Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lewiatan1989

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lewiatan1989

  1. Jesteś pewien, że to vcds? Podeślij linka bo ciekaw jestem co za cudo wymyślili majfrendy Swoją drogą kablowe klony działają tak jak im czapka stoi to aż strach pomyśleć o łączności bezprzewodowej - taka dygresja
  2. Ja wsadzisz zrób screena z grupy 001, 009, 010 ciekaw jestem parametrów na nowym sprzęcie ?
  3. Nooo drl wygląda elegancko... Że też u mnie nie ma soczewek... I drl - smuteczek
  4. Nooo dobra baza pod mody jest wrzuć z bliska zdjęcie zderzaka przedniego bo mnie zaintrygował Z hidami i przeglądami nie ma problemu? A mundurowi? Powodzenia i bezawaryjności Pozdrawiam, Darek
  5. Uuuuu no to szarpło po kieszeni - ale przynajmniej będzie później hulać elegancko
  6. Dobrze, że dodałeś, że dla Ciebie - bo już miałem pisać, że Ci zegarek oszukuje. No to Karolu trzeba zrobić listę ciekawych modów no i części do skompletowania i może jeszcze tego lata ewentualnie na jesieni Ciebie odwiedzę ?
  7. Kurczę, trzebaby o tym pomyśleć - tyle, że u mnie MCE w wersji LOW ?
  8. Aaaaaa dzięki za info
  9. Norbert, mam pytanie - Tobie vfiz pokazywał u spodu wyrzucony bieg? Czy co to za 5?
  10. Doświetlanie zakrętów działa po CAN? Czyta kąt skrętu kierownicy? Rozumiem, że do tego MCE musi być w wersji high?
  11. Dzięki chłopaki! No to zaczynam kompletować co trzeba @MaTeo85 ja przewody z tyłu zmieniałem w zeszłym roku w czerwcu oczywiście na ORI bo te fabryczne już były mocno zmęczone życiem
  12. To przewody też trzeba wymieniać? A ten zestaw od @Dev to po regeneracji? Tarcze/klocki nowe? @Norbas, @golden87 co myślicie o tym zestawie amorków i sprężyn które wkleiłem kilka postów wyżej?
  13. To zakładając że, kodowanie kierownicy jest ok. To podłącz vcds wejdź w steering wheel i bloki pomiarowe 08 , grupa 06 pokazuje communication OK i dalej w 07 i 08 gdzie sa button (przyciski) po przytrzymaniu kazdego powinien pojawić się napis Activated, a po odpuszczeniu przycisku Not Oper. Jeżeli nie będzie działać w vcds to: - złe kodowanie, - uwalona wiązka MF (lub coś z nią nie tak), - coś nie tak z modułem kierownicy.
  14. No właśnie o nim myślę
  15. Wiele słyszałem o Eibachu co myślicie o tym zestawie? Zawieszenie Eibach B-12 Pro-Kit AUDI A4 8EC,B7 1.9 7646677866 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 2704 zł - Zawieszenie Eibach B-12 Pro-Kit AUDI A4 8EC,B7 1.9...
  16. Koledzy potrzebuję Waszej rady planuje zrobić przesiadkę na większe heble - na pewno tył 288 przód też tylko nie wiem czy od razu - przód 320. Rozumiem, że do tego zabiegu potrzebne mi są: Tarcze + klocki Jarzma + zaciski Osłony hamulca z tyłu? Czy polecacie jakieś klocki i tarcze? To było jedno, teraz zaś coś z czym mam większy problem zawieszenie - amortyzatory + sprężyny Chcę ją posadzić trochę niżej ale jednocześnie zachować wysoką jakość Czy moglibyście mi poradzić co wybrać? Czego szukać? Jakieś konkretne rodzaje/numery sprężyn i amortyzatorów? Pozdrawiam, Darek
  17. Coś mi tu nie gra... Kierownicę masz od b6 czy b7 czy może inną? Czy wszystkie klawisze od MF są podświetlone? Co do nie działania MF na radio to wiem, że problem jest kiedy do kiery z b6 podepnie się radio z b7 wtedy trzeba zmieniać kierownicę, moduł kierownicy i wiązkę. Czy masz pociągnięte do radia wgl linie can? Pozdrawiam, Darek
  18. Nooo Norbert - gratulacje fury który rok?
  19. lewiatan1989 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Uuuuu no Karolu czekam z niecierpliwością na stronkę ja niestety nie robiłem fotek
  20. To może być neutralny, ciepły byłby bardziej żółty. Ogólnie moc Leda bajera. Nie masz może fotki blendy od środka? Na tym ostatnim zdjęciu to jakby ktoś latarką świecił obok samochodu
  21. Robię co mogę póki mam swoje pieniądze Podobno pieniądze z wesela zobaczę tak jak te z komuni tak mi moja przyszła żona zapowiedziała
  22. Skoro słychać silniczek to stawiam na walnięta linkę od mechanizmu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.