Treść opublikowana przez lewiatan1989
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Dokładnie
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Uje***o się ucho od górnych wahaczy .... próbowałem delikatnie nie dało się, palnik nie poszło (próbowałem nie zniszczyć wahaczy) no i du*a jedno puk za dużo i ucho poszło.... No i teraz szukam na gwałt zwrotnicy aby najlepiej jutro ją odebrać - stąd tylko kujawsko-pomorskie wchodzi w rachubę - próbuję tu może się trafi jak nie to olx, alledrogo i szroty w okolicy...
-
B7 Sline 2.0T swap 1.9TDi 180hp/380nm
No niezłego wyzwania się podjąłeś Powodzenia
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
No niby tak ale... 1. Sądzę, że znowu zacznie przypominać po przejechaniu kilku tysięcy km teraz zaczął po przejechaniu raptem 2500 km a w moim wypadku to miesiąc max dwa. 2. Lubię gdy samochód sam się przypomina o wymianie oleju
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Koledzy, problem mam... który psuje mi wygląd vfiz'a przy uruchomieniu. Otóż po przekręceniu kluczyka na liczniku zamiast ustawionego logo pojawia mi się info ile km zostało do serwisu... Dostaje szału... Przeglądałem adaptacje licznika ale nie widzę nigdzie miejsca gdzie mógłbym wpisać ilość km do przeglądu od których ma się wyświetlać informacja. Do tej pory przypominajka zapalała się gdy do przeglądu zostały 2000 km i sobie odliczał w dół i wtedy mnie to cieszyło a po 10k km zapalał się już sam nspis SERWIS. Teraz mnie to wkurza bo liczy mi już od 8500 km aktualnie wygląda to tak w podsumowaniu inspekcji:
-
SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288
Nie znasz dnia ani godziny ? A czarny lakier elegancko zrobiony to coś co misie lubią najbardziej ?? wygląda super!
-
SrEbRnA sTrZaŁa Audi A4 B7 1.8T Quattro
No ja też wszystko brałem na forum.
-
SrEbRnA sTrZaŁa Audi A4 B7 1.8T Quattro
To ja się na świeżo wypowiem w temacie hebli: 320/288 - regenerowane jarzma + zaciski (co prawda tył składany na nowych jarzmach i nowych tłoczkach) + komplet osłon po regeneracji (tył od S4) + blaszki ozdobne 1700 zł Tarcze zimmermanna + klocki ceramiczne ATE komplet - 1100 zł No i zabawa z wymianą, która mnie dopiero czeka - ale to już czysta przyjemność
- B7 Crew
-
SrEbRnA sTrZaŁa Audi A4 B7 1.8T Quattro
Nie no podziwiam - super robota!
-
A4 B7 1.9 TDI BKE Problem z wentylatorem chłodnicy
Ja nie dałem rady, u mnie zderzak zdjęty. Chłodnice na bok i cała reszta zdemontowana. Jak będziesz miał zderzak zdjęty zobaczysz co i jak. Jak przód rozebrany to nie ma już różnicy w którą stronę go wyjmiesz
-
A4 B7 1.9 TDI BKE Problem z wentylatorem chłodnicy
Wymieniłeś - niestety bez zdjęcia zderzaka odgięcia chłodnic i demontażu całej ramy/skrzynki z wiatrakiem się nie obeszło. Sam wentylator trzyma się na 3 śrubach na rysunku powyżej 5,7,11 i wychodzi do przodu - jak masz sprawne łapki to bez demontażu skrzyni/ramy wentylatorów się obejdzie. Pozdrawiam, Darek
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja też na wyjeździe - wracam dopiero 17 a od 23 planuję robić zawieszenie i swap hebli ???? Pozdrowienia z Chorwacji
-
SrEbRnA sTrZaŁa Audi A4 B7 1.8T Quattro
No i takie dbanie o furę to rozumiem! Faktycznie wszystko dobrze wygląda a jak się zabezpieczy to będzie spokój na ładnych parę lat - ja też w tym roku myślę o konserwie
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Nooooo jest moc - super efekt!
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
ładnie siadło ja już nie mogę się doczekać montażu u siebie zawiasu ? A jak na progach i dziurach?
-
A4 B7 by Damianq #1.8T #Quattro #Sedan #LY7H #Szyber #BiXenon #PDC #DRL LED #Pakiet światło #19"
A czemu jeszcze nie?
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
Ja u siebie robiłem wszystko na odpiętym aku czyli: - elektryczne szyby tył, - prąd do foteli i ich zmiana - oświetlenie drzwi Dopiero jak wszystko poskładałem a w wątku o moim audi widać jak był samochód rozbebeszony to podłączyłem Aku i wsio działało od strzała
-
A4 B7 1.8T Q/ S4 look/249KM 365Nm/ Vfiz/ Gwint/ Recaro/ Kiera MF zB8 lift/ Hamulce 345/300
Moim zdaniem listwy i dokładka super siadły
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
Kupiłeś wiązkę do drzwi czy sam rzeźbisz? T16/3 - zasilanie lampki czerwonej T16/2 - zasilanie lampki białej T16/6 - masa wspólna dla wszystkich lampek oraz iluminacji przycisków już obsadzona. Zakładasz zwykłe żarówki czy LED? Przy LED pamiętaj o polaryzacji. Poza tym warto sprawdzić kodowanie w MK (46 – Convenience) i przy pomocy kanału 61 w adaptacjach modułu (10 – Adaption —> Channel 61), spróbować zakodować elektryczne podnośniki szyb (wartość 0 jeśli nie mamy dodatkowego pakietu oświetleniowego lub wartość 2 jeśli go posiadamy). U siebie dokładałem wszystko czyli elektrykę w tył iluminacje klamek i lampki ostrzegawcze - wymieniałem całe wiązki w drzwiach i na kodowaniu 0 wszystko mi hula - później doszło odświętnie przestrzeni nóg. Pozdrawiam, Darek
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Oj tak już nie mogę się doczekać - powrotu i montażu wszystkiego ???
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Gładkie zimmermanna i klocki ceramiczne ATE
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Kolejne elementy układanki - dopiero dziś wstawiam foto bo z męskim przeziębieniem walczyłem. W niedzielę wyjazd na Chorwację lalunią i dopiero po powrocie będę robił wszystko. Planowany termin zabawy 23 września - jakoś trzeba wytrzymać ?
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
No jest moc! Na Twojej maszynie świetnie siadło
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
No i tego nie wiedziałem... Jak mnie męczyło to czemu się połączyć nie mogę...