Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lewiatan1989

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lewiatan1989

  1. Rezystory są i tak... Tylko, że w środku co w moim mniemaniu jest rozwiązaniem gorszym i znacząco zmniejszającym żywotność diod no niestety ale rezystory się grzeją. A tam jest mała powierzchnia dlatego ja jestem za dobrze dobranymi rezystorami w obwodzie. Nadmierne grzanie jest spowodowane głównie przez źle wyliczoną rezystancję np. moje rezystory przy ledach od tablicy są ledwo letnie
  2. Patrząc w tej kategorii oczywiście się zgodzę, jednak efekt nie będzie tak powalający jak po pełnej korekcie. Bądź co bądź jak zrobi się one step dobrze to zawsze będzie lepiej jak było. Zedrze się przynajmniej tą najbardziej utlenioną warstwę lakieru.
  3. Zgadzam się z @kamil-vag przecież to grzech... To jak mocno rodzina się powiększy, że Avant za mały? Felgi robią robotę i wg zdjęć wyszły elegancko.
  4. 3 sierpień czyli tuż tuż ? Dziś w ramach relaksu położyliśmy z prawie szwagrem wosk na jego b6 i teraz aż miło popatrzeć jak stoją ? Położyliśmy mu SOFT99 Fusso Coat 12 Months Dark Colour
  5. Powiem Ci, że poszło bez większych problemów. Najgorszym było wyciągnąć je z gniazd - pomagałem sobie śrubokrętem i wyskoczyły a potem już z górki a dłoń jak i rękę też mam dużą ?
  6. Pytanie czy lampa ma homologację na LED w drl jeżeli tak to jak najbardziej Ja mam u siebie LED w postojówkach od TOMNIKA i mam jeszcze w przeciwmgłowych h11 LED ???
  7. Nooo elegancko ? co LED to LED Mógłby nasz ustawodawca zrobić porządek z przepisami odnośnie LEDów do starszych lamp...
  8. Taaaaaa i mnie to dopadło ??
  9. Na razie odpuściłem... Zobaczę po weselu - najprawdopodobniej od razu zrobię swap tyłu na 288 a jak zużyje się przód to wtedy do przodu dam 320.
  10. Póki co na pewno jest ciszej. Wcześniejsze opony to były nalewki - jednak zanim zacznie się lincz to ogólnie były to mega przyczepne opony i dobrze się jeździło. W poprzedniej Audi miałem zimówki nalewane i to były moje najlepsze zimówki. No więc po przesiadce jest na pewno twardziej ? bo nie ma co się uginać. Testy autostradowe będę dopiero robił w niedzielę. Jeżeli chodzi o jazdę zwykłymi drogami to tak jak @HOLMATRO pisał trzyma się asfaltu elegancko czy zakręty czy wyprzedzanie to teraz czysta przyjemność
  11. Zawias w dół będzie ale to jeszcze trochę... Bo to droższa zabawa będzie Wcześniej 16" były 205/55 ...
  12. Cóż za oko dokładnie ten
  13. No i właśnie o ten efekt mi chodziło decydując się na niski profil. Ciekaw też jest czy wpłynie to bujanie przy wypadaniu zza ekranów
  14. I założone sorki za ustalony samochód ale dziś dopiero środek ogarnąłem po pewnym dziku ??? oponki założone Dunlop sport maxx rt 2 poki co prowadzi się elegancko w niedzielę przegonię po autostradzie to zobaczymy czy czuć różnice
  15. Nooo trochę się podziało. Oczywiście na plus. Jak te wahacze myle HD ? Ile na nich zrobiłeś?
  16. No i tak powinno być od początku ???? Wpadł sub BOSE z mazdy 6 ??? O ile w bagażniku napi***ala o tyle w kabinie jest w sam raz - no cóż uroki zabudowanej grodzi sedana zresztą za stary już jestem na łupanie... Jedyny problem to dzwoniące nakładki klamek przy dwóch drzwiach. A z innych rzeczy dziś już na amen wycieraczki odmówiły posłuszeństwa no i miałem trochę zabawy z wymianą mechanizmu. Poki co włożony mechanizm febi ale Ori będę reanimować
  17. Mam nadzieję, że na własnych kołach
  18. No i już się ze mną wita Teraz czekam tylko aż Mario wróci z urlopu i aktualizacja @Galetto - dzięki, że ogarnąłeś co trzeba Swoją drogą ma ktoś może jedną śrubkę do licznika na zbyciu albo wie jaka tam siedzi? Bo zgubiłem
  19. Teraz powinno działać
  20. Fotele są już zmienione z placków na kubełki materiałowe @kaju już mi nie poddawaj pomysłów ? Swoją drogą ten colourMFA dobrze wyjrzy ?
  21. lewiatan1989 odpowiedział(a) na Fish1991 temat w Audi A4 B6/B7
    Niestety zdjęcia wygasły ale opis może będzie pomocny:
  22. W mojej opinii ma to sens. Jednak one step ma rację bytu gdy lakier nie jest mocno zniszczony. No i do onestepa polecam maszynę typy DA Oczywiście jeszcze przed powłoka lub woskiem koniecznie odtłuszczanie Jak wosk to ja bym osobiście zdecydował się na twardy wosk syntetyczny.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.