Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lewiatan1989

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lewiatan1989

  1. Pytanie co chcesz osiągnąć jaki masz lakier w jakiej kondycji Tak jak Radek napisał poczytaj podesłany wątek, popatrz jakie woski kładą inni i jak wyglądają na ich samochodach każdy lubi coś innego ja np. preferuję woski syntetyczne.
  2. No właśnie jak odczucia po zabiegu ?? d*pa ładnie siadła no widzę, że ząb czasu już je ładnie nadgryzał
  3. Nie ma sprawy
  4. Rozumiem, że pierwsza z prawej czyli na rysunku 9? Zresztą chyba wszystkie są takie same To powinno być to: 028103665 - CzesciASO.pl - oryginały dla Twojego auta VW AUDI SEAT SKODA WWW.CZESCIASO.PL Wyniki wyszukiwania dla frazy: 028103665
  5. Poszukaj na alledrogo, ogólnie w sieci - możesz też uderzyć do ASO Ja do siebie kupiłem ori na alledrogo
  6. Popróbuj jeszcze, jak nie pójdzie to jedyny sposób to rozwiercić - tak czy siak czeka Cię kupno nowej szpilki i śruby:
  7. Też kiedyś mi się tak zrobiło - szpilka i nakrętka do wymiany. Ja sobie poradziłem ciągnąć cała pokrywę do góry i kręcąc nakrętką. Jak dasz radę dojść możesz spróbować od spodu ją podważyć (razem z osłoną) np. śrubokrętem.
  8. lewiatan1989 odpowiedział(a) na piteraudi25 temat w 1.8TFSI
    Ja bym stawiał na uszczelniacz wału nad skrzynią - jednak do zweryfikowania. Jeżeli mocno leci warto zrobić teraz jeżeli tylko się poci może poczekać do czasu zrzucenia skrzyni - wtedy będzie łatwiejszy dostęp - tak sądzę ale nie wiem jak to dokładnie jest w B8 rozwiązane.
  9. Hahaha Kamilu, jak ja dobrze Ciebie rozumiem ?? Też tak mam ... Dziś np już czytałem jak wygląda sprawa podłączenia Webasto ??? Nie miej jednak dla tej funkcjonalności przeżyje te dwa błędy tym bardziej, że dostrzegam jej realne zastosowanie w niedługim czasie
  10. To prawda ale nie można mieć niczego za darmo ? to jest poświęcenie, które jestem w stanie ponieść.
  11. Są dwa tryby: 1. Wentylowanie samochodu przez 15 min po wyłączeniu silnika. 2. Ustalenie wentylowania na określony dzień i godzinę W obu przypadkach działa to poprzez włączenie dmuchawy w samochodzie.
  12. Dziś z nudów odblokowałem u siebie wentylowanie postojowe dobra opcja przyda się na pewno w ciepłe dni przy czarnym lakierze ??
  13. Tak to jest paranoja firm ubezpieczeniowych - ale mają do tego prawo... U mnie to już było spory kawałek czasu temu - może się coś pozmieniało ale pamiętam, że jak zdawałem auto zastępcze po miesiącu dostałem z firmy ubezpieczeniowej sprawcy rachunek do potwierdzenia za używanie samochodu zastępczego to była tam kosmiczna suma Ja byłem jeszcze na tyle złośliwy, że nie wziąłem samochodu od nich - bo uwaga oferowali mi Clio poza tym umowa samochodu zastępczego mi się nie podobała miałem zbyt dużą odpowiedzialność za jego ewentualne uszkodzenia itp. Więc wziąłem z firmy zewnętrznej z takiego samego segmentu aut jak moje rozbite U mnie poszło wszystko zaocznie ale i tak się wlekło jak flaki z olejem raz tylko dostałem wezwanie do prokuratury aby potwierdzić zeznania złożone dzień po wypadku na komisariacie przy czym u mnie była jeszcze taka ciekawostka, że przez miesiąc zgubiły się akta sprawy pomiędzy policją a prokuraturą - jedni wysłani drudzy nie dostali i tak przez miesiąc ich nigdzie nie było ? Najwięcej szarpaniny miałem własnie o wartość pojazdu ale tu już serwis i mój zaprzyjaźniony prawnik zrobili swoje Cóż musisz uzbroić się w cierpliwość.
  14. W moim przypadku trwało to ponad pół roku - najpierw sprawa w sądzie, potem jeszcze szarpanie z firmą ubezpieczeniową odnośnie wartości pojazdu (chociaż to zacząłem już robić w trakcie trwania sprawy w sądzie o wskazanie winnego). Mi również notka z policji z jasno wskazanym sprawcą nic nie dała - firma ubezpieczeniowa sprawcy powiedziała mi wprost nie ma kary nie ma sprawcy...
  15. Jak u większości Seatów wczoraj diagnozowałem nowy nabytek mojego kolegi: Alhambre i takie same odczucie miałem
  16. Seacina ma lepsze wyposażenie na start niż moje Audi Sądzę, że żona będzie zadowolona zauważyłem, że kobietom zdecydowanie łatwiej się jeździ klekotami tylko weź od czasu do czasu siądź Ty i przegoń go porządnie
  17. No poszalałeś ? dobrze wiedzieć do kogo uderzyć jak mi kabel siądzie ? Też jestem ciekaw tego Seata
  18. Miałem kiedyś podobny odcień lakieru na poprzednim audi i szło uzyskać mega efekty Wtedy to jeszcze operowałem na pastach farecla - dobrze, że te czasy minęły i dostęp do chemii jest lepszy. Ja u siebie onestepa ostatnio robiłem na wiosnę zeszłego roku i od tamtego czasu nakładam regularnie woski syntetyczne co około 6 miesięcy (jakoś nie mogę się wziąć w garść aby położyć ceramikę). Efekt można zobaczyć w moim poście o mojej audi (wczoraj była ogarniana z zewnątrz) aż wstawiłem zdjęcie do konkursu foto na obecny tydzień
  19. Przy LED ważna jest polaryzacja obróć je w kostce. Jeżeli chodzi o b7 to ma wyższy próg rezystancji przy testach żarówki od b6 czy innych samochodów. Ten cały can w żarówkach to nic innego jak rezystory smd mające oszukać system. Niestety żywotność tych żarówek przez to jest dość krótka bo rezystory się bardzo grzeją. Wyjścia są dwa: 1. Zmiana LEDów na takie z większą rezystancją - ja osobiście polecam LEDy od @Tomnik 2. Wstawienie dodatkowych rezystorów w radiatorach w układ (wpięcie w kable postojówek) i wtedy możesz wkładać nawet zwykłe LEDy. Tyle, że rezystancję trzeba dobrze policzyć jak włożysz zbyt mały rezystor będzie się grzał przeokrutnie. Pozdrawiam, Darek
  20. Poszło zobaczymy czy Szanowna Komisja przyjemnie
  21. Widzisz gdyby nie fakt, że mam dość napięty harmonogram to z przyjemnością bym Ci pomógł dodatkowo dostałem zakaz grzebania czegokolwiek przy samochodzie bo podobno dłonie wyglądają jak u mechanika ??? próbuje mnie narzeczona na manicure wysłać ??? Dzięki! Kurczę chyba mi wszyscy sugerujecie, że moja lalka ma ładniejszy lewy profil ? A tak serio serio to też mi się 4 podoba - tą wyśle zobaczymy co z tego wyjdzie
  22. Hmmm a Twój już jeździ? Kurczę powiem Ci, że nawet moja kobieta jest nimi podjarana więc może być krucho z tym oddaniem ??? Dzięki
  23. No to dziś miałem chwilę aby w końcu z zewnątrz trochę moją lalunię ogarnąć Może któreś się nada do kalendarza klubowego do dziś termin zgłoszeń na lipiec - jak myślicie?
  24. No więc mogę powiedzieć coś więcej na temat opon jest tak jak @HOLMATRO pisał. Opony trzymają się drogi zaje***e. Całkiem inny komfort jazdy. Zero bujania i reagowania na podmuchy wiatru nawet przy prędkościach 180+. Zdecydowanie pewniejsze prowadzenie ????? ale miałem banana na twarzy podczas jazdy ????

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.