Treść opublikowana przez kajmanovsky
-
Szarpanie automatu tiptronic
nie dowiesz się raczej tego bez rozebrania skrzyni bo przyczyn może być wiele... być może szwankują zawory na sterowaniu
-
S6C5 Srebrny Szerszeń by sQbaniutki
Śliczna, chce kiedyś taką Jakbyś sprzedawał te felunki to daj znać bo jestem chętny
-
Felgi 17" bez obniżenia
Moja poprzednia na 17" + 1BE
-
[S4 B5] Nogaro Blue by emay
Wzorowa esa
-
[B5 ADR] Czarne kombi, januszowóz mientkiego
Dawaj kola conajmniej 17stki
-
Navi a przebieg z GPS
Hejka, mam taką rozkminę teraz, bo wpisałem nr. VIN na pewnej stronce i pokazało mi przebieg auta, o dziwo +/- jest identyczny jak stan na liczniku a mam zainstalowaną nawigację w swojej B5 i ma nadajnik GPS i ciekawi mnie, może ktoś z was to wie, czy to właśnie ten nadajnik zapisuje gdzieś przebiegi? Wtedy mógłbym potwierdzić oryginalność przebiegu.
-
2.7 Biturbo Dwumas na Zamach
Dobre bo bardziej sportowe tylko szybciej będą się zużywać inne elementy napędu.
-
Bulgocząca pompa paliwa
Hmm też mam coś takiego jakby wir w baku po odpaleniu auta, potem ustaje. Ale nie widzę u siebie jakichś problemów, diagnostyka komputerem też spoko. A przy zmianie biegów z D na P itp to normalka, spadek i wzrost ciśnienia po zapięciu czy rozpięciu biegu powoduje takie zachowanie
-
Stukanie, grzechotanie w silniku
Nie jeździj nim więcej bo zaraz będziesz musiał silnik wymieniać!! Wg mnie to wygląda na panewki korbowodowe. Napinacze czy łańcuch powodowałyby bardziej takie ćwierkanie. Jesteś w stanie stwierdzić skąd się wydobywa ten dzwięk?
-
2.8 ack pytanie i problem
hm u mnie jest cicho, a po odpaleniu jak jest mniej w baku to slychac wir
-
A4 Tybera - AirRide | US | JR11 | Recaro.
ta ostatnia fota to jakiś pornol jest :oooo
- Dystanse
-
A4 Tybera - AirRide | US | JR11 | Recaro.
siedzi konkret, kolor konkret tylko te progi hmmm
-
Prośba o ocenę logów
Dzięki, doślę resztę a chciałbym też sprawdzić czy skracanie dolotu działa prawidłowo i czy odpowiada za to parametr z grupy 097? Po przełączeniu powinien brać więcej powietrza bo teraz to tak liniowo narasta wartość z przepływki.
-
2.8 ack pytanie i problem
Jak sprawdzić kompem czy działa to poprawnie? W sensie który parametr za to odpowiada? powyżej 3tyś powinno brać znacznie więcej powietrza? edit: dobrze myślę, że to parametr z grupy 95 lub 97?
-
Prośba o ocenę logów
Witam, dziś pojeździłem i trochę info nazbierałem i chciałbym to zweryfikować stąd proszę o pomoc koledzy Pacjent taki jak w profilu Grupa 93 statyczno/dynamiczny oddzielony znacznikiem http://vaglog.pl/log-093_eS7uGy6.html Nie jestem pewien jak odczytywać dane ale chyba w 2 ostatnich powinno być 0? To wynika że jest przestawiony rozrząd o 6st na jednej a 2st na drugiej? Grupa 15/16 http://vaglog.pl/log-015_016_Ve7aQcd.html Gdyby zapłon wypadał to gdzieś znalazłaby się jedynka, natomiast jest czysto więc chyba ok Grupa 3/10 dynamiczny http://vaglog.pl/log-019_010_003_et1D8D2.html gr19 to przypadkiem tam jest, nie ma tu 10,11,12 cylindra nie mam pojęcia czy kąt i dawka powietrza jest ok i tu proszę najbardziej o pomoc Grupa 90 dynamiczny http://vaglog.pl/log-090_XYpJCwd.html Grupa 90 statyczny http://vaglog.pl/log-090_nc3xH.html Grupa 1 statyczno/dynamiczny http://vaglog.pl/log-001_hjcOm.html nie mam pojęcia czy te sondy są ok Grupa 10 statyczny http://vaglog.pl/log-010_PvW07L.html Z góry dzięki
-
Skrzynia automatyczna ECB quattro pytania
Na zimnym przeciąga by szybciej zagrzać olej w skrzyni, mam to samo i pewnie każdy sprawny automat. Co do dziwnych stuków, mam coś takiego, słychać to tylko do 3 biegu i przy niskich prędkościach i obrotach, coś w rodzaju kliknięcia przy dodaniu gazu ale wpinałem kompa i wygląda ok a skrzynia jest świeżo po remoncie więc olałem to ;p
-
Audi A4 B5 Avant 2001r 1.9TDI
Śliczny kolor lakieru ma Powodzenia!
-
Co wspawać zamiast środkowego?
na tym AWG dudni w trasie przy ok 120km/h czy jest wporzodku?
-
Audi 2.8 alg padł podczas szybkiej jazdy
i co diagnoza postawiona?
-
S4 b5 by Jachyr
Dźwięk to pornol imo
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Pytanko takie, jak odkręcę korek wlewu to na pokrywach zaworów mam taki osad i czarne grudki, jest tego dużo i pytanie czy jak to zdemontuje i wyczyszczę to warto jest wymienić olej dwa razy pod rząd z płukanką? Podejrzewam że takie coś jest też w kanałach które doprowadzają olej więc stąd moje pytanie czy raz płukanka styknie czy wg Was koniecznie trzeba wypłukać 2x? Bo to też jakiś koszt jednak...
-
zmiana skrzyni automat na manual
Dodaj tylny dyferencjał do tego jeszcze
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
kolor bajerancki
-
B5 Avant // 2.8 AMX Q+T // H&R //
Jeszcze przed, po rozbiorce okazało się że skrzynia była remontowana ale ktoś zrobił to byle jak. Zrobiłem remont skrzyni tzn. sprzęgło, pompa, sterowanie, uszczelnienia, nowa misa olejowa bo tamta była ubita, filtr i tarczki cierne które znajdują się w koszach. Przekładnie planetarne były ok. No i oczywiście nowy olej Część elementów jest po regeneracji bo cena nowych przyprawia o ból głowy. Na manual się nie decydowałem bo nikt tego nie chce zrobić, po drugie w quattro wymaga to też wymiany całego napędu oprócz silnika - skrzynia + półosie przód + wał napędowy tył + dyferencjał tył + półosie tył Jedyne co to mógłbym się na takie coś szarpnąć przy silniku 2.7biturbo ale 2.8 moim zdaniem nie jest na tyle mocny żeby zrekompensować cene. Już wolałbym kupić S4B5 z rodowodem. aktualny stan poniżej