Treść opublikowana przez lewiatan1989
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Tylko trzeba pamiętać chińczyk chińczykowi nie równy i lepiej kupować to co ktoś już sprawdził i przetestował
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Sądzę, że nie było by problemu ???
-
Jak uszczelnic tylny przewód hamulcowy ?
Ja zawsze zaciskam gumową część przewodu. Pozdrawiam, Darek
-
B7 Abt 3.0tdi Avant Suzuka Grey Pearl ;)
Piękne kreski ??
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Oczywiście, że patrzyłem nawet kilka dni temu. Tylko zastanawiam się nad tym czy można do jednego urządzenia podpiąć dwa komplety czujników na lato i na zimę. Pytałem nawet majfrendów ale z nimi się dogadać....
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
To działa w obie strony - przypominam, że od Ciebie też co nieco podpatrzyłem ?
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Kurczę w tej kategorii o tym nie pomyślałem ???
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Wcześniejsza kamerka też dawała radę jednak obraz miała hmm płaski - ta jest szerokokątna wrażenie takiego hmm rybiego oka Zmieniona głównie z dwóch względów po pierwsze estetycznych po drugie ułatwienie parkowania mojej kobiecie ?
-
Szyba nie działa
Cała przyjemność po mojej stronie
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Pod względem wyglądu ta stacja akurat dużo się nie różni ja gdybym miał jeszcze raz podejmować decyzję czy android czy rnse wybrałbym bez zawahania andrutka ale oczywiście wszystko kwestia gustu i upodobań
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
-
B7 demontaż wkładki zamka bagażnika
Już ogarnąłem. Dla potomnych: wkładkę zamka należy przekręcić i wyskoczy z zaczepu
-
B7 demontaż wkładki zamka bagażnika
Koledzy, Potrzebuję Waszej pomocy. Jak wyjąć wkładkę zamka z blendy klapy bagażnika. Muszę wyjąć blendę odkręciłem 4x klucz 10 - blenda jest cała luźna i 2x torx od mocowania klamki. Cała blenda trzyma mi się tylko na zamku i za cholerę nie mogę jej zdemontować aby ją wyjąć.
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Moja kobieta mnie urzekła... Tak narzeka i marudzi, że tylko audi itp... A tu taka niespodzianka dla mnie: Swoją drogą okulary pierwsza klasa
-
[B7 BRB] Duże spalanie
Jeżeli chodzi o rozbieg FISa z realnym spalaniem możesz to skorygować w adaptacji licznika. Co do błędu dpfa to wycinka programowa komuś nie wyszła - tak mi się wydaje. 4 pompka wyraźnie odbiega od innych (grupa 013) lub inne odbiegają od 4 skoro ta była wymieniona biorąc pod uwagę BIPy (grupa 023) trzech pierwszych mocno odchylone. W pierwszej kolejności zrób porządek z dpfem potem można kopać dalej - taka moja rada ale niech jeszcze inni się wypowiedzą
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
No Kamilu z tym MULTIMAPem to poszalałeś ile taka bajera Ciebie uczyniła o ile to nie tajemnica?
-
Szyba nie działa
Ja bym w pierwszej kolejności to sprawdził albo kable w przelotkach albo podpięcie samych kostek pod przyciski. Moduł zostaw póki co w spokoju
-
Szyba nie działa
W pierwszej kolejności sprawdź przewody w przelotkach drzwi ponieważ mogły się przeciąć kable to się często zdarza więc sprawdź dokładnie. Czy rozbierałeś boczki ostatnio? Może nie podłączyłeś przycisku?
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Grzesiek, przecież Ty nie masz automata... Czyżbyś połasił się na tą kiere z łopatkami?
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
O fu**k jaki błysk Adam czekam na taki efekt u Ciebie
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Takich kosztów bym nie przepchnął, szczególnie teraz A jakby moja kobieta zauważyła to raczej by mnie z Wami już nie było ???
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Łoooo mój Panie ... Toś pocisnął ... Zazdraszczam bardzo ... Mi żal by było teraz jej używać ?
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Jakiś Ty tajemniczy... Weź powiedz co jest w środku?
-
B6 [BKE 1.9 TDI] szary sedan 320/288, automatyczna klapa :D
Łożysko pęknięte? Czy łapa łożyska? U mnie były pęknięcia na łapie łożyska objawiało się tym, że raz na jakiś czas (głównie przy odpalaniu) pedał sprzęgła odbijał tylko do połowy i trzeba było go nogą podnieść potem już działał ok. No po takim serwisie można kręcić kilometry
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
To dorzucę swoje 3 grosze do dyskusji. To chyba zależy od modelu kompresora ja pamiętam, że jak zmieniałem w B5 był suchy.