Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soczi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soczi

  1. Jakie normalne turbo? Przeróbka IHI w Perunie? Czy w podobnych kosztach jest coś lepszego? I czy fabryczny układ paliwowy wyrobi?
  2. Kotuliński, no proszę, polskie korzenie.
  3. Mogło mieć sporo mniej niż seria...
  4. Na tej hamowni wszystkim wychodzą takie zdrowe serie, ciekawe nie?
  5. Mam cały wydech od MG. DP zakładany rok temu, reszta w sierpniu w Siemianowicach. Taki najtańszy (bez klap) natomiast z przelotowym środkowym tłumikiem żeby było ciszej, wszak to auto rodzinne. Jestem bardzo zadowolony z wrażeń dźwiękowych, w normalnej jeździe jest niewiele głośniejszy niż seria. Porównania z innymi firmami nie mam.
  6. To co tam masz zrobione na 420km?
  7. Mowa o B8? Bo w profilu masz RS4 B5. Jeśli to jest faktycznie B8 2.0tfsi to 420km to jakaś masakra na seryjnym. Wagner competition?
  8. Nawet jeśli jest jakaś data graniczna, to chodzi o datę produkcji silnika, a nie samochodu.
  9. soczi odpowiedział(a) na mcemsi temat w 2.0TFSI
    NIe wiem od kiedy, ale pamiętajcie że mowa o dacie produkcji silnika, a nie samochodu.
  10. I trochę mniej będzie brud widać na grey
  11. soczi odpowiedział(a) na kacper.80 temat w 2.0TFSI
    Niestety nie znam się
  12. soczi odpowiedział(a) na kacper.80 temat w 2.0TFSI
    "pąpe wysokiego ciśnienia"
  13. Autko bardzo ładne. A co do mocy... Jaka hamownia taki wynik. Nie pierwszy raz słyszę że trochę zawyżają...
  14. Jaki jest zacisk i rozmiar tarcz stalowych w RS4 B9?
  15. Też nie pytam I też gratuluję pierwszej RS4 B9
  16. To może w przyszłym sezonie
  17. Kompletny wydech to dla mnie od DP po końcówkę i to jest całe od MG. To co sugerujesz? Zmienić stroiciela, skoro powinno wyjść więcej? Czy po wyjaśnieniach raczej się nie da na tym setupie zrobić więcej?
  18. Bo to jest kompletny wydech MG Motorsport, nie rozumiem? Myślisz że nie robią katów sportowych czy przelotowych tłumików środkowych? No w każdym razie wyszło tyle KM i Nm ile wyszło.
  19. Nie do końca pełen przelot bo jest sportowy kat i tłumik środkowy - wszak to rodzinne kombi. Ale nie powinny wiele tłumić. W każdym razie wydech nie ogranicza, a nie podnosi moc. IC daje niewiele, więcej zdziała w upał. To że jest dobry IC i wydech to raczej przygotowanie pod stege3. Tak czy inaczej nie widziałem mocniejszych 2.0tfsi na stage2 ale chętnie zobaczę jeśli takie znasz?
  20. Jak widać. Na seryjnym turbo? Pokaż mi proszę taki który przebił 300.
  21. soczi odpowiedział(a) na Bristol temat w Audi A4 B8
    https://pl-pl.facebook.com/Nosb-Performance-226817620715480/
  22. Piękna, gratuluję zakupu! Tylko ta kierownica...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.