Treść opublikowana przez soczi
-
B8 2.0 TFSI Quattro S-Tronic Stage2+
Jakie normalne turbo? Przeróbka IHI w Perunie? Czy w podobnych kosztach jest coś lepszego? I czy fabryczny układ paliwowy wyrobi?
-
Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana
Kotuliński, no proszę, polskie korzenie.
-
A4 B8 Avant 2013 S-line Competition Plus ;177PS Quattro ; 19/35/255
Mogło mieć sporo mniej niż seria...
-
A4 B8 Avant 2013 S-line Competition Plus ;177PS Quattro ; 19/35/255
Na tej hamowni wszystkim wychodzą takie zdrowe serie, ciekawe nie?
-
Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE
Unitronic Polska
-
Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE
Maha lps3000
-
b8 avant 2.0tfsi sportowe tłumiki końcowe
Mam cały wydech od MG. DP zakładany rok temu, reszta w sierpniu w Siemianowicach. Taki najtańszy (bez klap) natomiast z przelotowym środkowym tłumikiem żeby było ciszej, wszak to auto rodzinne. Jestem bardzo zadowolony z wrażeń dźwiękowych, w normalnej jeździe jest niewiele głośniejszy niż seria. Porównania z innymi firmami nie mam.
-
Jaki Największy Intercooler do 2.0tfsi
To co tam masz zrobione na 420km?
-
Jaki Największy Intercooler do 2.0tfsi
Mowa o B8? Bo w profilu masz RS4 B5. Jeśli to jest faktycznie B8 2.0tfsi to 420km to jakaś masakra na seryjnym. Wagner competition?
-
Kiedy poprawili problem z braniem oleju w Audi A4 B8 2.0 TFSI 211 KM?
Nawet jeśli jest jakaś data graniczna, to chodzi o datę produkcji silnika, a nie samochodu.
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
NIe wiem od kiedy, ale pamiętajcie że mowa o dacie produkcji silnika, a nie samochodu.
-
Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana
I trochę mniej będzie brud widać na grey
- 2.0 TFSI CDNB
-
2.0 TFSI CDNB
"pąpe wysokiego ciśnienia"
-
AUDI A4 B8 by Miki :D
Autko bardzo ładne. A co do mocy... Jaka hamownia taki wynik. Nie pierwszy raz słyszę że trochę zawyżają...
-
Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana
Jaki jest zacisk i rozmiar tarcz stalowych w RS4 B9?
-
Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana
+1
-
Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana
Też nie pytam I też gratuluję pierwszej RS4 B9
-
B8 2.0 TFSI Quattro S-Tronic Stage2+
To może w przyszłym sezonie
-
B8 2.0 TFSI Quattro S-Tronic Stage2+
Kompletny wydech to dla mnie od DP po końcówkę i to jest całe od MG. To co sugerujesz? Zmienić stroiciela, skoro powinno wyjść więcej? Czy po wyjaśnieniach raczej się nie da na tym setupie zrobić więcej?
-
B8 2.0 TFSI Quattro S-Tronic Stage2+
Bo to jest kompletny wydech MG Motorsport, nie rozumiem? Myślisz że nie robią katów sportowych czy przelotowych tłumików środkowych? No w każdym razie wyszło tyle KM i Nm ile wyszło.
-
B8 2.0 TFSI Quattro S-Tronic Stage2+
Nie do końca pełen przelot bo jest sportowy kat i tłumik środkowy - wszak to rodzinne kombi. Ale nie powinny wiele tłumić. W każdym razie wydech nie ogranicza, a nie podnosi moc. IC daje niewiele, więcej zdziała w upał. To że jest dobry IC i wydech to raczej przygotowanie pod stege3. Tak czy inaczej nie widziałem mocniejszych 2.0tfsi na stage2 ale chętnie zobaczę jeśli takie znasz?
-
B8 2.0 TFSI Quattro S-Tronic Stage2+
Jak widać. Na seryjnym turbo? Pokaż mi proszę taki który przebił 300.
-
Swap 2.0TFSI -> 3.0TFSI
https://pl-pl.facebook.com/Nosb-Performance-226817620715480/
-
A4 B8 Avant 3.0 TDI Nogaro Blue Black Edition
Piękna, gratuluję zakupu! Tylko ta kierownica...