Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kajmanovsky

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kajmanovsky

  1. nie dowiesz się raczej tego bez rozebrania skrzyni bo przyczyn może być wiele... być może szwankują zawory na sterowaniu
  2. Śliczna, chce kiedyś taką Jakbyś sprzedawał te felunki to daj znać bo jestem chętny
  3. Moja poprzednia na 17" + 1BE
  4. Wzorowa esa
  5. Dawaj kola conajmniej 17stki
  6. Hejka, mam taką rozkminę teraz, bo wpisałem nr. VIN na pewnej stronce i pokazało mi przebieg auta, o dziwo +/- jest identyczny jak stan na liczniku a mam zainstalowaną nawigację w swojej B5 i ma nadajnik GPS i ciekawi mnie, może ktoś z was to wie, czy to właśnie ten nadajnik zapisuje gdzieś przebiegi? Wtedy mógłbym potwierdzić oryginalność przebiegu.
  7. Dobre bo bardziej sportowe tylko szybciej będą się zużywać inne elementy napędu.
  8. kajmanovsky odpowiedział(a) na demoniszcze temat w 2.8
    Hmm też mam coś takiego jakby wir w baku po odpaleniu auta, potem ustaje. Ale nie widzę u siebie jakichś problemów, diagnostyka komputerem też spoko. A przy zmianie biegów z D na P itp to normalka, spadek i wzrost ciśnienia po zapięciu czy rozpięciu biegu powoduje takie zachowanie
  9. Nie jeździj nim więcej bo zaraz będziesz musiał silnik wymieniać!! Wg mnie to wygląda na panewki korbowodowe. Napinacze czy łańcuch powodowałyby bardziej takie ćwierkanie. Jesteś w stanie stwierdzić skąd się wydobywa ten dzwięk?
  10. kajmanovsky odpowiedział(a) na cna temat w 2.8
    hm u mnie jest cicho, a po odpaleniu jak jest mniej w baku to slychac wir
  11. ta ostatnia fota to jakiś pornol jest :oooo
  12. lol xd
  13. siedzi konkret, kolor konkret tylko te progi hmmm
  14. Dzięki, doślę resztę a chciałbym też sprawdzić czy skracanie dolotu działa prawidłowo i czy odpowiada za to parametr z grupy 097? Po przełączeniu powinien brać więcej powietrza bo teraz to tak liniowo narasta wartość z przepływki.
  15. kajmanovsky odpowiedział(a) na cna temat w 2.8
    Jak sprawdzić kompem czy działa to poprawnie? W sensie który parametr za to odpowiada? powyżej 3tyś powinno brać znacznie więcej powietrza? edit: dobrze myślę, że to parametr z grupy 95 lub 97?
  16. Witam, dziś pojeździłem i trochę info nazbierałem i chciałbym to zweryfikować stąd proszę o pomoc koledzy Pacjent taki jak w profilu Grupa 93 statyczno/dynamiczny oddzielony znacznikiem http://vaglog.pl/log-093_eS7uGy6.html Nie jestem pewien jak odczytywać dane ale chyba w 2 ostatnich powinno być 0? To wynika że jest przestawiony rozrząd o 6st na jednej a 2st na drugiej? Grupa 15/16 http://vaglog.pl/log-015_016_Ve7aQcd.html Gdyby zapłon wypadał to gdzieś znalazłaby się jedynka, natomiast jest czysto więc chyba ok Grupa 3/10 dynamiczny http://vaglog.pl/log-019_010_003_et1D8D2.html gr19 to przypadkiem tam jest, nie ma tu 10,11,12 cylindra nie mam pojęcia czy kąt i dawka powietrza jest ok i tu proszę najbardziej o pomoc Grupa 90 dynamiczny http://vaglog.pl/log-090_XYpJCwd.html Grupa 90 statyczny http://vaglog.pl/log-090_nc3xH.html Grupa 1 statyczno/dynamiczny http://vaglog.pl/log-001_hjcOm.html nie mam pojęcia czy te sondy są ok Grupa 10 statyczny http://vaglog.pl/log-010_PvW07L.html Z góry dzięki
  17. Na zimnym przeciąga by szybciej zagrzać olej w skrzyni, mam to samo i pewnie każdy sprawny automat. Co do dziwnych stuków, mam coś takiego, słychać to tylko do 3 biegu i przy niskich prędkościach i obrotach, coś w rodzaju kliknięcia przy dodaniu gazu ale wpinałem kompa i wygląda ok a skrzynia jest świeżo po remoncie więc olałem to ;p
  18. Śliczny kolor lakieru ma Powodzenia!
  19. na tym AWG dudni w trasie przy ok 120km/h czy jest wporzodku?
  20. i co diagnoza postawiona?
  21. Dźwięk to pornol imo
  22. Pytanko takie, jak odkręcę korek wlewu to na pokrywach zaworów mam taki osad i czarne grudki, jest tego dużo i pytanie czy jak to zdemontuje i wyczyszczę to warto jest wymienić olej dwa razy pod rząd z płukanką? Podejrzewam że takie coś jest też w kanałach które doprowadzają olej więc stąd moje pytanie czy raz płukanka styknie czy wg Was koniecznie trzeba wypłukać 2x? Bo to też jakiś koszt jednak...
  23. Dodaj tylny dyferencjał do tego jeszcze
  24. Jeszcze przed, po rozbiorce okazało się że skrzynia była remontowana ale ktoś zrobił to byle jak. Zrobiłem remont skrzyni tzn. sprzęgło, pompa, sterowanie, uszczelnienia, nowa misa olejowa bo tamta była ubita, filtr i tarczki cierne które znajdują się w koszach. Przekładnie planetarne były ok. No i oczywiście nowy olej Część elementów jest po regeneracji bo cena nowych przyprawia o ból głowy. Na manual się nie decydowałem bo nikt tego nie chce zrobić, po drugie w quattro wymaga to też wymiany całego napędu oprócz silnika - skrzynia + półosie przód + wał napędowy tył + dyferencjał tył + półosie tył Jedyne co to mógłbym się na takie coś szarpnąć przy silniku 2.7biturbo ale 2.8 moim zdaniem nie jest na tyle mocny żeby zrekompensować cene. Już wolałbym kupić S4B5 z rodowodem. aktualny stan poniżej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.