Treść opublikowana przez lewiatan1989
-
Drgania karoserii
Jak z górki hamujesz silnikiem drży gałka zmiany biegów? Ja bym mimo wszystko sprawdził poduchy.
-
Szuranie dziwny dźwięk
Sprawdź. Mój mocno bujał się na boki na łożysku miał luz przez co wpadał w rezonans i podobny dźwięk wydawał. Nowy siedzi sztywno i nie chodzi na boki.
-
Szuranie dziwny dźwięk
Wentylator na chłodnicy nie bije? Pasek osprzętu nie skacze? Może napinacz albo jakieś koło paska. Pokrywa silnika nie jest luźna? To moje trzy typy do sprawdzenia. U mnie podobnie chrobotało jak ukręcał się wentylator na chłodnicy.
-
Problem z drzwiami prawa strona
Co do drzwi to sprawdź czy w gumie między drzwiami a budą kable się nie przecięły.
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Kamilku robota pierwsza klasa - zresztą jak zawsze u Ciebie
-
SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288
To weź sprawdź czy klocek nie jest luźny albo tak jak Karol pisze sprawdź osłonę i czy pod nią nic nie wpadło.
-
SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288
Dzwonienie? Metaliczny dźwięk? Klocek luźno nie lata i nie dzwoni w kole?
-
Do czego są te przyciski na kierownicy? "MODE" i ten drugi przycisk. Daje zdjęcie.
Mode od przełączania między źródłami dźwięku np. Radio - odtwarzacz cd Drugi po prawej jest od sterowania głosowego.
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Zaorane Ale... Androidy lepsze
-
Audi a4 b7 pojawiły się kontrolki z czerwonym wykrzyknikem z napisem brakes oraz ABS i ESP
Mi te błędy coś się nie podobają. Widzę, że jesteś z Gdańska jak co możemy się gdzieś zgadać i mogę podłączyć Ci samochód pod vcds zobaczymy co on powie. Czy robiłeś coś ostatnio przy kierownicy? Ruszałeś taśmę kierownicy (zwijak?)
-
Po wymianie zacisku ucieka płyn i hamulce osłably
Miękki pedał jest oznaką zapowietrzenia ale też równie dobrze nieszczelności, skoro musisz płynu dolewać. Zdejmij koło i zobacz okolice zacisku, możesz też wyjąć klocki i sprawdzić czy tam pod klockiem od strony tłoczka nie jest mokro. Tak samo obejrzyj przewody hamulcowe przy kole. Jeżeli przy kole będzie sucho popatrz czy przypadkiem w okolicach skrzyni nie mam mokro (wysprzęglik i hamulce działają na tym samym płynie), ale jak robił to mechanik to jedź i niech szuka
-
Pytanie co do S-LINE
Do zwykłego zderzaka jedynie z plastrami miodu taki sam pasuje do DTMa. Chcesz wizualnie ja poprawić to montuj z przodu dokładkę cupry, z tyłu dyfer od s-lina, listwy drzwi, przyciemnij szyby i już będzie jakoś wyglądać. Z czasem możesz zmienić zderzak z przodu na s-line. A tak BTW to pamiętaj Tobie ma się podobać - są gusta i guściki. Jest na forum dużo fajnych B7 przejrzyj wątki w dziale moje auto i popatrz co warto zrobić u siebie.
-
Czy zwykłe żółte żarówki mogę zamienić na jakieś niebieskie?
To ja Ci powiem tak... napisz do @Tomnik zamów u niego ledy w postojowe - nie będzie błędu. Kup dobre h7 te co poleciłem albo chociaż osram night braker laser 2gen. w mijania i drogowe i będzie git.
-
Czy zwykłe żółte żarówki mogę zamienić na jakieś niebieskie?
Typowe niebieskie klasy noname świecą tak, że po ciemku zapalniczka więcej światła da ... wygląda może lepiej ale świeci źle... Jak co polecam Philips Racing Vision u mnie w wątku możesz zobaczyć jak to świeci...
-
Wymiana świateł - na jakie?
A jakbyś chciał żeby zobaczyć efekty pracy Kamila na B7 zapraszam do mojego wątku
-
Dziwne wskazania licznika
Zależy jak jeździsz. Mój na trasie około 5,5 przy tempomacie zapiętym na 150 Po mieście w lato około 7 litrów Teraz po mieście około 9 litrów Średnie miasto/trasa 35%:65% około 6,5
-
Przednia szyba - ACOUSTIC
Z tego co się orientuję to jest ona cichsza od zwykłej. Wytłumia dźwięki sprzed samochodu.
-
Dzienne led drl+kierunki
3 kable więc w moim mniemaniu jeden sygnał kierunku, jeden zasilanie drl, i jeden masa. Pod co podpiąć... A masz u siebie fabryczny / dokładany drl? Jeżeli tak to ten co odpowiada od drl dajesz zasilania drl, kierunek pod plus idący do kierunku a masę to albo do masy w lampie albo szukasz punktu masowego.
-
Błękitne A4 B7 2.7 tdi V6 2x s-line manual :)
Wojtek zrób zdjęcie z jakimś punktem odniesienia przed wycięciem gum i po ??
-
[B7 TDI PD] Wyciek oleju z okolicy bagnetu
U mnie rurka ma numer 038 103 663B końcówka ma jakby podwójna ściankę i sredek wchodzi w otwór a zewnętrzna zatrzaskuje się na. Dlatego dość ciężko ja wyjąć przeważnie się ją łamie. A nową wkłada na ciepło tzn po podgrzaniu w ciepłej wodzie. Co do mechanika to nie moje rejony
-
[B7 TDI PD] Wyciek oleju z okolicy bagnetu
-
[B7 TDI PD] Wyciek oleju z okolicy bagnetu
Sprawdź odmę czy nie jest zapchana, najprostszy sposób usta->odma ściągasz waż dmuchasz w niego czy w kierunku turbo jest przedmuch (chociaż bym się zdziwił jakby tu było zapchane), potem odkręcasz korek oleju i dmuchasz w odmę w kierunku separatora - przepływ powietrza był luźny jakbyś dmuchał w pustą rurkę tak samo z zassaniem - jeżeli w którąś stronę idzie z oporem albo nie idzie dmuchnąć masz winowajcę wypchniętego bagnetu. Wymyj silnik i wtedy obserwuj skąd leci - rurka bagnetu nie ma luzów? U mnie puszczało rurką wymieniłem i czysto tam Pozdrawiam, Darek
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
U mnie się przysłona nie podnosi
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To tu pamiątka: Od lewej @MaTeo85, @lewiatan1989, @Ziewal @MaTeo85 No i polecamy się na przyszłość co kilka głów to nie jedna
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No i elegancko! @MaTeo85, @Ziewal 19 pasuje?