Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lewiatan1989

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lewiatan1989

  1. Witam kolegę z 3miasta
  2. Środek też piękny
  3. Ale mnie dziś moja kobieta zaskoczyła... Taką świnkę ustawiła w sypialni ????
  4. Nooo widzę, że się dzieję Z RNS-E od razu młodsze wnętrze. Jak na gazie się sprawuje?
  5. Nooo Panie ... Nic tylko podziwiać! Super robota
  6. Jeden z nielicznych, który chce zmienić zawias z gwintu na niegwint i jeszcze mniejsze alusy włożyć. Skąd taka decyzja? Jazda na mniejszym kole i większym profilu może i będzie komfortowa ale ... Samochód może być bardziej podatny na nad i pod sterowność. Tzn. wyższy profil opony sprawi, że samochód będzie bardziej na niej pracował min na zakrętach, będzie bardziej czuć podmuchy wiatru itp. Jeżeli dasz zawieszenie standardowe to koło wyjdzie bardziej na zewnątrz. Ciężko przynajmniej mi zaproponować jakie ET będzie odpowiednie bo B5 miałem już ładnych kilka lat temu. Tu moja ulubiona grafika symbolizująca ET (zapożyczone z sieci):
  7. No ładna sztuka. Oby służyła!!! Eleganckie wyposażenie ile ma na blacie? właśnie zapodaj zdjęcia środka
  8. Jesteś świadomy, że dowód może polecieć? Ja widziałem w akcji te - świecą bajecznie: https://allegro.pl/oferta/philips-zarowka-led-hl-h7-ultinon-160-6200k-7276241494?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare Cena trochę zaporowa. Ja zaś u siebie ale przeciwmgielne H11 kupiłem chińczyki z aliexpess na układzie Samsunga (podobno) świecą bardzo dobrze, aż chyba za ????
  9. Nawet ta guma pysznie wygląda to daj znać jak będzie po dwóch trzech tygodniach i paru myciach.
  10. Bajera ... Ten dressing długo się trzyma?
  11. Znajomemu też ostatnio klękła nowa turbina i też gwarancji nie uwzględnili... Oby teraz służyła jak powinna
  12. Ja wymieniam co 70 tyś. Chociaż podobno ASO mówi o 100-120 tyś.
  13. Wyrwałem fotele z nieskładaną kanapą. Dopiero w przyszłym tygodniu będę montował.
  14. Ja jedyne co słyszę to delikatnie popiskujący pasek lub rolka, ewentualnie któreś z kół osprzętu.
  15. To może po wakacjach w jakiś jesiennych klimatach Tym bardziej, że będę już po położeniu ceramiki
  16. No to przy tak pięknej sobocie małe spa dla laluni po pracy A potem sesja
  17. W sumie... Od 15 jestem wolny ?
  18. Kurczę ... jak na garażowe warunki to super wyszło Marcin - ciekaw jestem jak Tobie to wyjdzie - czekam na efekty
  19. No to mamy kolejnego chętnego - super rozkręcamy się
  20. No więc przyjechała brakująca kierownica powietrza Jutro będzie montowana, przy okazji będę wymieniał wszystkie węże od podciśnienia. Wczoraj zaś wymieniałem uszczelkę od pokrywy i korek wlewu oleju bo zarówno jedno jak i drugie mi się delikatnie pocić zaczęło. Z innych rzeczy to już mam wszystko skompletowane do elektryki w tyle łącznie z podświetlanymi klamkami, boczkami tył, silniczkami wiązkami boczków i + pakietu światło (drzwi+ fotele) no i są już fotele - dziś dojechały wiązki, konektory, piny itp. Niestety z racji braku miejsca w Gdańsku, fotele musiały jechać do rodzinnego domu i dopiero 9 kwietnia będę je montował Fotele są z anglika - jeszcze zastanawiam się jak ugryźć ich podłączenie (Kaju na szczęście zadeklarował się pomóc radą jak już będę przy rezaniu) ale ja wolę wiedzieć zanim się zabiorę - obecnie mam czujnik zajęcia fotela pasażera i ustawioną przypominajkę o zapięciu pasów. Nowe fotele mają po stronie prawej dwa kable w czarnej kostce a z lewej trzy (w moich starych jest na odwrót). Teraz się zastanawiam czy kodowaniem to ogarnę czy bawić się w przekładanie czujnika ze starego fotela do nowego. W necie też czytałem coś o przekładaniu zapięć pasów od starych do nowych - aby błędu airbaga nie było - ktoś coś wie więcej? Ponieważ tam to jakoś bez ładu i składu pisane było ? No i zrobione ?????
  21. łojeju to wieki temu było - pierwszy lepszy ze sklepu play - który wyświetlił się po wpisaniu obrót ekranu
  22. No ja będę wolny odezwij się jak wrócisz a w między czasie zobaczę czy uda się jeszcze kogoś skrzyknąć.
  23. Ja mam u siebie WP-pilot - hula aż miło. Jedyne co pamiętam to po instalacji widziałem tylko logo i mogłem przewijać góra/dół warunki licencyjne i regulamin bez możliwości akceptacji i przejścia dalej. Rozwiązaniem było zainstalowanie aplikacji, która pozwoliła na wymuszenie obrotu ekranu. Po obrocie była możliwość akceptacji regulaminu. Wtedy już hula wszystko na normalnym widoku. Jedyne co to kanały się przełącza albo przesuwając palcem po ekranie albo z programu TV. Pozdrawiam, Darek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.