Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lewiatan1989

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lewiatan1989

  1. Dzięki Panowie One na środku pola a u mnie brak Quattro
  2. Będę czekał na info bo Wszyscy wiemy jak Ori świecą
  3. Ooooo to to to Dzięki
  4. Wspominałem w niedzielę, że robiłem polerkę, wczoraj drl a dziś wyjechałem z garażu i efekt mi się mega podoba A przy okazji Drodzy Koledzy życzę Wam radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oczywiście wielu udanych modów i bogatego Gwiazdora/Mikołaja/Dziadka Mroza/inne* * Niepotrzebne skreślić
  5. Oglądałem kiedyś coś podobnego do sedana ale... Zastanawiam się na którym progu spowalniającym bym to zgubił. No dobra, o ile ja opanowałem sztukę przejeżdżania przez większość progów bez przycierki to niestety moja żona nie do końca.
  6. Polecam klocki ATE ceramic - niebo a ziemia w czystości felg
  7. Hmmmm ciekaw jestem jak będzie wyglądać na aucie. Kiedy montaż? Bo będę czekał efektów ze zniecierpliwieniem ?
  8. No tak cena zdecydowanie na plus
  9. No i wpadł kolejny przydatny mod @kamil-vag dzięki za polecenie modułu - spisuje się elegancko. Moduł załącza się po uruchomieniu silnika, zapala światła drogowe z mocą 30%. Dodatkowo podłączony pod ori pokrętło oraz podłączony pod czujnik hamulca ręcznego - więc po zaciągnięciu ręcznego światła gasną. Gaśnie oczywiście po włączeniu świateł postojowych Proponuję ściszyć głośniki
  10. Ty masz jasny lakier więc lux Mówisz kiedy i robimy
  11. Do tego to jeszcze chwilę... Bo wiadomo do tanga trzeba dwojga ???? co nie @MaTeo85 ?? Wczoraj spędziłem cały dzień w garażu robiąc onestep'a i kładąc wosk. Dziś natomiast ciąg dalszy zabawy i na pierwszy ogień poszła kolejna odsłona pod maskę - tym razem na zbiorniki płynów: Tym samym do kompletu została jeszcze tylko jedna - nad filtr powietrza
  12. No to aby wykluczyć lub potwierdzić uszkodzony pompowtryskiwacz zamień 1 pompkę z 3. Jeżeli po zamianie problem będzie na 3. To winny będzie sam pompowtryskiwacz. Jeżeli będzie problem na 1 to trzeba szukać problemu dalej ale mocno zawęża to pole poszukiwań.
  13. W pierwszej kolejności zrób logi 013, 018 i 023 na zimnym silniku od momentu przekręcenia kluczyka w stacyjce przez kilka minut po odpaleniu. Wrzuć je na forum. Pompka wymieniona zgodnie ze sztuką? Konektory dogięte? Uszczelka pompowtrysku wymieniona, śruby nowe? Dla pewności zapytam, nowy wtrysk włożony taki sam jaki był stary? Pozdrawiam
  14. Adam, Ty stary rezacz i jeszcze bez vfiz'a Ja z mojego też jestem zadowolony dodatkowo wpadło sterowanie nim pokrętłem przy zapalniczce
  15. Graty fury! Sporo zrobione już na dzień dobry Bezawaryjności!
  16. Polecam zapoznać się również z tym tematem:
  17. Rozmiar dobry kupiłeś? Bo są dwa ja za pierwszym razem od majfrendów kupiłem za dużą Ale druga już była ok i z dynamicznymi liniami parkowania - działa nieźle jak co u mnie jest video jak to działa.
  18. Na alledrogo są same emblematy do kupienia myślałem o nich przez jakiś czas bo też jeżdżę bez ... No a z emblematami to wiadomo i look lepszy i kuni więcej
  19. Szkiełka kierunków zdobione profesjonalnie Zresztą całe lampy to pełna profeska także @kamil-vag dla Ciebie. A co do odbłyśnika kierunków to zależy jak się patrzy na lampę momentami sprawiają wrażenie bardzo ciemnych. Już doczekać się nie mogę momentu gdy wylądują na samochdzie
  20. Kto był grzecznym chłopcem w tym roku? No oczywiście Darek Po wielu przygodach i dzięki ogromnej pomocy a przede wszystkim pracy @kamil-vag oraz konsultacjach i pomocy @MaTeo85 lampy czekają cierpliwie na montaż - zaznaczam to chodzi o cierpliwość lamp nie moją ????
  21. Widzisz ja się do bose przekonałem słuchając audio szwagra w b6 jednak nadal mam wrażenie, że u niego jakby ten dźwięk jest głębszy i pełniejszy niż u mnie. Ale i tak poprawa ogromna na plus
  22. Ledy to każdy samochód odmładzają dobra robota

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.