Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soczi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soczi

  1. To oczywiście z przodu. Z tyłu 300x12
  2. jeśli nie były zmieniane na większe to 314x25
  3. Gratuluję fury i zacięcia w modyfikacjach
  4. soczi odpowiedział(a) na rafalpe temat w Audi A4 B8
    Też mam zimmermany sport i póki co bez zarzutu.
  5. Polecam Corling Łukasz Snoch w Warszawie. Z całej europy zwożą mu Audi do zrobienia.
  6. soczi odpowiedział(a) na mcemsi temat w 2.0TFSI
    Ja się nie martwię Piszę koledze RegKarl że jeśli ma brać po remoncie to minimalnie
  7. soczi odpowiedział(a) na mcemsi temat w 2.0TFSI
    5 tyś km od remontu ubyło mi w sumie 200ml
  8. soczi odpowiedział(a) na strazak990 temat w Audi A4 B8
    mi zimowe 17" wchodzi na 345, więc raczej nie powinno być problemu
  9. soczi odpowiedział(a) na strazak990 temat w Audi A4 B8
    Mam do sprzedania zaciski + jarzma 320/30 wyjęte z mojego 2.0tfsi. Jakby co pisz do mnie.
  10. Super fura, gratuluję Też wiele dobrego o MG słyszałem. Ja póki co DP od nich właśnie montuję, może kiedyś i wydech od nich wezmę.
  11. Jeśli grubość tarczy 24mm to z pewnością nie są to 320
  12. soczi odpowiedział(a) na Yoghurt temat w Audi A4 B8
    Ja też mam 345 i ciasno ale zimowe 17" weszły.
  13. soczi odpowiedział(a) na mcemsi temat w 2.0TFSI
    Pewnie warto zainwestować w bagnet. I mierzyć olej na równym podłożu
  14. soczi odpowiedział(a) na mcemsi temat w 2.0TFSI
    Wiem do od mojego mechanika, sprawdziłem u siebie i się potwierdziło. Po resecie zrobiłem pomiar na krzywym podłożu - pokazało mniej niż powinno na płaskim. Później na płaskim dalej tak pokazywało, dopóki nie zrobiłem resetu. Ale nie wiem czy dotyczy to wszystkich modeli/roczników.
  15. soczi odpowiedział(a) na mcemsi temat w 2.0TFSI
    Z tego co mi wiadomo, to MMI zapamiętuje wartość ostatniego pomiaru poziomu oleju i dopóki się go nie zresetuje (wyjęcie kluczyka, otwarcie maski na kilka sekund) będzie ciągle pokazywał taki sam poziom, nawet jeśli tak na prawdę spada.
  16. soczi odpowiedział(a) na daniel12345 temat w Audi A4 B8
    Jak wrażenia? Stroiłeś go po tym?
  17. soczi odpowiedział(a) na daniel12345 temat w Audi A4 B8
    I co założyłeś ten downpipe RM Motors z katem ?
  18. soczi odpowiedział(a) na mcemsi temat w 2.0TFSI
    A gdzie w książce serwisowej można to wyczytać? Nie znam, produkcja samochodu jest końcówka 2010 (ale model 2011, po-lift). I od nowości ma chip ABT.
  19. soczi odpowiedział(a) na mcemsi temat w 2.0TFSI
    Cześć, Czy konsumpcja oleju przez CDNC na poziomie 0,25L na 1000km jest akceptowalna, nie grozi zbytnim osadzaniem nagaru, czy już należy myśleć o remoncie? Dodam że silnik miał robiony pierwszy etap poprawek Audi (cokolwiek to znaczy).
  20. soczi odpowiedział(a) na Yoghurt temat w Audi A4 B8
    A możecie polecić kogoś bliżej Warszawy, gdzie mógłby to sprawdzić i ewentualnie wymienić hamulce?
  21. soczi odpowiedział(a) na Yoghurt temat w Audi A4 B8
    Jak widać A tak poważnie płaciłem chyba trochę mniej (w zeszłym roku), nie znam się za bardzo, a to i tak tylko koła na zimę (czyli ~1000km/sezon). Dev jak rozumiem Ty się zajmujesz tymi hamulcami? W której części naszego pięknego kraju?
  22. soczi odpowiedział(a) na Yoghurt temat w Audi A4 B8
    A pod taką chińszczyznę? http://allegro.pl/aura-felgi-17-5x112-audi-a3-a4-a5-a6-q5-gdansk-i6294101553.html
  23. soczi odpowiedział(a) na Yoghurt temat w Audi A4 B8
    Czy pod felgę 17" (zima) da się włożyć coś większego niż 320 (345/330)?
  24. Cześć, Nazywam się Piotrek i mieszkam w Warszawie. Od roku jestem właścicielem Audi A4 B8 Avant 2.0TFSI Quattro S-Tronic S-Line 2011. Nadszedł czas na pewne modyfikacje (hamulce, silnik). Stąd moja obecność na forum. Wszystkie sugestie mile widziane Pozdrawiam!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.