Treść opublikowana przez lewiatan1989
-
SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288
Rezystory są i tak... Tylko, że w środku co w moim mniemaniu jest rozwiązaniem gorszym i znacząco zmniejszającym żywotność diod no niestety ale rezystory się grzeją. A tam jest mała powierzchnia dlatego ja jestem za dobrze dobranymi rezystorami w obwodzie. Nadmierne grzanie jest spowodowane głównie przez źle wyliczoną rezystancję np. moje rezystory przy ledach od tablicy są ledwo letnie
-
Korekta lakieru one step
Patrząc w tej kategorii oczywiście się zgodzę, jednak efekt nie będzie tak powalający jak po pełnej korekcie. Bądź co bądź jak zrobi się one step dobrze to zawsze będzie lepiej jak było. Zedrze się przynajmniej tą najbardziej utlenioną warstwę lakieru.
-
[B6 AVF]Avant 1.9 TDI Sline/S4/RS4 18''*KompasA8*BlackPiano*LED*Bose*DRL*H&R*PDC*RNS-E*BT*320/288 by Venom
Zgadzam się z @kamil-vag przecież to grzech... To jak mocno rodzina się powiększy, że Avant za mały? Felgi robią robotę i wg zdjęć wyszły elegancko.
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
3 sierpień czyli tuż tuż ? Dziś w ramach relaksu położyliśmy z prawie szwagrem wosk na jego b6 i teraz aż miło popatrzeć jak stoją ? Położyliśmy mu SOFT99 Fusso Coat 12 Months Dark Colour
-
SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288
Powiem Ci, że poszło bez większych problemów. Najgorszym było wyciągnąć je z gniazd - pomagałem sobie śrubokrętem i wyskoczyły a potem już z górki a dłoń jak i rękę też mam dużą ?
-
SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288
Pytanie czy lampa ma homologację na LED w drl jeżeli tak to jak najbardziej Ja mam u siebie LED w postojówkach od TOMNIKA i mam jeszcze w przeciwmgłowych h11 LED ???
-
SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288
Nooo elegancko ? co LED to LED Mógłby nasz ustawodawca zrobić porządek z przepisami odnośnie LEDów do starszych lamp...
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Taaaaaa i mnie to dopadło ??
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Na razie odpuściłem... Zobaczę po weselu - najprawdopodobniej od razu zrobię swap tyłu na 288 a jak zużyje się przód to wtedy do przodu dam 320.
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Ma rozmach ??
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Póki co na pewno jest ciszej. Wcześniejsze opony to były nalewki - jednak zanim zacznie się lincz to ogólnie były to mega przyczepne opony i dobrze się jeździło. W poprzedniej Audi miałem zimówki nalewane i to były moje najlepsze zimówki. No więc po przesiadce jest na pewno twardziej ? bo nie ma co się uginać. Testy autostradowe będę dopiero robił w niedzielę. Jeżeli chodzi o jazdę zwykłymi drogami to tak jak @HOLMATRO pisał trzyma się asfaltu elegancko czy zakręty czy wyprzedzanie to teraz czysta przyjemność
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Zawias w dół będzie ale to jeszcze trochę... Bo to droższa zabawa będzie Wcześniej 16" były 205/55 ...
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Cóż za oko dokładnie ten
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
No i właśnie o ten efekt mi chodziło decydując się na niski profil. Ciekaw też jest czy wpłynie to bujanie przy wypadaniu zza ekranów
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
I założone sorki za ustalony samochód ale dziś dopiero środek ogarnąłem po pewnym dziku ??? oponki założone Dunlop sport maxx rt 2 poki co prowadzi się elegancko w niedzielę przegonię po autostradzie to zobaczymy czy czuć różnice
-
The Blue One [2.0 TFSI QUATTRO]
Nooo trochę się podziało. Oczywiście na plus. Jak te wahacze myle HD ? Ile na nich zrobiłeś?
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
No i tak powinno być od początku ???? Wpadł sub BOSE z mazdy 6 ??? O ile w bagażniku napi***ala o tyle w kabinie jest w sam raz - no cóż uroki zabudowanej grodzi sedana zresztą za stary już jestem na łupanie... Jedyny problem to dzwoniące nakładki klamek przy dwóch drzwiach. A z innych rzeczy dziś już na amen wycieraczki odmówiły posłuszeństwa no i miałem trochę zabawy z wymianą mechanizmu. Poki co włożony mechanizm febi ale Ori będę reanimować
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Mam nadzieję, że na własnych kołach
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
No i już się ze mną wita Teraz czekam tylko aż Mario wróci z urlopu i aktualizacja @Galetto - dzięki, że ogarnąłeś co trzeba Swoją drogą ma ktoś może jedną śrubkę do licznika na zbyciu albo wie jaka tam siedzi? Bo zgubiłem
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Teraz powinno działać
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Fotele są już zmienione z placków na kubełki materiałowe @kaju już mi nie poddawaj pomysłów ? Swoją drogą ten colourMFA dobrze wyjrzy ?
-
Montaz mieszka
Niestety zdjęcia wygasły ale opis może będzie pomocny:
-
☛ A4 B7 1.8t BFB Q LZ9Y ☚ [STAGE 2] hybryda k03, bose, vFiz, cupra, 2x70 ulter
-
Korekta lakieru one step
W mojej opinii ma to sens. Jednak one step ma rację bytu gdy lakier nie jest mocno zniszczony. No i do onestepa polecam maszynę typy DA Oczywiście jeszcze przed powłoka lub woskiem koniecznie odtłuszczanie Jak wosk to ja bym osobiście zdecydował się na twardy wosk syntetyczny.
-
☛ A4 B7 1.8t BFB Q LZ9Y ☚ [STAGE 2] hybryda k03, bose, vFiz, cupra, 2x70 ulter
Tam to już przyjemna praca