Treść opublikowana przez takexlife
-
B6 DIVISION
Dzięki Mati - jak zawsze czujny i pomocny!
-
B6 DIVISION
Będzie ktoś miał rozpiskę/schemat jak podłączyć przycisk otwierania wlewu umieszczony w panelu w boczku kierowcy?
-
[B6] Szary Avant / Prawie wszystko mający ALTek ? :)
W sumie patrząc na te dwie oferty to komplet wychodzi taniej niż jedna kratka z wersji S...
-
[B6] Szary Avant / Prawie wszystko mający ALTek ? :)
Dzięki. Zastanawiam się czy druga taka sama atrapa "wyda" aby "wyrezać" maskę. Jak już bym robił to poleciałby komplet
-
[B6] Szary Avant / Prawie wszystko mający ALTek ? :)
Kratki będziesz montował góra-dół? Możesz podesłać co dokładnie kupujesz. Z góry dzięki.
-
[B6 AVF] LY7W | S-line | BIX | DRL CLH | PDC | 1BV+talerze B5 | 320/288 | Quattro|BBS RS861 19' custom|GTC1549|FMIC
Faktycznie, nie doczytałem o tym, że to name, Mój błąd
-
[B6 AVF] LY7W | S-line | BIX | DRL CLH | PDC | 1BV+talerze B5 | 320/288 | Quattro|BBS RS861 19' custom|GTC1549|FMIC
@jaras99 Rzuć okiem na poniższy temat - jest ładne zestawienie z klasami wagowymi i kolorami oznaczeń.
-
A4 B7 1.8T Q/ S4 look/249KM 365Nm/ Vfiz/ Gwint/ Recaro/ Kiera MF zB8 lift/ Hamulce 345/300
Problem się pojawia w momencie założenia ledów - jak założę normalną żarówkę brak jakichkolwiek zakłóceń Z błędami sprawdzę jutro - ostatnim razem jak skanowałem nie działo się nic niepokojącego, dzięki Kamil za radę
-
A4 B7 1.8T Q/ S4 look/249KM 365Nm/ Vfiz/ Gwint/ Recaro/ Kiera MF zB8 lift/ Hamulce 345/300
One już siedzą na aucie dlatego pytałem czy ktoś zauważył osłabienie fal radiowych przy normalnej jeździe - o cofaniu to nawet nie wspominam. U mnie radio od czasu do czasu odpalę, stąd moje pytanie i próba rozwiązanie tego problemu - wstępnie na wiosnę myślę o zamontowaniu filtra przeciwzakłóceniowego za lampą I fakt dają ognia - lepiej niż niejedne lampy z przodu
-
A4 B7 1.8T Q/ S4 look/249KM 365Nm/ Vfiz/ Gwint/ Recaro/ Kiera MF zB8 lift/ Hamulce 345/300
@Rob@k @Gremlin0209 @kamil-vag Dzięki Panowie za wszystkie odpowiedzi. Bardziej jest to kwestia mojego charakteru i nie lubię rozwiązań pośrednich czyt. przez chwilę mogę zastosować niekompletne rozwiązanie ale docelowo wszystko musi działać poprawnie... dodatkowo świadomość, że coś jest "nie tak" nie pomaga.
-
A4 B7 1.8T Q/ S4 look/249KM 365Nm/ Vfiz/ Gwint/ Recaro/ Kiera MF zB8 lift/ Hamulce 345/300
A nie zaobserwowałeś pogorszenia odbioru fal radiowych przy normalnej jeździe? @Rob@k @Gremlin0209
-
A4 B7 1.8T Q/ S4 look/249KM 365Nm/ Vfiz/ Gwint/ Recaro/ Kiera MF zB8 lift/ Hamulce 345/300
Możesz napisać czy po wbiciu wstecznego pojawia się efekt zakłóceń fal radiowych? PS: Dziwnie zacytowało ofc chodzi mi o żarówki wstecznego od Promotora
-
B6 DIVISION
Panowie czy ktoś poratuję skąd można zaciągnąć ELSA aby zainstalować na komputerze - fajnie byłoby mieć pod ręką schematy do "rezania"
-
Wymiana kierownicy na czteroramienną multifunkcyjną A4 B7 2005-2008
Jeżeli przechodzisz z oryginalnej kierownicy b6 to zaopatrz się w kostkę 4H0972133 jak w linku poniżej KOSTKA WTYCZKA ZŁĄCZE ŻÓŁTA AUDI A6 A5 4H0972133 7363772857 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 18 zł - KOSTKA WTYCZKA ZŁĄCZE ŻÓŁTA AUDI A6 A5 4H0972133 (7363772857). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! PS: OK nie aktualne - teraz zobaczyłem, że masz B7
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
@grubcio1980Mocowania środkowe w b7 wyglądają jak na poniższym zdjęciu. Numery dla potomnych: 8E0919268 - prawy 8E0919267 - lewy
-
Wejścia w RNS D
Niestety ciężko mi powiedzieć czy będzie to działało... W sprawie takich modułów odezwij się na fb tutaj https://www.facebook.com/BTModules
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Z tego co widzę po opisie masz B7 i tak jak piszesz jest tam inne mocowanie. Przypomnij się jutro - mam cały zestaw na przód to postaram się zrobić zdjęcie - jakbyś był zainteresowany komplet jest na sell
-
Wejścia w RNS D
Niebieska - 26 pinowa wtyczka - połączenie z tunerem TMC - do wyświetlania komunikatów na FIS Pomarańczowa - 10 pin - wejście pod audio/obraz - miałem tak podłączony Tuner TV Zielone - kostka 20pin - podłączenie zmieniarki CD, Line-Out
-
Audi A4 B6 - Avant - BEX - Wisienka
Widzę kolega z Bełchatowa Nie wytłumaczalnie zawsze ten kolor mnie intrygował Powodzenia w dalszym użytkowaniu, bezawaryjności!
-
B6 DIVISION
Panowie jaką kamerę cofania polecicie do Audi B6 - wersja SEDAN?
-
B6 DIVISION
@greg2505Dzięki wielkie za potwierdzenie- leci zamówienie na 275/276 D
-
B6 DIVISION
Panowie czy zaślepki spryskiwaczy pod ksenonw Audi A4B6 są takie same dla zwykłego zderzaka jak i dla wersji S-Line? - poratuje ktoś konkretnym numerem?
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Może się komuś przyda albo posiada na ten temat wiedzę - jedyne co udało mi się namierzyć w temacie "rezania" DRL w halogenach to wzmianka, że ktoś wykorzystał poniższe lampiony od Nissana - zakładam, że same "bebechy". Był o tym temat na jakiejś grupi FB jednak nie udało mi się uzyskać żadnych konkretnych informacji co, gdzie jak i kiedy... LAMPY PRZECIWMGIELNE NISSAN NOTE E11 E12 06- 7853674380 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 383 zł - LAMPY PRZECIWMGIELNE NISSAN NOTE E11 E12 06- (7853674380). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Ok, i teraz już wszystko jasne - dzięki wielkie za pomoc!
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Kamil abym dobrze zrozumiał - zostawiłeś stary zbiorniczek, który miałeś w samochodzie bez spryskiwaczy. Nic nie przerabiałeś? Wszystko podeszło bez problemu?