Treść opublikowana przez lewiatan1989
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam kolegę z 3miasta
-
Audi A4 B7 2.0 TDI brd Quattro Sline
Środek też piękny
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
-
SrEbRnA sTrZaŁa Audi A4 B7 1.8T Quattro
Nooo widzę, że się dzieję Z RNS-E od razu młodsze wnętrze. Jak na gazie się sprawuje?
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
Nooo Panie ... Nic tylko podziwiać! Super robota
-
Zakup alufelg
Jeden z nielicznych, który chce zmienić zawias z gwintu na niegwint i jeszcze mniejsze alusy włożyć. Skąd taka decyzja? Jazda na mniejszym kole i większym profilu może i będzie komfortowa ale ... Samochód może być bardziej podatny na nad i pod sterowność. Tzn. wyższy profil opony sprawi, że samochód będzie bardziej na niej pracował min na zakrętach, będzie bardziej czuć podmuchy wiatru itp. Jeżeli dasz zawieszenie standardowe to koło wyjdzie bardziej na zewnątrz. Ciężko przynajmniej mi zaproponować jakie ET będzie odpowiednie bo B5 miałem już ładnych kilka lat temu. Tu moja ulubiona grafika symbolizująca ET (zapożyczone z sieci):
-
Audi A4 B7 2.0 TDI brd Quattro Sline
No ładna sztuka. Oby służyła!!! Eleganckie wyposażenie ile ma na blacie? właśnie zapodaj zdjęcia środka
-
Jakie żarówki LED H7 - światła mijania
Jesteś świadomy, że dowód może polecieć? Ja widziałem w akcji te - świecą bajecznie: https://allegro.pl/oferta/philips-zarowka-led-hl-h7-ultinon-160-6200k-7276241494?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare Cena trochę zaporowa. Ja zaś u siebie ale przeciwmgielne H11 kupiłem chińczyki z aliexpess na układzie Samsunga (podobno) świecą bardzo dobrze, aż chyba za ????
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Nawet ta guma pysznie wygląda to daj znać jak będzie po dwóch trzech tygodniach i paru myciach.
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Bajera ... Ten dressing długo się trzyma?
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Znajomemu też ostatnio klękła nowa turbina i też gwarancji nie uwzględnili... Oby teraz służyła jak powinna
-
[B7 TDI PD] Co ile rozrząd w BKE ?
Ja wymieniam co 70 tyś. Chociaż podobno ASO mówi o 100-120 tyś.
-
B7 kanapa składana na nieskładaną
Wyrwałem fotele z nieskładaną kanapą. Dopiero w przyszłym tygodniu będę montował.
-
A4 B7 1.8T Q/ S4 look/249KM 365Nm/ Vfiz/ Gwint/ Recaro/ Kiera MF zB8 lift/ Hamulce 345/300
Jak ja Wam zazdroszczę ...
-
Dziwny dźwięk gdy silnik schodzi z obrotów.
Ja jedyne co słyszę to delikatnie popiskujący pasek lub rolka, ewentualnie któreś z kół osprzętu.
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
No no gratulacje!
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
To może po wakacjach w jakiś jesiennych klimatach Tym bardziej, że będę już po położeniu ceramiki
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
W sumie... Od 15 jestem wolny ?
-
A4 B7 1.8T BFB S-Line Sedan
Kurczę ... jak na garażowe warunki to super wyszło Marcin - ciekaw jestem jak Tobie to wyjdzie - czekam na efekty
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No to mamy kolejnego chętnego - super rozkręcamy się
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
No więc przyjechała brakująca kierownica powietrza Jutro będzie montowana, przy okazji będę wymieniał wszystkie węże od podciśnienia. Wczoraj zaś wymieniałem uszczelkę od pokrywy i korek wlewu oleju bo zarówno jedno jak i drugie mi się delikatnie pocić zaczęło. Z innych rzeczy to już mam wszystko skompletowane do elektryki w tyle łącznie z podświetlanymi klamkami, boczkami tył, silniczkami wiązkami boczków i + pakietu światło (drzwi+ fotele) no i są już fotele - dziś dojechały wiązki, konektory, piny itp. Niestety z racji braku miejsca w Gdańsku, fotele musiały jechać do rodzinnego domu i dopiero 9 kwietnia będę je montował Fotele są z anglika - jeszcze zastanawiam się jak ugryźć ich podłączenie (Kaju na szczęście zadeklarował się pomóc radą jak już będę przy rezaniu) ale ja wolę wiedzieć zanim się zabiorę - obecnie mam czujnik zajęcia fotela pasażera i ustawioną przypominajkę o zapięciu pasów. Nowe fotele mają po stronie prawej dwa kable w czarnej kostce a z lewej trzy (w moich starych jest na odwrót). Teraz się zastanawiam czy kodowaniem to ogarnę czy bawić się w przekładanie czujnika ze starego fotela do nowego. W necie też czytałem coś o przekładaniu zapięć pasów od starych do nowych - aby błędu airbaga nie było - ktoś coś wie więcej? Ponieważ tam to jakoś bez ładu i składu pisane było ? No i zrobione ?????
-
Radio Android
łojeju to wieki temu było - pierwszy lepszy ze sklepu play - który wyświetlił się po wpisaniu obrót ekranu
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No ja będę wolny odezwij się jak wrócisz a w między czasie zobaczę czy uda się jeszcze kogoś skrzyknąć.
-
Radio Android
Ja mam u siebie WP-pilot - hula aż miło. Jedyne co pamiętam to po instalacji widziałem tylko logo i mogłem przewijać góra/dół warunki licencyjne i regulamin bez możliwości akceptacji i przejścia dalej. Rozwiązaniem było zainstalowanie aplikacji, która pozwoliła na wymuszenie obrotu ekranu. Po obrocie była możliwość akceptacji regulaminu. Wtedy już hula wszystko na normalnym widoku. Jedyne co to kanały się przełącza albo przesuwając palcem po ekranie albo z programu TV. Pozdrawiam, Darek