Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lewiatan1989

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lewiatan1989

  1. jestem pełen podziwu!
  2. No to trzeba będzie odkładać w świnkę skarbonkę ? Ogólnie swoje lampy chciałbym zachować na wszelki wypadek. A orientujesz się, czy jakbym kupił zwykle lampy UK to wystarczy włożyć soczewki UE czy jeszcze coś trzeba przerobić? UK tańsze zdecydowanie - grosze kosztują
  3. No dzieje się w temacie - to teraz jak wyżej piszą czas na vfiz chyba, że coś innego w planach?
  4. Kamil, a nie chciałbyś porzeźbić w lampach od b7? Tak sobie ostatnio myślałem natchniony Twoim wątkiem nad kupnem używanych lamp do b7 oraz soczewek pod zwykły halogen i nie zrobić bi-halogenu - bo o ile spryski byłbym w stanie raczej ogarnąć (o ile bym ogarnął części - a tu z niektórymi jest problem) to raczej samopoziom to za dużo zabawy.
  5. Adaś, a Ty masz przyciemnione lampy?
  6. I co trzeba było rozbebeszać fotel? Czy obyło się bez
  7. Jednak rozmiar ma znaczenie Tył zrobił się bardziej miękki nie jest już taczkowaty no i nic nie trzeszczy ale co do tego zachowuje umiarkowany optymizm bo jednak wtedy po wymianie zawiasu tydzień też było cicho. Jednak widać po moim odboju, że jest lekko ugnieciony.
  8. Michale, Z tego co się orientuję to nie jest to wadą - amortyzator nie odpowiada za odbijanie - od tego jest sprężyna. Amortyzatory przede wszystkim ma tłumić. Wadą jest na pewno zbyt lekkie wciskanie amortyzatora i zbyt głębokie wpadanie. Czy są u Ciebie jakieś wycieki na amortyzatorze? Oczywiście niech się wypowie ktoś bardziej obeznany w temacie pozdrawiam, Darek
  9. Ehhh a ja niestety od początku października ciężko zarobiony...
  10. Cześć, Czy udało się zakupić taki dyfuzor jak na zdjęciach? Wiadomo z czego to? Jakieś numery? Producent?
  11. Jeżeli z AC wstawisz do warsztatu to i tak to będzie zamiennik no chyba że zarobisz to w ASO. Wiesz, musiał byś skalkulować co będzie bardziej opłacalne całość zniżek raczej Ci nie poleci, czasem szyby są osobno opisane w OWU przy ubezpieczeniu i są tam inne warunki ubezpieczenia. Pozdrawiam, Darek
  12. Ahhh te kobiety - może jeszcze zmieni zdanie A tak całkiem serio to będziemy celować w inny termin
  13. Na długo wracasz? Może jeszcze uda się ukręcić inny termin.
  14. To ja wolniej idę do góry z zimowymi - miałem 15 teraz będą 16
  15. Hahahaha ja to mieszkając w mieście mam las z drugiej strony ulicy ? a że pogoda dziś dość sprzyjała i kolory pięknie się wyróżniały żal było nie zrobić zdjęcia
  16. No podziwiam - chyba wpadnę do Ciebie ze swoim na konserwę
  17. Jutro dłubanie przy obojach a dziś mini - bardzo mini spa przestało padać w 3mieście można było ogarnąć trochę samochód
  18. Wojtek to będę czekał na info - w trójkę już można się spotkać @MaTeo85 a Ty wróciłeś? Udało się?
  19. Łoooo Panie petarda!!! Elegancko przy sedanie siadło. Nie wiecie czy na dwururkę z jednej strony też są takie cuda?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.