Treść opublikowana przez kuba.tkn
-
Audi A4 B6 Avant 18 Czy 19 prosze o pomoc.
Dołączę się do tematu, żeby nie tworzyć nowego. Felgi 19" 8,5J ET30 jest 64cm do błotnika, myślicie że będzie obcierać? Jaką oponę założyć najlepiej?
-
[B6 BEX] Avant S line Red Devil 224KM 340Nm by arass
Piękna sztuka Sam szukam do swojej takiego tylnego zderzaka, ale coś ciężko znaleźć w dobrym stanie i dobrej cenie.
-
Czerwonek :)
Też chciałem przyciemnić u siebie tylną i tylne boczne tylko zastanawiam się ile % A za przednie boczne faktycznie bagiety się mogą doczepić.
-
Czerwonek :)
Jakieś fotki?
-
Osuszanie auta
Dzięki za info! Czy jeden ręczniczek wystarczy żeby wysuszyć całego Avanta?
-
Muzyka w naszych autkach
- W co kto gra ( PC&STEAM&MMO )
Jaka jest obecnie opłata za WOWa? Nigdy w to nie grałem, a lubię gry MMORPG. Problem jest tylko ten cholerny wolny czas . Jak mam czas to gram na prywatnym serwerze Warmane (dodatek pandy) A tak poza tym to Fallout 4 kończę i przymierzam się do Diablo 3.- HTC One m8 vs Huawei P9 Lite
Swojego czasu miałem dylemat pomiędzy HTC one M8 a iPhonem 5s lub 6. Miałem dość androida.. pomysł z htc jedynie dlatego, że na tej ich nakładce HTC Sense ten system jakoś tam w miarę jeszcze chodzi przyzwoicie Jak masz możliwość to polecam HTC one M9 (ostatnio się nim bawiłem, piękna sprawa) no lub tego M8. Szczotkowany metal też mi się mega podoba.- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Jarek podobna historia u mnie, jezdzilem astra 98' wczoraj zakupiłem a4 b6 pozdrawiam - W co kto gra ( PC&STEAM&MMO )