Treść opublikowana przez lewiatan1989
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
I co kręcimy coś jutro?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Uuuu gdzie robisz pompki? Szarpnie po kieszeni - ja regenerowałem rok temu z hakiem i mocno szarpnęło.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Mi pasuje więc jak ktoś jeszcze potwierdzi obecność to wpadnę
-
☛ A4 B7 1.8t BFB Q LZ9Y ☚ [STAGE 2] hybryda k03, bose, vFiz, cupra, 2x70 ulter
Super robota!
-
DARK AVANT 2.0 TDI BRD S-LINE | QUATTRO = ANDROID = BIXENON = VFiZ = KAMERA = FOCAL+ALPINE = POMPEI 19'
Foli na lampach będą się czepiać jeżeli będą nadmiernie przyciemniane jeżeli się przyczepią warto mieć odpis atestu na folię który poświadcza, że ilość światła przepuszczanego od środka nie zagraża widoczności - dobre folie do lamp posiadają takie atesty i takie właściwości i firmy zajmujące się przyciemnianiem lamp powinny dać taki odpis atestu. Żadne przepisy ustawy z tego co wiem nie precyzują w żaden sposób ilości światła przepuszczalnego przez lampy (jak ma to miejsce w przypadku szyb). Pozdrawiam, Darek
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Kamilu, w moim przypadku tył raczej się nie ugiecie bo jest tam za***iście twardo wręcz taczkowato w porównaniu do przodu. Czyli skok amortyzatora bez uderzenia w odbuduj jest bardzo mały. Zamawiam 100 w piątek będzie wymiana u zobaczymy co będzie
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
No właśnie w instrukcji było napisane, że jeżeli fabryczne amortyzatory są wyposażone w odboje i osłony to należy je przełożyć - to też przełożyłem. @kamil-vag A 100 mm są najkrótsze? Od wersji Sport ?
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
No właśnie te 100 widziałem i planuje w przyszłym tygodniu zaatakować ich wymianę bo mnie krew zaleje
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
No i chyba mam dzięcioła .... @golden87 @Danieloo Do was kieruję pytanie bo macie ten sam zawias co ja... Czy na tyle macie odboje i osłony przeciwkurzowe? Jeżeli tak to czy orientujecie się jakie tam są odboje? numer? długość? No bo słuchałem, słuchałem, bujałem, bujałem i na 99% stwierdzam, że mój problem trzeszczenia zawieszenia jest w odbojach i ewentualnie osłonach - ja zmieniałem odboje w zeszłym roku założone były FEBI BILSTEIN 23478 i do tego osłony FEBI BILSTEIN 36604 i te odboje mają długość 134 mm i coś mi się wydaje, że są za długie...
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Oj tam Mateusz marudzisz - póki maski nie otworzysz nic nie widać Kamilu - robota u Ciebie jak zawsze profeska Tabelka też ciekawa - może czas zmienić motula na coś innego
-
DARK AVANT 2.0 TDI BRD S-LINE | QUATTRO = ANDROID = BIXENON = VFiZ = KAMERA = FOCAL+ALPINE = POMPEI 19'
No ładnie się tył prezentuje - ciemniejsze lampy robią robotę. Oczywiście czekam z niecierpliwością na kolejne wpisy
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
Petarda!!
-
Audiczka b7 1.8t quattro - 244Km - 359Nm by Misieqq7
No jaka dupeczka!! Ja nawet logo oooo nie mam z tyłu ? Też muszę się za dyderem zacząć oglądać tylko z kominem z jednej strony
-
Audiczka b7 1.8t quattro - 244Km - 359Nm by Misieqq7
To teraz się chwal co tam wpadło po kolorowym liczniku jeszcze?
-
A4 B7 1.8T / Fwd / 200km / 300nm / cupra / eibach / bilstein /
No ładna maszyna Ładne aluski Ja od niedawna na tym zawiasie latam i o ile mi jest git to żonce za twardo no i jeszcze coś mi trzeszczeć zaczęło - zresztą opisałem w moim wątku jak co zerknij. A u Ciebie cicho jest? Czekam na resztę fotek jakieś mody w planach?
-
1% podatku na mojego tatę
Drogie koleżanki, Drodzy koledzy, W dniu wczorajszym dostaliśmy informację o wypłaceniu 1% podatku na taty subkonto w fundacji "Dobro powraca". Bardzo dziękuję wszystkim, którzy przekazali 1% podatku na mojego tatę. Uzbierała się bardzo pokaźna kwota 9725 zł - dla moich rodziców to naprawdę wielka pomoc. Co prawda na realizację planów jakimi było przede wszystkim przebudowanie łazienki to trochę za mało jednak wójt gminy w której mieszkają rodzice zadeklarował się również wspomóc tą inicjatywę poprzez przekazanie środków finansowych, będziemy jeszcze próbować uzyskać środki z PFRON. Mimo wszystko już teraz jesteśmy bardzo wdzięczni za wszelką pomoc - tym bardziej, że była to pierwsza zbiórka 1% podatku jaką zorganizowaliśmy. Jeszcze raz dziękuję w imieniu swoim jak i przede wszystkim taty. Pamiętajcie dobro powraca! Pozdrawiam, Darek
-
A4 B7 1.8 T Quattro BFB by XeO151
No to powodzenia i będę zaglądać - masz już dobrą bazę pod grubsze modzenie tak patrzę na zdjęcia i albo mi się wydaje albo d*pa jakoś zdecydowanie niżej stoi od przodu.
-
[B7]Avant 2.0 TDI Quattro BPW GTB2060VKLR_CNC/DP3/2??KM/??0NM/AluDTM+A5/-40/BilsteinB8/345m-330mm/vFiz ( ͡º ͜ʖ͡º)
No i to jest myśl! Sądzę, że będzie mi pasowało ale potwierdzę Ci w piątek wtedy się zgadamy
-
A4 B7 1.8 T Quattro BFB by XeO151
No to gratuluję zakupu! Jakaś lista modów już jest? Pozdrawiam, Darek No i bezawaryjności!
-
[B7]Avant 2.0 TDI Quattro BPW GTB2060VKLR_CNC/DP3/2??KM/??0NM/AluDTM+A5/-40/BilsteinB8/345m-330mm/vFiz ( ͡º ͜ʖ͡º)
Zastanawiam się czy ta wejdzie do sedana bo u siebie to ch**a widzę w nocy
-
SrEbRnA sTrZaŁa Audi A4 B7 1.8T Quattro
Jak już dorobię się garażu to podejmuję takie samo wyzwanie ?? Ja też uważam, że materiałowe kubełki są bardziej komfortowe wydech elegancko potraktowałeś
-
Światła krótkie - H4/H7, wymiana na LEDy ze zwykłej żarnikowej żarówki
Kupić oczywiście możesz, ale przy ledzie szczególnie tańszym widoczność będzie gorsza i będziesz dodatkowo oślepiał innych. Poza tym jest to oczywiście niezgodne z prawem i przy kontroli może polecieć dowód no i może być problem z przeglądem.
-
[B7]Avant 2.0 TDI Quattro BPW GTB2060VKLR_CNC/DP3/2??KM/??0NM/AluDTM+A5/-40/BilsteinB8/345m-330mm/vFiz ( ͡º ͜ʖ͡º)
Dajesz po oczach
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Nooo klasyk
-
Wyłączenie poduszki ale bocznej.
Ogólnie nie popieram takiego rozwiązania .... ale możesz wstawić opornik zamiast poduszki musisz poszukać jaki być powinien ale z tego co pamiętam z przedziału 2,2-3,3 ale pewności nie mam. Pozdrawiam, Darek