chyba Ok, poduszki 2szt do wymiany i rozrząd pewnie też. Pytanie tylko o te pompki...
-
B8 TrOOOOp
czyli tam jest normalny gwint i zwykła nakrętka załatwi sprawe?
-
B8 TrOOOOp
Ile mogę dostać za zaciski pod 320mm, 57mm tłok? Mam na sprzedaż, ktoś chętny? Do tego klocki i tarcze OEM 30,5mm grube, ale jedna mi biła na aucie więc ewentualnie ktoś by musial to przetoczyć...
-
B8 TrOOOOp
Będe robił tego swapa wydechu na dwie strony, i niech mi ktoś powie,żeeby zamocować osłony termiczne końcowych tłumików dajemy taki kapelusiki aluminiowe, i rozumiem, że te szpilki na które nakładamy osłone a potem kapelusik, są już w podwoziu? nie muszę kupować i wkręcać?
-
B8 TrOOOOp
Też mam USA i spokojnie się przyzwyczaisz, kwestia miesiąca też tak samo myślałem wcześniej
-
B8 TrOOOOp
Mam nadzieje, że bedzie ok. Dobrze bylo zmatowione, podkład do plastiku, i sporo cienkich warstw lakieru, i kilka bezbarwnego. Problem jak coś to z listwą, bo chromowana byla, i nie udało mi się tego zwalić do zera a tylko zmatowić... ale licze sie z tym, jak coś to poprawka
-
B8 TrOOOOp
Pochwale sie malowaniem dokładki 80zl - podkład, czarny połysk, bezbarwny (wszystko spray) - polerka na koniec
-
B8 TrOOOOp
ja też przygarnę...
-
Procedura wypalania DPF 2.0 TDI PD
A moment dokręcenia pompek to nie coś w okolicach 4-5Nm? może dlatego palcami dokręcone
-
B8 TrOOOOp
Polecicie kogoś kto mi wytnie flansze w nierdzewce? Albo jakąś gotowa z neta? Chodzi mi o tą Od wydechu, za katem
-
B8 TrOOOOp
Wcześniej mialem b7 diesla, BRD, i przy dopalaniu, z tego co pamiętam 800 z hakiem, normalnie egt chyba pod 800 po chipie, teraz benzyna po chipie i zaraz za turbo okolice 1000 stopni. Ale przy normalnej jeździe końcowy tłumik to ledwo ciepły. Nie wiem niestety jak przy bucie w podloge :/
-
B8 TrOOOOp
Przez ekologię to i diesel ma teraz gorące spaliny...
-
A4 b8 2.0tfsi a wydech od s4
jak połączyliście wydech od eski z silnikiem? Pytam, bo sam to teraz rozkminiam... nie mam już kata, tylko DP 2.75", i za nim wypadałoby lecieć dalej nierdzewką 2.75" aż do dwóch rur od eski, tylko, że to już zaczyna kosztować. Wycięcie flanszy, z 1,5m rury 2.75", ze dwa kolanka, łącznik elastyczny, i y-pipe, ale nie moge znaleźć gotowego w tym rozmiarze, więc znowu dwa kolanka, 50cm rury 54mm, i dwie obejmy. Razem za materiał ponad 400, do tego spawanie u znajomego 50-100zł. Jak Wy to łączyliście? może cieliście stary wydech na długość odpowiednią i tylko y-pipe?
-
B8 TrOOOOp
Wicie gdzie moge to kupić w jakichś rozsądnych pieniądzach? Na allegro słabo, u mnie w hurtowni też brak... znalazłem za 175zł+kw ale kto tyle za to zapłaci :/
-
B8 TrOOOOp
Jakie osłony termiczne potrzebuje do zmiany wydechu jednostronnego na s4? Mam już wydech, dyfuzor i listwe dogaduje, wieszaki potrzebuje 8K0253144F (pod końcowy) i 8K0253144M (drugi środkowy), więc jeszcze chyba tylko osłony, ale ich nie moge znaleźć
-
B8 TrOOOOp
Co i od czego to jest?
-
B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp