Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lewiatan1989

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lewiatan1989

  1. Ja tak samo założyłem ? Daj jakiś film czy tak samo się otwiera jak u mnie.
  2. W sumie najlepiej by pasował ? Następnym razem lepiej to rozplanujemy ?
  3. @MaTeo85 i @Dandusiek - Panowie dziękować za miłe pogawędki Obiecane fotki:
  4. Może w tym samym czasie przekraczały zagięcie czasu przestrzeni na polskiej granicy Odległość z Berlina do Warszawy -100tys km ? Kamil dzięki za info - to teraz pomyślimy o liczniku. A dalej o vFIZ
  5. Panowie... Jak mnie się kolorowy fis podoba... Ale czytałem kiedyś, że do BKE problem dorwać kolor bo z immo są jazdy wtedy
  6. No no tylko pozazdrościć ? Ale spokojnie co się odwlecze ... ?
  7. Mateusz, a Ty jak daleko?
  8. No i się stało ...
  9. lewiatan1989 odpowiedział(a) na creative0310 temat w Audi A4 B6/B7
    Rozumiem, że chodzi o kolor dekorów? Zależy jak komponuje się z całością. Dodaj może inne foto i przy okazji zapraszam do dodania tematu w dziale https://a4-klub.pl/forum/73-b6-a4s4/ - chyba bardziej pasuje pod takie dyskusje Jak dla mnie złoty hmm średnio - wolę szczotkowane alu - ładnie rozświetla wnętrze (oczywiście o gustach się podobno nie dyskutuje ) Pozdrawiam, Darek
  10. No i elegancko ? Zapraszamy wszystkich chętnych na przedświąteczny spot ?
  11. Tak niech będzie 20 kto może niech przybywa. Matarnia parking podziemny sektor B10
  12. No widzę zacne inwestycje poczynione. Faktycznie ja czekam na zdjęcie środka jak i lamp ? Jaką powłokę kupiłeś i ile Cię uczyniła?
  13. No ja będę. Pasuje zarówno wcześniej np. 17 czy 18 ale wiadomo mogą być korki jak i np 19 czy nawet 20 i będę na 100%
  14. Alternator do robienia...
  15. Weź wyślij na PW albo tu foto jak to wygląda ?
  16. Kurczę chyba mi właśnie podsunąłeś pomysł na kolejny mod... Ale z tego co widzę jest problem z elementami czyli mocowaniem tylko pod przycisk klapy i wtyczką... ale będę szukał Widzę, że Radek to tu niezły obrót ma ?
  17. Godzina może być dowolna mi Matarnia też pasuje Damian, a Ty jak tam z czasem? zawitasz? Kamil? Jak praca? Która zmiana?
  18. No i wpadł kolejny mod z listy - automatyczny zawias klapy od @Bilder Mogła by się klapa jeszcze sama zamykać Zastanawiam się kiedy będę mógł przywiesić na niej emblematy pakietu S(ex)-line oczywiście z naciskiem na wewnętrzny pakiet - zewnętrzny jeszcze trochę poczeka - może po wakacjach zacznę coś działać nad wyjściem na zewnątrz. Teraz trzeba w świnkę skarbonkę zbierać na czarny sufit i na listwy progowe (s-line) Pozdrawiam, Darek
  19. Jakby w rachubę wchodził czwartek to ja bardzo chętnie - cały dzień mam wtedy wolny ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.