Treść opublikowana przez kajmanovsky
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
B5 Avant // 2.8 AMX Q+T // H&R //
do powłoki jeszcze spora droga bo musze wykonać kilka poprawek i przygotować lakier po ostatnich próbach do setki jestem bardzo rozczarowany tą skrzynią ;p co prawda wygoda jest ale jeśli chodzi o zabawe to słabo no ale całkiem w dobrym stanie ją znalazłem a wszystkie manuale które mnie interesowały były dojechane
-
zawieszenie 1be amortyzatory przód
Ja jak miałem 1.9tdi do niedawna to jeździłem na zwykłym, a potem przesiadłem się na 1be co prawda używane, ale różnica w prowadzeniu i komforcie ogromna. O wiele lepiej czuć auto.. trochę sztywniej ale moim zdaniem komfort też na plus bo nie lubię jak podskakuje i się buja. Aha i jeździłem na kołąch 17 calowych, po różnych drogach i tragedii nie było
-
RS4 B5 2,7BiT -> 1,9AWX -> 3,0TDI CDUC
tylko czerń, zdecydowana większość
-
Audi A4 B5 mr0z1sty
wskazówka obrotomierza ci sie wiesza przy wiekszych obrotach, mam tak samo a stalo mnie sie to jak wymienialem wyswietlacz.. ile masz sekund od 0 do 100?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wygląda na bardzo malutką gleba i dystans i będzie dobrze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
na 17" masz ramie 41,6cm a na 15 masz 51,5 cm ale moment siły to siła i ramie a siła to przyspieszenie i masa tak wiec mimo, że masz mniejsze ramie to większa masa koła sprawia że moment jest mniejszy
-
B5 Avant // 2.8 AMX Q+T // H&R //
też mi się tak wydaje, dlatego chyba wrócę do oryginału lub spróbuję skrócić co nieco... ten dźwięk uzależnia
-
B5 Avant // 2.8 AMX Q+T // H&R //
Ostatnio założyłem wydech Remusa 758 i choć tego dobrze nie słychać, to w realu brzmi cudownie Tylko jest to przeróbka wydechu z ośki i trochę wystaje za zderzak... myślicie że za bardzo?? filmik: View My Video \ filmik: View My Video
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
Jakie szerokie te dystanse masz bo też chce uzyskać taki efekt - ogólnie to kot!
-
B5 Avant // 2.8 AMX Q+T // H&R //
Hej, Niedawno przesiadłem się z diesla A4B5 na wymarzone V6 Trafiłem całkiem dobrze zadbany egzemplarz z fajnym wyposażeniem. Brakuje mu chyba tylko szyberdachu r. 2000 2.8 AMX Quattro Tiptronic NaviPlus Bose Sound System Telefon pokładowy Skóra Grzanie Pompowanie lędźwi Co zrobione? stan na październik 2016: - Nowa pompa wspomagania - Nowa chłodnica oleju - Nowe wachacze - Kompletny remont ASB, wymiana oleju przy 225tkm - Nowy olej, filtry - Nowy rozrząd - Nowy FIS - Nowy customowy wydech catback stan na marzec 2017: - Olej Motul 5w50 przy 231 tkm + uszczelnienie chłodnicy oleju - czyszczenie + nowe uszczelki głowic - powrót do seryjnego układu wydechowego - wymiana wszystkich przewodów sterowania pneumatycznego na nowe - czyszczenie układu dolotowego - nowe odmy - nowe świece NGK + przewody zapłonowe NGK
-
Problem - uszczelka/pekniety blok?
Witam, nie dawno kupilem wymarzone V6 2.8 AMX w zabudowie A4B5. Dzisiaj rano zauwazylem, ze obnizyl sie poziom oleju, dolewajac zerknalem pod korek zbiorniczka wyrownawczego ukladu chlodzenia. I wyglada to tak: pod korkiem wlewu oleju jest taki brazowy szlam, na bagnecie nie zauwazylem dziwnego koloru oleju. brak cisnienia w zbiorniczku wyrownawczym ukladu chlodzenia, na cieplym silniku odkrecilem i nie bylo cisnienia dodatkowo w zbiorniczku jest olej termostat podczas jazdy nie wskazuje 90, jedynie jak sie zatrzymam po dluzszej jezdzie to wtedy dobija, temperatura oleju jest w okolicach 90 do 100 stopni zalezy od jazdy. I tu moje pytanie, to wszystko sugeruje bardziej pekniety blok silnika czy raczej uszkodzona uszczelke pod glowica?
-
Myślenice i okolice - silnik V6 + tiptronic
Witam, Poszukuję warsztatu który zajmie się moim 2.8 V6 quattro i serwisem skrzyni tiptronic. Mieszkam obok Myślenic, wcześniej miałem 1.9TDI i nie było problemu ale teraz moi zaufani mechanicy odmówili pracy z tym silnikiem... Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć