Treść opublikowana przez lewiatan1989
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Wideorejestrator kupiłem razem z radiem. Czujnika ruchu nie ma. Nagrywa u mnie w pętli, na karcie pamięci trzyma nagrania z dwóch dni. Nagrywa jeszcze 10 min po zgaszeniu samochodu. Z jakości nagrania jestem bardzo zadowolony. Już raz mnie uchronił przed mandatem. Tu link do wideorejestratora: https://s.click.aliexpress.com/e/bTpeAROh
-
Światła do jazdy dziennej led
No na to wychodzi. Pojawia się tam napięcie po uruchomieniu silnika - prąd ładowania - jedyne co można by się pokusić o przekaźnik.
-
Światła do jazdy dziennej led
Ty to masz głowę - na to nie wpadłem ???
-
Światła do jazdy dziennej led
Jakbyś coś ogarnął napisz co i jak będzie na przyszłość ?
-
Światła do jazdy dziennej led
Trzeba by miernikiem posprawdzać stacyjkę czy na II lub III pojawia się albo masa albo plus, wtedy jednym lub drugimi zrobić sterowanie DRLem
-
Światła do jazdy dziennej led
Nie przychodzi mi do głowy nic co miało by prąd po odpaleniu.
-
Światła do jazdy dziennej led
https://allegro.pl/oferta/modul-swiatla-dzienne-drl-czujnik-zmierzchu-usb-6891289340?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare https://allegro.pl/oferta/modul-swiatel-dziennych-drl-swiatla-dzienne-24v-6891315921?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare Ten pierwszy jest z czujnikiem zmierzchu, drugi bez - te dodałem sobie do oglądanych na przyszłość. Oczywiście jest ogrom modułów innych min. tańszych.
-
Światła do jazdy dziennej led
Opcja przez przekaźnik jest po prawna na świecenie po zapłonie czyli razem z radiem. Ja bym poszedł w moduł dodatkowy z czujnikiem zmierzchu, który załączy paski dopiero po odpaleniu silnika i przełączy automatycznie na mijania np w tunelu.
-
Światła do jazdy dziennej led
Masz założony jakiś moduł? Przekaźnik? Na allegro są moduły, które włączają dzienne po tym jak odpali się silnik - sprawdzają napięcie ładowania. Sam wkładałeś paski? Pokaż jak to świeci.
-
Black 2.0 T Quattro by Tom
Dlatego ja o większość rzeczy nawet nie wspominam, że zrobiłem a ona i tak nie zauważy chyba że po po prawie roku jak było w przypadku gałki od a3 ????
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Wiem... No będę przez neta kupował bo do laluni ich nie zmieszczę chyba ?
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
One są materiałowe? To chyba takie jak przy moich plackach. A fotele wygodne?
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Allegro, Olx i forum przeglądam na bieżąco. Ja niestety mam tył niedzielony. Szukam takich jak na zdjęciu tylko zastanawiam się jaki do nich jest kolor boczków. (Zdjęcie zapożyczone z neta) Oczywiście ogromne znaczenie ma dla mnie stan.
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Szukam cały czas godnych uwagi foteli ale ciężko idzie z fotelami od razu wpadnie elektryka w tyle. Ewentualnie myślę o BOSE ale to ewentualnie w przyszłym miesiącu muszę dać portfelowi odetchnąć ? No i jadą od majfrendów ledy w halogeny ?
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
500 zł za komplet. Z tego co wiem i lustra i silniczki szyby muszą być EU. Miałem wcześniej ugadane za 400 z Gorzowa ale sprzedając w ostatniej chwili się rozmyślił i zawołał 700.
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Ja ostatnio szukałem nieszczelności myślałem że szyba ale byłem na sprawdzeniu szczelności i było ok. Okazało się, że uszczelkę filtra kabinowego szlag trafił. Więc szyba została. Poczekam, aż przydarzy się inna okazja. Chociaż niektórzy robią rzeźbę i montują fotochrom i czujnik deszczu bez wymiany szyby i to głównie jest poza moją wyobraźnią i góry stwierdzam, że nie dam rady a ciężko znaleźć kogoś kto by mi pomógł to ogarnąć na miejscu.
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Nie ma póki co fotochromu. Też bym chciał ale jakoś nie mogę się przekonać do wyrezania tym bardziej że u mnie standard lusterko w środku. O ile z kabelkownią bym sobie poradził o tyle montaż mnie coś blokuje. Niedawno myślałem, że będę musiał zmieniać szybę i wtedy bym szybę brał pod czujnik deszczu i fotochrom jednak okazało się, że nie muszę. Dziękować - nooo już się doczekać nie mogę ale czekam cierpliwie podobno za 3-4 tygodnie ma ruszyć produkcja modułów - podobno zbiera chętnych ???
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
No i wyrezane Co prawda miałem czekać z zabawą na moduły od KKAM'a ale ... to było więcej niż pewne, że nie wytrzymam Na szczęście spinek tapicerki u mnie pod dostatkiem więc dobrać się tam nie będzie problemy gdy moduły będą gotowe. Cała zabawa trwała około 3,5 godziny - założyć tą gąbkę przy lusterkach i wepchnąć je ponownie pod gumy - masakra
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
-
DARK AVANT 2.0 TDI BRD S-LINE | QUATTRO = ANDROID = BIXENON = VFiZ = KAMERA = FOCAL+ALPINE = POMPEI 19'
Ja od siebie dodam, że w moim przypadku ściąga zdecydowanie lepiej niż ori Concert 2, którego miałem wcześniej - najlepiej to widzę wjeżdżając np. na parkingi podziemne. Jednostka u mnie już dosyć długo i bangla aż miło
-
Zapalniczka i kamerka czy dziala po wylaczeniu zapłonu?
Dokładnie tak. W B7 w skrzynce bezpieczników na jednym tylko bezpieczniku pojawia się 12v po zapłonie. Możesz zastosować jakiś rozgałęźnik z osobnym bezpiecznikiem i tam się wpiąć. Ale nie pamiętam na którym to dokładnie bezpieczniku było. Pozdrawiam, Darek
-
Zapalniczka i kamerka czy dziala po wylaczeniu zapłonu?
W B7 jest cały czas napięcie w gnieździe zapalniczki.
-
Radio Android
Na karcie z radia przeważnie jest jakaś nawigacja wgrana. Ja u siebie mam 1 port na kartę SIM drugi na kartę pamięci
-
Black 2.0 T Quattro by Tom
Napiszę to co wszyscy - kierownica petarda ! Zresztą jak cały samochód A te Twoje dodatki to już mi mózg wyprały tak, że eksplodował Sądzę, że z powodzeniem możesz otworzyć masową produkcję - klientów wśród nas nie będzie brakowało ps. jeszcze jedno: Jak moja kobieta będzie mi mówiła i marudziła, że mam świra na punkcie samochodu to pokażę jej ten temat Pozdro!
-
Radio Android
Super, że udało się uruchomić, odnośnie szumów tak jak Szaman pisze, może pomóc założenie adaptera - ogólnie instalacja kablowa systemu BOSE to w myśl sztuki audio pozostawia wiele do życzenia - kable (w tym sygnałowe) idą wszystkie razem a sygnały mają wspólne ekran. Można jeszcze spróbować zmasować ekran może gdzieś Ci masa usiekła. Co do youtube dwie opcje: a) jakieś ukryte menu serwisowe radia - ja takie mam ukryte przed zwykłym użytkownikiem i tam jest opcja zezwalaj na oglądanie video w czasie jazdy. b) spotkałem się też ze stacjami w których obraz z youtube jest tylko gdy zaraz po włączeniu radia (po głębokim wyłączeniu) odpalimy youtube, po ruszeniu i odpaleniu youtube pojawia się czarny ekran, czasem np w trakcie jazdy po włączeniu youtube działa ale np. włączając go po jeździe na postoju (np na czerwonym świetle) już był czarny ekran - ale to nie we wszystkich stacjach spotkałem taką zależność tylko w niektórych. Pozdrawiam, Darek