Treść opublikowana przez lewiatan1989
-
Reflektor samochodowy jako ozdoba w domu?
Jeżeli chcesz H7 LED to pewnie możesz, ale wtedy nawet sciemniony będzie świecić jak typowy halogen czyli na wprost. Ładnie ukryta taśma LED da bardziej rozproszone światło a taśma RGB da możliwość zmiany kolorów. Bądź co bądź potrzebujesz jakiś sterownik jest tego od groma, który po pierwsze da na wyjściu 12v po drugie dobrze by miał regulacje jasności. I tyle.
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Wszystko, Adam, wszystko
-
Reflektor samochodowy jako ozdoba w domu?
Hmmm pomyśl o ledach będziesz mógł sobie dobrać barwę intensywność. No i elektroniki tam nie będziesz miał za dużo bo dasz ściemniacz LED i wtyczkę do prądu.
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
No Adam jest moc ! Oby grało jak należy
-
Odcina auto przy 3 tysiącach
Trochę brzmi jakby turbo się wieszało i samochód wpadał w tryb awaryjny, do turbiny ktoś zaglądał?
-
Problem z drzwiami kierowcy
Pamiętaj aby mimo łączenia kable tam były dość elastyczne bo one jednak pracują
-
Problem z drzwiami kierowcy
Możesz wstawić kawałek kabla i połączyć ewentualnie próbować wysunąć kawałek z drzwi. Moim zdaniem raczej nie warto całej wiązki zmieniać.
-
Problem z obrotami 1,6 ARM
Przepustnicę wstawiłeś sprawną? Nową czy używaną? Adaptacje przepustnicy przeprowadziłeś? Sprawdź przy okazji jakie wartości daje przepływomierz, czasem uszkodzona przrpkywka objawia się błędami w przepustnicy.
-
Problem z drzwiami kierowcy
Standardowa usterka ucieły Ci się kable w przelotce drzwi. Zdejmij gumę między drzwiami a słupkiem i sam zobaczysz.
-
radio nie gasnie po wyciagnieciu kluczyka
Zobacz czy kostki od radia dobrze siedzą. Bo tak jak kolega pisze wygląda na to, że zgubiłeś połączenie can L i H z zegarami. Ewentualnie możesz sprawdzić czy za licznikiem wszystko jest ok. Pozdrawiam, Darek
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Transmitery to dno... Zresztą zdarzyło mi się dwu ktotnie już podłapać fale kogoś w korku kto gadał przez transmiter z funkcją bluetooth do wykonywania połączeń jako zestaw głośnomówiący. Jedna rozmowa była dość "pikantna"
-
SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288
U mnie jest coś podobnego ale objawia się to dźwiękiem przy pierwszym ruszeniu (skręcie kół) potem już ustępuje no i po zmianie felg z letnich 18" 225 na zimowe 16" 205 problem ucichł. U mnie prawa strona i wg wszystkich luzów brak.
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
No i mówi, że nie jest krytyczny ?
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Świetna robota!
-
DARK AVANT 2.0 TDI BRD S-LINE | QUATTRO = ANDROID = BIXENON = VFiZ = KAMERA = FOCAL+ALPINE = POMPEI 19'
Przypadkiem
-
Szara A4 1.8T / Stage II / S-Line / Quattro Swapped
Ja co prawda nie mam wydechu ale żałuję, że nie wygłyszyłem samochodu gdy miałem wszystko wyjęte pod ciągnięcie kabli i podłączanie foteli
-
Oswietlenie tablicy rejestracyjnej LED A4 B7 Avant
Zwykłe
-
Kierownica stuka/strzela + wibracje przy skręcie
Kilka powodów może być: maglownica, końcówki, drążki, pompa wspomagania a nawet zużyty płyn wspomagania w układzie. W połączeniu z dużymi kołami układ może sobie nie radzić. Czy problemy zmniejszają się po przejechaniu jakiegoś dystansu lub po nagrzaniu samochodu?
-
Oswietlenie tablicy rejestracyjnej LED A4 B7 Avant
Kupiłem dwa rezystory w aluminiowym radiatorze. Do nich dolutowałem po dwa przewody w wyprowadzone nóżki. Następnie połączyłem je szeregowo - przy takim połączeniu oporności się sumują. Następnie kable wspiąłem w plus i minus od lampek rejestracji i tyle. Klej termoprzewodzący kupiony osobno. Wszystko nabyte w sklepie elektronicznym.
-
Oswietlenie tablicy rejestracyjnej LED A4 B7 Avant
Ja na początku założyłem u siebie rezystor 8 Ohm i 50 W - to są te niby filtry "Canbus". Grzał się okropni i nie mogło tak być, że klapa po 20 minutach nagrzewała się tak, że szło jajecznicę na niej robić. Więc zrobiłem sobie przypomnienie z fizyki coś tam policzyłem i po konsultacji z @Tomnik okazało się, że rezystor powinien być 56 Ohm co po podzieleniu na dwa daje 28 Ohm. Niestety nigdzie w okolicy nie było takich więc zakupiłem drugi 22 Ohm i 50 W podłączyłem je w szereg uzyskując 30 Ohm. Dlaczego tylko tyle bo jest u mnie jeden obwód na obie żarówki. Efekt: brak błędu, a po godzinnym teście pracy rezystory były delikatnie dosłownie delikatnie ciepłe. od tamtej pory wszystko hula gra i trąbi. a tak wygląda podłączenie: Rezystory potraktowane klejem termoprzewodzącym i wepchnięte między blachy.
-
Oswietlenie tablicy rejestracyjnej LED A4 B7 Avant
Ja u siebie mam ledy od @Tomnik i wstawione rezystory jestem bardzo zadowolony z tego rozwiązania.
-
Poszedł olej
Wojtku, źródeł może być wiele... W tym momencie to trochę wróżenie z fusów. Może być pęknięta odma, może lać się z miski, czujników, EGR, chłodnica oleju, uszczelniaczy, uszczelek i wiele wiele innych. Trzeba wjechać na kanał i szukać źródła a potem można myśleć co dalej. Spróbuj może zdefiniować chociaż z której strony silnika się leje to będzie można chociaż ograniczyć pole wyboru, chociaż najlepiej by było od razu na kanale to zbadać - jeżeli źródło będzie trudne do określenia może być konieczne mycie silnika i dopiero wtedy szukanie wycieku.
-
Strefa Śmiechu
- Audi a4b7 montaż kamerki, plus po stacyjce
Bezpiecznik daj na +12. Tak jak kolega wyżej nie polecam szybkozłączek - zdecydowanie lepiej lutować kable no a idealnie to wyjać pin i dać nowy z nowymi kablami. Jednak może być konieczność zastosowania pinu podwójnego bo może być problem z ich zaciśnięciem. O ile zaciskarka jest Ci nie potrzebna (da radę zacisnąć obcążkami) o tyle pogimnastykować się byś musiał z wyjęciem pinu - najłatwiej wyjmakami o ile ich nie masz to radę igłą. Co do masy to już wolność wyboru grunt by była mocna - zależy co masz pod ręką.- Pompa sprzęgła czy wysprzęglik
W pierwszej kolejności pompka sprzęgła, w drugiej wysprzeglik, jeszcze jest trzecia opcja samo sprzęgło a dokładnie łapa łożyska ale to w ostateczności - Audi a4b7 montaż kamerki, plus po stacyjce