Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

shogu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez shogu

  1. Ate daje radę ? Sent from my iPhone using Tapatalk
  2. Są są tylko problem czasem z tankowaniem Sent from my iPhone using Tapatalk
  3. Są są tylko problem czasem z tankowaniem Sent from my iPhone using Tapatalk
  4. Dev pod 345mm 17 czy 18 minimum? Sent from my iPhone using Tapatalk
  5. shogu odpowiedział(a) na holam temat w 1.8T
    Cześć koledzy, Mam Problem z EPC - problem zaczął się po wymianie cewek w serwisie audi (akcja serwisowa), a mianowice czasami jak odpale samochód kontrolka nie gaśnie razem z ESP. Jadąć kawałek samochód w ogóle nie przyśpiesza tj brak mocy, po zgaszeniu i ponownym odpaleniu silnika wszystko działa. Chciałem podłączyć VCDS ale kabel sie zepsół i czekam na nowy ;/ Mogli coś uszkodzić podczas serwisu w Audi, nie chce sam się zabierać za coś co serwis mógł spartolić.. Co radzicie w takiej sytuacji ? Cewki były wymieniane w połowie maja, błąd wyskakuje sporadycznie może ze 3-4 razy się zdarzyło od wymiany cewek. Pozdrawiam
  6. Najpierw bezpieczeństwo - później moc. Mam 170km oraz większość części skompletowana i gotowa do montażu na wyższa moc aczkolwiek wstrzymuje mnie brak większych hamulcy. Szczerze przy tej mocy co mam czasami brakuje już hamulca, a jeżdżę na nich dalej żeby zjechać do końca tarcze i klocki, wtedy pójdą hamulce do zmiany i dopiero wtedy reszta sprzętu Sent from my iPhone using Tapatalk
  7. shogu odpowiedział(a) na bziku123 temat w 2.7BiT
    Raz tak mialem, jak zaprowadzilem do mechanika wyczyscili przepustice i po sprawie
  8. Jaka skrzynie/zestaw najlepiej szukac do b7 1.8T oraz czy przy zmianie na skrzynie 6cio biegowa trzeba zmieniac dwumas ?
  9. Panowie przegladajac temat jestem ciekaw czy majac anglika musze kompletowac czesci do przekladki takze z anglika czy tez z wersji europejskiej podejdzie ?
  10. Mialem problem z VCDS na win10, czasami nie laczyl wcale i sie zwieszal.. wrocilem do windows 7 i wszystko smiga jak trzeba, zero jakichkolwiek problemow
  11. I mnie przy hamowaniu na seriiz 120mph na 70mph przy radarze wyglada tragicznie ;( w serii 167km. Szukam jakiejs alternatywy, auto docelowo 350km w przyszlym roku. Widzialem zestaw kolegi siemiana na zestawie Porsche ale osobiscie wolalbym cos innego... btw gdzie w uk mieszkasz ? Sent from my iPhone using Tapatalk
  12. SKoro tak mówisz to w takim razie jaka jest procedura na b7 ?
  13. Co w takim razie potrzeba ? kluczyk mam, pestka w drodze, kabel + vcds, mnostwo czasu, checi Dodam że u mnie w mieście powiedzieli 250zł za zakodowanie kluczyka, co jest zatem bardziej opłacalne ?
  14. No wlasnie po przeczytaniu kilku tematow na roznych forach zglupialem. Jaka jest wiec procedura ? Sent from my iPhone using Tapatalk
  15. RumJanek, Ile masz KM I jak ci sie hamuje na takim zestawie ? Sent from my iPhone using Tapatalk
  16. Koledzy odgrzeje temat, mam audi a4 b7 2005 zakupioną z jednym kluczykiem. Dokupiłem taki sam kluczyk, zaprogramowałem pilota ( alarm itd działa ), gdy wkładam go do stacyjki do nie mogę przekręcić dodam że grot na oko jest taki sam. Wyczytałem że na starej pastylce się nie da zakodować IMMO więc kupiłem nową ( czekam na paczke ). Międzyczasie przeglądając forum znalazłem informacje że trzeba mieć kod do IMMO, zalogować się w VCDS i dopisać kluczyk, a więc postanowiłem sprawdzić na pójdzie na starej pastylce. Vcds --> 17 --.> security access ( gdy VCDS łączy się z kompem opcja login znika i zostaje tylko ta) --> wbijam kod --> save --.> teraz 10 adaptation --> kanał 21 Pyk i działa!! VCDS widzi 3 kluczyki, z racji tego że mam tylko dwa zmieniam wartość na 2 i save. Wkładam oryginalny kluczyk przekręcam, vcds coś tam pomielił więc wkładam dokupiony no i c**j nie da się przekręcić ;/ Ponawiam proces ale teraz mam error ze PIN jest zły.. Czy to jest wina pestki, trzeba dorabiać grota skoro wyglądają identycznie ? Wszystko jak na filmiku
  17. Wszystko działa po przeinstalowaniu windowsa Po zeskanowaniu mam 3 błędy: 2 Faults Found: 01134 - Alarm Horn (H12) 37-10 - Faulty - Intermittent 00962 - Alarm via. Tilt Sensor 35-00 - - 1 Fault Found: 18010 - Power Supply Terminal 30 P1602 - 002 - Voltage too Low - Intermittent Readiness: 0000 0000 Teraz wiem czemu alarm nie działa, nie rozumiem tylko błędu 00962 i 18010, ktoś to przerabiał ?
  18. Tak, uzywam tego co byl na plytce 16.8.3 jaka wersje polecisz na win10 ?
  19. Panowie, poki co musze zrobic najwazniejsze sprawy wiec przymierzam sie do zakupu pompy paliwa. Tuner powiedzial ze wklad z s3 wystarczy bez przerabiania kosza, czytalem tez na forum o pompach SKV oraz DW65V. Moze ktos z Was wypowie sie cos na ten temat ? PS jaki jest numer seryjny wkaldu do s3 ?
  20. shogu odpowiedział(a) na shogu temat w Audi A4 B6/B7
    Sprawdzałem historie pojazdu, w służbach nigdzie nie jeździł. No nic pojazd jest sprawny i jeździ, po prostu co zajrzę pod spod nie daje mi ona spokoju Sent from my iPhone using Tapatalk
  21. shogu odpowiedział(a) na shogu temat w Audi A4 B6/B7
    Kaju, nie znalazłem drugiej wtyczki. Myślisz ze to mogłaby być ta która odpowiada za sterownik silnika ? Autko było na hamowni podłączane na oryginalnym programie i tam wywaliło błąd cewki, wiec myśle ze było wszystko Ok z komunikacja. Jak podłączałem u kumpla na win 7 to vcds czasami się zwieszal ale działał u mnie na win 10 program łączy ale nie da się nic zrobić bo zawiesi się od razu. Przedni zderzak był wymieniany... Sent from my iPhone using Tapatalk
  22. Kolejne pytanie z mojej strony, VCDS na windows 7 działa u kolegi na laptopie chociaż jak już próbowałem zakodować drugi kluczyc to za każdym razem zwiesza się program i muszę resetować komputer. U siebie mam WIN 10 po przeinstalowaniu kilka razy vcdsa w końcu wykrywa samochód, mogę się połączyć natomiast gdy próbuje zrobić cokolwiek program się zwiesza. Co może być nie tak, miał ktoś z Was taki przypadek ?
  23. shogu odpowiedział(a) na shogu temat w Audi A4 B6/B7
    Aligator z Dynosoft tez podłączał i komp nic nie wykrył Sent from my iPhone using Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.