Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lewiatan1989

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lewiatan1989

  1. Tylko trzeba pamiętać chińczyk chińczykowi nie równy i lepiej kupować to co ktoś już sprawdził i przetestował
  2. Sądzę, że nie było by problemu ???
  3. Ja zawsze zaciskam gumową część przewodu. Pozdrawiam, Darek
  4. Oczywiście, że patrzyłem nawet kilka dni temu. Tylko zastanawiam się nad tym czy można do jednego urządzenia podpiąć dwa komplety czujników na lato i na zimę. Pytałem nawet majfrendów ale z nimi się dogadać....
  5. To działa w obie strony - przypominam, że od Ciebie też co nieco podpatrzyłem ?
  6. Kurczę w tej kategorii o tym nie pomyślałem ???
  7. Wcześniejsza kamerka też dawała radę jednak obraz miała hmm płaski - ta jest szerokokątna wrażenie takiego hmm rybiego oka Zmieniona głównie z dwóch względów po pierwsze estetycznych po drugie ułatwienie parkowania mojej kobiecie ?
  8. Cała przyjemność po mojej stronie
  9. Pod względem wyglądu ta stacja akurat dużo się nie różni ja gdybym miał jeszcze raz podejmować decyzję czy android czy rnse wybrałbym bez zawahania andrutka ale oczywiście wszystko kwestia gustu i upodobań
  10. No i ja sobie dziś też prezent zrobiłem wpadła kamera cofania z dynamicznym liniami pomocniczymi
  11. Już ogarnąłem. Dla potomnych: wkładkę zamka należy przekręcić i wyskoczy z zaczepu
  12. Koledzy, Potrzebuję Waszej pomocy. Jak wyjąć wkładkę zamka z blendy klapy bagażnika. Muszę wyjąć blendę odkręciłem 4x klucz 10 - blenda jest cała luźna i 2x torx od mocowania klamki. Cała blenda trzyma mi się tylko na zamku i za cholerę nie mogę jej zdemontować aby ją wyjąć.
  13. Moja kobieta mnie urzekła... Tak narzeka i marudzi, że tylko audi itp... A tu taka niespodzianka dla mnie: Swoją drogą okulary pierwsza klasa
  14. Jeżeli chodzi o rozbieg FISa z realnym spalaniem możesz to skorygować w adaptacji licznika. Co do błędu dpfa to wycinka programowa komuś nie wyszła - tak mi się wydaje. 4 pompka wyraźnie odbiega od innych (grupa 013) lub inne odbiegają od 4 skoro ta była wymieniona biorąc pod uwagę BIPy (grupa 023) trzech pierwszych mocno odchylone. W pierwszej kolejności zrób porządek z dpfem potem można kopać dalej - taka moja rada ale niech jeszcze inni się wypowiedzą
  15. No Kamilu z tym MULTIMAPem to poszalałeś ile taka bajera Ciebie uczyniła o ile to nie tajemnica?
  16. Ja bym w pierwszej kolejności to sprawdził albo kable w przelotkach albo podpięcie samych kostek pod przyciski. Moduł zostaw póki co w spokoju
  17. W pierwszej kolejności sprawdź przewody w przelotkach drzwi ponieważ mogły się przeciąć kable to się często zdarza więc sprawdź dokładnie. Czy rozbierałeś boczki ostatnio? Może nie podłączyłeś przycisku?
  18. Grzesiek, przecież Ty nie masz automata... Czyżbyś połasił się na tą kiere z łopatkami?
  19. O fu**k jaki błysk Adam czekam na taki efekt u Ciebie
  20. Takich kosztów bym nie przepchnął, szczególnie teraz A jakby moja kobieta zauważyła to raczej by mnie z Wami już nie było ???
  21. Łoooo mój Panie ... Toś pocisnął ... Zazdraszczam bardzo ... Mi żal by było teraz jej używać ?
  22. Jakiś Ty tajemniczy... Weź powiedz co jest w środku?
  23. Łożysko pęknięte? Czy łapa łożyska? U mnie były pęknięcia na łapie łożyska objawiało się tym, że raz na jakiś czas (głównie przy odpalaniu) pedał sprzęgła odbijał tylko do połowy i trzeba było go nogą podnieść potem już działał ok. No po takim serwisie można kręcić kilometry
  24. To dorzucę swoje 3 grosze do dyskusji. To chyba zależy od modelu kompresora ja pamiętam, że jak zmieniałem w B5 był suchy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.