Treść opublikowana przez soczi
-
Jaki rozmiar tarcz mam w samochodzie?
To oczywiście z przodu. Z tyłu 300x12
-
Jaki rozmiar tarcz mam w samochodzie?
jeśli nie były zmieniane na większe to 314x25
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Gratuluję fury i zacięcia w modyfikacjach
-
Hamulce ZIMMERMANN
Też mam zimmermany sport i póki co bez zarzutu.
-
Audi S4 B8.5 - 3.0 TFSI - grzeje się
Polecam Corling Łukasz Snoch w Warszawie. Z całej europy zwożą mu Audi do zrobienia.
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Ja się nie martwię Piszę koledze RegKarl że jeśli ma brać po remoncie to minimalnie
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
5 tyś km od remontu ubyło mi w sumie 200ml
-
Wymiary hamulców w b8
mi zimowe 17" wchodzi na 345, więc raczej nie powinno być problemu
-
Wymiary hamulców w b8
Mam do sprzedania zaciski + jarzma 320/30 wyjęte z mojego 2.0tfsi. Jakby co pisz do mnie.
-
Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
Super fura, gratuluję Też wiele dobrego o MG słyszałem. Ja póki co DP od nich właśnie montuję, może kiedyś i wydech od nich wezmę.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Jeśli grubość tarczy 24mm to z pewnością nie są to 320
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Ja też mam 345 i ciasno ale zimowe 17" weszły.
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Pewnie warto zainwestować w bagnet. I mierzyć olej na równym podłożu
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Wiem do od mojego mechanika, sprawdziłem u siebie i się potwierdziło. Po resecie zrobiłem pomiar na krzywym podłożu - pokazało mniej niż powinno na płaskim. Później na płaskim dalej tak pokazywało, dopóki nie zrobiłem resetu. Ale nie wiem czy dotyczy to wszystkich modeli/roczników.
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Z tego co mi wiadomo, to MMI zapamiętuje wartość ostatniego pomiaru poziomu oleju i dopóki się go nie zresetuje (wyjęcie kluczyka, otwarcie maski na kilka sekund) będzie ciągle pokazywał taki sam poziom, nawet jeśli tak na prawdę spada.
-
2.0 TFSI 211 KM
Jak wrażenia? Stroiłeś go po tym?
-
2.0 TFSI 211 KM
I co założyłeś ten downpipe RM Motors z katem ?
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
A gdzie w książce serwisowej można to wyczytać? Nie znam, produkcja samochodu jest końcówka 2010 (ale model 2011, po-lift). I od nowości ma chip ABT.
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Cześć, Czy konsumpcja oleju przez CDNC na poziomie 0,25L na 1000km jest akceptowalna, nie grozi zbytnim osadzaniem nagaru, czy już należy myśleć o remoncie? Dodam że silnik miał robiony pierwszy etap poprawek Audi (cokolwiek to znaczy).
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
A możecie polecić kogoś bliżej Warszawy, gdzie mógłby to sprawdzić i ewentualnie wymienić hamulce?
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Jak widać A tak poważnie płaciłem chyba trochę mniej (w zeszłym roku), nie znam się za bardzo, a to i tak tylko koła na zimę (czyli ~1000km/sezon). Dev jak rozumiem Ty się zajmujesz tymi hamulcami? W której części naszego pięknego kraju?
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
A pod taką chińszczyznę? http://allegro.pl/aura-felgi-17-5x112-audi-a3-a4-a5-a6-q5-gdansk-i6294101553.html
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Czy pod felgę 17" (zima) da się włożyć coś większego niż 320 (345/330)?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć, Nazywam się Piotrek i mieszkam w Warszawie. Od roku jestem właścicielem Audi A4 B8 Avant 2.0TFSI Quattro S-Tronic S-Line 2011. Nadszedł czas na pewne modyfikacje (hamulce, silnik). Stąd moja obecność na forum. Wszystkie sugestie mile widziane Pozdrawiam!