Treść opublikowana przez kuba.tkn
-
[3.0 ASN] Sporadyczne szarpniecia na LPG
O masz... u mnie siedzi Tomasetto Antartic AT13 i z tego co widzę tam też filtr siedzi i u mnie nie był wymieniany, chociaż poprzedni reduktor (taki sam model) podobno był strasznie zawalony syfem i producent wysłał nowy na gwarancji. Przy najbliższym przeglądzie powiem gaziarzowi, żeby zerknął tam. Waskivw ogarniał Tobie LPG? Również byłem w tym roku na wymianie rozrządu i też jestem zadowolony.
-
Zawieszenie
0JJ - klasa wagowa 9 przód- przy 1BA 886-918 kg- przy 1BP 886-918 kg- przy 1BB 886-918 kg- przy 1BT 886-918 kg- przy 1BC 886-918 kg- przy 1BD 941-982 kg- przy 1BE 941-982 kg 0YJ - klasa wagowa 9 tył- przy 1BA (Zawieszenie Standard): 520-544 kg- przy 1BR (Zawieszenie na "zle"drogi): 520-544 kg- przy 1BE/BV (Zawieszenie Sport): 545-570 kg klasy_sprężyn.pdf - directupload.net WWW.DIRECTUPLOAD.NET klasy_sprężyn.pdf
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Cześć, Potrzebne siłowniki klapy bagażnika Audi A4 B6 AVANT. Podobno Krosno dobre? I zestaw wahaczy kpl przód (proszę o cenę głównie MEYLE HD). VIN: WAUZZZ8E3A338815
-
Jaki dyfer do skrzyni GBB z 2.5 tdi quattro?
-
Podkładka gumowa - dolnej podpory sprężyny przód?
Poproszę o numer tej gumy poniżej zaznaczone na czerwono:
-
[B7] 1BA + H&R
Chciałem po prostu obniżyć samochód i na grupie FB jeden gostek sprzedawał akurat sprężyny Eibach Pro Kit nowe. Przeczytałem, że sprężyny dobiera się pod zakres mas na przód i tył, dlatego po długich poszukiwaniach wziąłem od tego gościa kody ze sprężyn Eibach i na jakiejś stronie znalazłem zakres mas w PDF w kg. Okazało się, że pasowały do mojego samochodu, więc kupiłem (zgodnie z numerami pasowały też w konfiguratorze na stronie Eibach). Amortyzatory wymieniłem z przodu na MONROE (wcześniej miałem założone Sachs prawdopodobnie jeszcze z produkcji, bądź zmieniane w ASO -samochód do mojej sprzedaży był serwisowany na bieżąco). Na tył nadal miałem Sachs. Na tych MONROE-przód przejechałem 50k/km i w tym momencie założyłem sprężyny, a przy okazji padły amorki na tył więc wszędzie miałem już MONROE. Przód i tył padł po 10k/km (na stacji kontroli miały poniżej 50% i auto w ogóle nie trzymało się drogi). Obecnie zdjąłem wszystko i założyłem gwint, na którym przejechałem sezon i jest nawet spoko Sprężyny mam na sprzedaż. PS. zawieszenie 1BA komfort oczywiście zapomniałem dopisać
-
[B7] 1BA + H&R
Jak założysz sprężyny obniżające do OEM amortyzatorów to amor Ci szybko padnie (tak jak u mnie to było). Do sprężyn obniżających musisz zastosować amortyzatory o obniżonym skoku. Mam nadzieję, że o taką informację Ci chodziło?
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Serwus, Proszę o wycenę następujących rzeczy: - 2x amortyzator przód (0JM) - SACHS 558 301 - 2x amortyzator tył (0YN) - SACHS 312 783 - 1x sprężyna tył (0YN) - SACHS 996 950 Wszystko do A4 B6 3.0 ASN 220KM/162Kw VIN: WAUZZZ8E53A338815
- Wymiana zawieszenia (amory+sprężyny)
-
Wysoko stoi po zmianie sprężyn
To zależy, czy zależy Ci na komforcie bardziej (1BA), albo mniej (1BE). Oba wyjścia są dobre. PS. Jakiej firmy sprężyny kupowałeś?
-
Potrzebna pomoc!!
Sprawdź na wlepce wyposażenia jaka skrzynia wchodzi do Twojego auta. Zaznaczone na czerwono to będzie 3 literowe oznaczenie skrzyni
-
Dziwny nagar na wtryskach i listwie - A4 B6 3.0 LPG
Tomasetto Artic z zapasem do 240 koni
-
Maglownica
Znasz numery tych maglownic? Z exeo i b7 servotronic?
-
Dziwny nagar na wtryskach i listwie - A4 B6 3.0 LPG
Tomasetto ale modelu nie pamiętam
-
Dziwny nagar na wtryskach i listwie - A4 B6 3.0 LPG
Tyle nawet nie zdążyłem zrobić w tym czasie :) Ale filtr jak najbardziej był też zmieniony. Reduktor okazał się być wadliwy. Udało się dostać nowy na gwarancji, przeczyszczono wszystko co potrzeba i założono nowe filtry. Od tamtego czasu 0 problemów z LPG.
-
Przyciemnianie szyb
-
Telepanie całym autem podczas przyspieszania quattro
Zamówiłem ze sklepu mroauto SKF'y, chociaż znajomy polecał NK. Jak zamontuje to dam znać edit: Wymieniłem dwa wewnętrzne przeguby, ale telepanie budą nie ustało
-
Telepanie całym autem podczas przyspieszania quattro
U mnie to samo, z prawej strony pękła osłona, ale smar jeszcze jest, zaklajstrowałem "na szybko". Budą telepie przy większych prędkościach. Jakiej firmy przeguby kupiłeś? Jak cenowo wyszło?
-
[B6] 1.8T+LPG Czarne skromne 163KM
Jakie masz amortyzatory teraz przy tych sprężynach? U mnie się 16 chowa pod błotniki Te same sprężyny + amortyzatory monroe
-
A4 B6 Czarna Perła by marky2552 LZ9W Projekt S-line FK Bose USA Headlights *Pompei*
Super fura widać jak dużo pracy włożyłeś Nie planujesz założyć 18stek?
-
Mauritius Blue Metallic AVF - S-line
Czym malowałeś zaciski? Po nowym roku muszę zająć się hamulcami u siebie
-
Zdjęcia naszych instalacji gazowych
Parownik: Tomasetto Antartic AT13 Zbiornik: BORMECHTOR 55L Wtryski: HANA H2002 Komputer: ZENIT PRO OBD Co myślicie o tej instalacji?
-
Dziwny nagar na wtryskach i listwie - A4 B6 3.0 LPG
Teraz będę zwracał na to uwagę przy wymianie oleju, dzięki za info! Niestety na LPG nie ma żadnej normy :/ Gazownik również wymienił mi filtr na takie coś, lepiej wychwytuje syf:
-
Dziwny nagar na wtryskach i listwie - A4 B6 3.0 LPG
Witam, Problem pojawił się na LPG - samochód nie trzymał równo obrotów (na niskich obrotach falowały) oraz przełączał na benzynę przy 3k+ obrotach. Taki nagar pojawił się na listwie i we wtryskach: Gazownik powiedział, że to częste wizyty na "tanich" stacjach gazowych. Przeczyścił ultradźwiękiem całą listwę. Wymienił też parownik, który był bardzo "zmęczony". Przez parę miesięcy odkąd mam instalacje LPG tankuje na Orlenie/BP, bardzo rzadko na "tanich" stacjach. Kiedyś miałem też problem z ubywającym płynem chłodniczym, który ogarnąłem uszczelniaczem za 10PLN (wlałem 1/3 buteleczki). Po ok 1,5 miesiąca od przeczyszczenia całej instalacji gazowej i ponownym ustawieniu LPG problem ponownie powraca, dodatkowo zauważyłem, że zaczyna znów ubywać płynu chłodniczego. Dodam, że zmieniłem stacje na których tankowałem. Czy ktoś z Was miał może taki problem? Co to za nagar? Gdzie szukać przyczyny? Na benzynie nie ma żadnych problemów.
-
[A4 B6] multitronic tryb awaryjny w pozycji manualnej zmiany biegow
To coś jak by komputer sterujący nie domagał? Czy wymieniałeś przy okazji olej w skrzyni? Ja tak miałem, że randomowo mi się włączał tryb awaryjny, ale nie szarpało ani nic. Pomogła wymiana oleju w skrzyni i filtrów. Na tych magnesikach itp dużo się zebrało opiłków. Skrzynię Tiptronic