Treść opublikowana przez lewiatan1989
-
Jakiej firmy wosk
Pytanie co chcesz osiągnąć jaki masz lakier w jakiej kondycji Tak jak Radek napisał poczytaj podesłany wątek, popatrz jakie woski kładą inni i jak wyglądają na ich samochodach każdy lubi coś innego ja np. preferuję woski syntetyczne.
-
[B6] Szary Avant / Prawie wszystko mający ALTek ? :)
No właśnie jak odczucia po zabiegu ?? d*pa ładnie siadła no widzę, że ząb czasu już je ładnie nadgryzał
-
[B6 AVF] Nakrętka od pokrywy silnika
Nie ma sprawy
-
[B6 AVF] Nakrętka od pokrywy silnika
Rozumiem, że pierwsza z prawej czyli na rysunku 9? Zresztą chyba wszystkie są takie same To powinno być to: 028103665 - CzesciASO.pl - oryginały dla Twojego auta VW AUDI SEAT SKODA WWW.CZESCIASO.PL Wyniki wyszukiwania dla frazy: 028103665
-
[B6 AVF] Nakrętka od pokrywy silnika
Poszukaj na alledrogo, ogólnie w sieci - możesz też uderzyć do ASO Ja do siebie kupiłem ori na alledrogo
-
[B6 AVF] Nakrętka od pokrywy silnika
Popróbuj jeszcze, jak nie pójdzie to jedyny sposób to rozwiercić - tak czy siak czeka Cię kupno nowej szpilki i śruby:
-
[B6 AVF] Nakrętka od pokrywy silnika
Też kiedyś mi się tak zrobiło - szpilka i nakrętka do wymiany. Ja sobie poradziłem ciągnąć cała pokrywę do góry i kręcąc nakrętką. Jak dasz radę dojść możesz spróbować od spodu ją podważyć (razem z osłoną) np. śrubokrętem.
-
Wyciek oleju
Ja bym stawiał na uszczelniacz wału nad skrzynią - jednak do zweryfikowania. Jeżeli mocno leci warto zrobić teraz jeżeli tylko się poci może poczekać do czasu zrzucenia skrzyni - wtedy będzie łatwiejszy dostęp - tak sądzę ale nie wiem jak to dokładnie jest w B8 rozwiązane.
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Hahaha Kamilu, jak ja dobrze Ciebie rozumiem ?? Też tak mam ... Dziś np już czytałem jak wygląda sprawa podłączenia Webasto ??? Nie miej jednak dla tej funkcjonalności przeżyje te dwa błędy tym bardziej, że dostrzegam jej realne zastosowanie w niedługim czasie
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
To prawda ale nie można mieć niczego za darmo ? to jest poświęcenie, które jestem w stanie ponieść.
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Są dwa tryby: 1. Wentylowanie samochodu przez 15 min po wyłączeniu silnika. 2. Ustalenie wentylowania na określony dzień i godzinę W obu przypadkach działa to poprzez włączenie dmuchawy w samochodzie.
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Dziś z nudów odblokowałem u siebie wentylowanie postojowe dobra opcja przyda się na pewno w ciepłe dni przy czarnym lakierze ??
-
Wypadek i sprawa w sądzie
Tak to jest paranoja firm ubezpieczeniowych - ale mają do tego prawo... U mnie to już było spory kawałek czasu temu - może się coś pozmieniało ale pamiętam, że jak zdawałem auto zastępcze po miesiącu dostałem z firmy ubezpieczeniowej sprawcy rachunek do potwierdzenia za używanie samochodu zastępczego to była tam kosmiczna suma Ja byłem jeszcze na tyle złośliwy, że nie wziąłem samochodu od nich - bo uwaga oferowali mi Clio poza tym umowa samochodu zastępczego mi się nie podobała miałem zbyt dużą odpowiedzialność za jego ewentualne uszkodzenia itp. Więc wziąłem z firmy zewnętrznej z takiego samego segmentu aut jak moje rozbite U mnie poszło wszystko zaocznie ale i tak się wlekło jak flaki z olejem raz tylko dostałem wezwanie do prokuratury aby potwierdzić zeznania złożone dzień po wypadku na komisariacie przy czym u mnie była jeszcze taka ciekawostka, że przez miesiąc zgubiły się akta sprawy pomiędzy policją a prokuraturą - jedni wysłani drudzy nie dostali i tak przez miesiąc ich nigdzie nie było ? Najwięcej szarpaniny miałem własnie o wartość pojazdu ale tu już serwis i mój zaprzyjaźniony prawnik zrobili swoje Cóż musisz uzbroić się w cierpliwość.
-
Wypadek i sprawa w sądzie
W moim przypadku trwało to ponad pół roku - najpierw sprawa w sądzie, potem jeszcze szarpanie z firmą ubezpieczeniową odnośnie wartości pojazdu (chociaż to zacząłem już robić w trakcie trwania sprawy w sądzie o wskazanie winnego). Mi również notka z policji z jasno wskazanym sprawcą nic nie dała - firma ubezpieczeniowa sprawcy powiedziała mi wprost nie ma kary nie ma sprawcy...
-
[B6] Szary Avant / Prawie wszystko mający ALTek ? :)
Jak u większości Seatów wczoraj diagnozowałem nowy nabytek mojego kolegi: Alhambre i takie same odczucie miałem
-
[B6] Szary Avant / Prawie wszystko mający ALTek ? :)
Seacina ma lepsze wyposażenie na start niż moje Audi Sądzę, że żona będzie zadowolona zauważyłem, że kobietom zdecydowanie łatwiej się jeździ klekotami tylko weź od czasu do czasu siądź Ty i przegoń go porządnie
-
[B6] Szary Avant / Prawie wszystko mający ALTek ? :)
No poszalałeś ? dobrze wiedzieć do kogo uderzyć jak mi kabel siądzie ? Też jestem ciekaw tego Seata
-
Korekta lakieru one step
Miałem kiedyś podobny odcień lakieru na poprzednim audi i szło uzyskać mega efekty Wtedy to jeszcze operowałem na pastach farecla - dobrze, że te czasy minęły i dostęp do chemii jest lepszy. Ja u siebie onestepa ostatnio robiłem na wiosnę zeszłego roku i od tamtego czasu nakładam regularnie woski syntetyczne co około 6 miesięcy (jakoś nie mogę się wziąć w garść aby położyć ceramikę). Efekt można zobaczyć w moim poście o mojej audi (wczoraj była ogarniana z zewnątrz) aż wstawiłem zdjęcie do konkursu foto na obecny tydzień
-
Żarówki Led błąd spalonej żarówki
Przy LED ważna jest polaryzacja obróć je w kostce. Jeżeli chodzi o b7 to ma wyższy próg rezystancji przy testach żarówki od b6 czy innych samochodów. Ten cały can w żarówkach to nic innego jak rezystory smd mające oszukać system. Niestety żywotność tych żarówek przez to jest dość krótka bo rezystory się bardzo grzeją. Wyjścia są dwa: 1. Zmiana LEDów na takie z większą rezystancją - ja osobiście polecam LEDy od @Tomnik 2. Wstawienie dodatkowych rezystorów w radiatorach w układ (wpięcie w kable postojówek) i wtedy możesz wkładać nawet zwykłe LEDy. Tyle, że rezystancję trzeba dobrze policzyć jak włożysz zbyt mały rezystor będzie się grzał przeokrutnie. Pozdrawiam, Darek
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Poszło zobaczymy czy Szanowna Komisja przyjemnie
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Widzisz gdyby nie fakt, że mam dość napięty harmonogram to z przyjemnością bym Ci pomógł dodatkowo dostałem zakaz grzebania czegokolwiek przy samochodzie bo podobno dłonie wyglądają jak u mechanika ??? próbuje mnie narzeczona na manicure wysłać ??? Dzięki! Kurczę chyba mi wszyscy sugerujecie, że moja lalka ma ładniejszy lewy profil ? A tak serio serio to też mi się 4 podoba - tą wyśle zobaczymy co z tego wyjdzie
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Hmmm a Twój już jeździ? Kurczę powiem Ci, że nawet moja kobieta jest nimi podjarana więc może być krucho z tym oddaniem ??? Dzięki
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
No to dziś miałem chwilę aby w końcu z zewnątrz trochę moją lalunię ogarnąć Może któreś się nada do kalendarza klubowego do dziś termin zgłoszeń na lipiec - jak myślicie?
-
SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288
Grunt, że właściciel zadowolony
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
No więc mogę powiedzieć coś więcej na temat opon jest tak jak @HOLMATRO pisał. Opony trzymają się drogi zaje***e. Całkiem inny komfort jazdy. Zero bujania i reagowania na podmuchy wiatru nawet przy prędkościach 180+. Zdecydowanie pewniejsze prowadzenie ????? ale miałem banana na twarzy podczas jazdy ????