Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lewiatan1989

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lewiatan1989

  1. Kamil, co by nie było jest lepiej niż bez soczewki i to bez dwóch zdań. Na samochodzie lampy siadły elegancko
  2. Wydaje mi się, że tak
  3. Napisałem wczoraj email ? no i dostałem odpowiedź :/ że nie mają i już mieć nie będą ;(
  4. Eeeee nie aktualne. Na stronie sprzedającego jest brak produktu.
  5. Pisz mi tak jeszcze :/ Nie ma nigdzie w całych internetach ... ebay, amazon, alledrogo i wszędzie indziej... ba jakiś czas temu pisałem nawet do Osrama czy im nigdzie na magazynie jakaś zabłąkana para nie zalega i nic w całej europie pusto. Ale w między czasie zanim może (przy czym to jest może przez duże M) się coś trafi to mam inny plan odnośnie lamp Ale to za jakiś czas dopiero
  6. Fota pożegnalna? Głos poszedł Adaś - jakbyś nie miał czego odbierać to ja bym te Twoje lampy przytulił :D: D ps. żartuję (chociaż w każdym żarcie jest ziarenko prawdy) niech zrobią dobrze i za rozsądne pieniądze a na lampy i tak choruję
  7. Nooo klasa ! Jaką maszyną?
  8. Kamil, jest Wyszły super!!! Czekam na zdjęcie na samochodzie Ps. Maszynę polerską polecam Dual Action Krauss S15 całkiem nieźle sobie radzi
  9. A ja wam powiem, że co by nie było i tak zaświeci i da lepszą linie odcięcia niż zwykła lampa
  10. @Dev Mogę prosić o sprawdzenie: WAUZZZ8EX5A491435 Pozdrawiam, Darek
  11. Noooo wspominałem, tylko ja poluję na takie: ?
  12. I takie słowa oraz spostrzeżenia motywują człowieka najbardziej
  13. Jest Ale przód mógłby ciut ciut iść w dół
  14. I jak teraz d*pa stoi z nowymi sprężynami w porównaniu do przodu?
  15. No u szwagra jest gdzie modzic, jest kanał i ogromny garaż tylko ja dość rzadko tam jestem ?
  16. Pffff Zazdrościsz tej trawy - przyznaj się ?
  17. No w końcu Długo kazałeś na siebie czekać Przejrzyj sobie b6 na forum i będziemy rzeźbić bo bazę masz dobrą A w weekend zobaczysz jak moja siadła ??? No i pora na Twój wątek. pierwsze foto już masz:
  18. Ja do siebie też założyłem dedykowaną w klamkę z dynamicznym liniami skrętnymi. Tak to u nie hula:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.