Treść opublikowana przez kajmanovsky
-
pomocy pacjent 2.8 v6 brak mocy i max 5tys obrotow
aha tylko u mnie wtedy pokazywal wypadanie zaplonu na vagu...
-
[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
"janusz design"
-
pomocy pacjent 2.8 v6 brak mocy i max 5tys obrotow
Bank1 - lewa strona patrząc od przodu Bank 2 - prawa S1- przed katem S2 - za katem raczej nie powinno dawać takich objawów od sondy, też miałem problem podobny szarpał mi na wolnych obrotach i miałem uszkodzone kable WN wtedy, a sondy tez swoja droga mam uwalone i od czasu do czasu zapala sie po prostu check enginea tak to generalnie wiecej pali
-
[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
Damian idź lepiej w chromy konkretne, imo będzie lepszy kozak niż czerwone wstawki
-
B5 Avant // 2.8 AMX Q+T // H&R //
wybudzanie z zimowego snu smarowanie nowy cichutki wydech przegląd "góry"
-
[B5 ARJ] 2.4v6 FWD | REMUS | 312 | Eibach -30 | 18"8,5J FLAT V | by Bartender
Wlasnie pierdzi mi tam i MUSZE uszczelke zmienic Nie wiem czy nie lepiej jest od dolu sie dostac bo widzialem na yt to gosc to od dolu bral i chyba w 30min to zdjadl hehe. Ale to pewno kwestia wprawy
-
[B5 ARJ] 2.4v6 FWD | REMUS | 312 | Eibach -30 | 18"8,5J FLAT V | by Bartender
ile zajeło ci odkręcenie od kolektora? bo czeka mnie to w te sobote... najgorsza ta nakretka ktora jest ukryta od gory heh
-
A4 B5 2.8 ALG problem z nową sondą
a sprawdzałeś przewody/ wtyczki w wiązce? ja bym załącz pierw od tego
-
Która odme wybrać? Pomocy
też na allegro?
-
Która odme wybrać? Pomocy
kup sobie ezektor odrazu jak robisz z odpowietrzeniem i bedziesz mial komplet
-
Prośba o ocenę logów
http://vaglog.pl/log-033_U7S59.html grupa 033 ktos cos?
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Ok czyli nie ma alternatywy dla feroodo
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
A klocki EBC Red ktos zna? na Zimmermany jak zaloze to bedzie wporzo? Teoretycznie maja lepszy wspolczynnik tarcia od DS Performance od Feroooodo
-
Biały dym z wydechu na wolnych obrotach
no widzisz dlatego Twoj silnik pracuje w najciezszych warunkach w jakich moze - ujemne temperatury plus dystans ponizej 20km a wiec olej nawet nie zblizy sie do temperatury pracy i bialy osad bedzie dlatego ze wytwarza sie para olejowa ktora ustapi dopiero po ustabilizowaniu sie temperatury w silniku
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
5w50 lepiej znosi wyzsze temperatury 5w40 gorzej teoretycznie - tyle. Przy 180km/h jest dosc duzy ped powietrza wiec tez chlodzenie odpowiednie, gorzej jak dajesz do pieca w gorzystym terenie przy niskich predkosciach bo wtedy silnik nie ma gdzie oddac ciepla i olej moze sie troche mocniej zagrzac. btw do gestszych olei takich jak np 10w60 daje sie inne filtry oleju czy standardowe?
-
Budowa i działanie silnika 3.2 V6 FSI
mozesz odpiac aparat zaplonowy i krecic aby olej doplynal do glowicy
-
Zapach benzyny pod korkiem oleju
hmm no generalnie w silnikach benzynowych dochodzi do rozcienczania oleju paliwem tylko sa to bardzo male ilosci wynika to z konstrukcji 1l na 1000km to jeszcze miesci sie w normie wg. instrukcji sprobuj przyuwazyc czy zrobil sie rzadszy ten twoj olej, moze tak jak kolega wyzej pisal zrobilo ci sie luzno na pierscieniach tlokowych
-
Zapach benzyny pod korkiem oleju
Dogrzewasz silnik podczas jazdy czy raczej krotkie dystanse?
-
Dziwna barwa płyny chłodzącego
ja mialem podobnie i okazalo sie ze chlodnica oleju byla nieszczelna i mieszalo olej do ukladu chlodzenia nie wiem czy w twoim silniku jest taka chlodniczka, ale warto sprawdzic
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
A jeszcze pytanko mam bo olej ktory chce jest z gornej polki ale nie ma normy vw 502 tylko acea i api, nie będzie raczej problemu? heh bo zglupialem
-
S6C5 Srebrny Szerszeń by sQbaniutki
racja może z automatem troche zamula, podobnie z moim 2.8 ale bez przesady wiekszosc aut nie ma szans do tego bo dzis coraz wiecej eko hyundai jezdzi po drogach a jak hukniesz z wydechu to tamci do rowu wpadają hahah poza tym jak sie jest juz w biegu przy 60/70/80 km/h to na kickdown te skrzynie nawet sobie radzą ciekaw jestem czy jego 5hp19 jest takie samo co moje 5hp19 hmm
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Motula ciężko dostać w specyfikacji 5w50... a FUCHS jest godny polecenia?
-
"Czarna" A4 B5 Avant 2.4 Quattro
Nie piernicz sie z 17stkami od razu kładź 18 bo komfort tez sam a wygląd o niebo lepszy
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
ja też sie tu zastanawiam nad takim bo koledzy mi tu wczesniej pisali motul 0w40 ale hmm smigam duzo po drogach szybkiego ruchu i lubie tez byc pod czerwonym polem, a w instrukcji do b5 5w50 jak i 10w60 maja zakresy od - 30 do 30 stopni C, jak nie motul 5w50 to moze Valvoline VR1 10w60 albo liqui moly bylby tez dobry? Cena nie gra roli, ma byc olej jak najlepszy
-
Bez przerwy cykający przekaźnik
Hejka, odkąd kupiłem autko borykam się z denerwującym problemem mianowicie podczas jazdy stale cyka jakiś przekaźnik a przez spadek napięcia przy jego załączeniu przygasa FIS i nawet przednie lampy - tak jakby załączyć coś o dużej mocy w domu i widać jak lampy przygasają. Dzieje się to tylko wtedy gdy delikatnie muskam po gazie i jadę ze stałą prędkością. Nie wiem też dlaczego jak wciskam hamulec to też cyka, i przy okazji mam problem z abs przy delikatnym hamowaniu przy prędkości prawie równej zeru włącza się abs bez powodu, ale nie wiem czy jedno z drugim ma związek. Jakieś pomysły? Da się wybadać vcds'em który to przekaźnik?