Treść opublikowana przez lewiatan1989
-
Odbiór radia FM w nieoryginalnym radiu
Z tego co widzę na 1i 2 zdjęciu to jest tam separator sprawdź czy jest prawidłowo podłączony czy ma dopięte zasilanie. Mógł również dokonać żywota można kupić nowy kosztuje grosze. Pozdrawiam, Darek
-
Prawidłowe podłączenie akumulatora
Rozumiem, że te bez nakrętek? To jest wolne miejsce jakbyś chciał sobie coś podłączyć przez bezpiecznik blaszkowy/taśmowy.
-
Wakacje w Chorwacji
Ku** ja 20 wyjeżdżam na urlop kilka km od Splitu ...
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
No i wpadł kolejny mały mod oryginalne plastiki podszybia To jeszcze tylko osłony zbiorników płynów i ten plastik za filtr powietrza
-
A4 B7 - mocowanie przewody spryskiwaczy - gdzie zamontować?
Super, dzięki. Teraz będę próbował to jakoś ponownie zamontować
-
A4 B7 - mocowanie przewody spryskiwaczy - gdzie zamontować?
Też mi się tak wydaje tylko w żaden racjonalny sposób nie mogę tego dopasować...
-
A4 B7 - mocowanie przewody spryskiwaczy - gdzie zamontować?
Dzień dobry koledzy, Czyszcząc podszybie znalazłem taki plastik : o oznaczeniu: 8e0 955 845 jest to mocowanie przewodu spryskiwaczy - jednak, nie wiem gdzie i jak ma ono być zamocowane... ktoś coś doradzi? Najbardziej byłbym wdzięczny za jakieś foto jak powinno to być. Pozdrawiam, Darek
-
Wakacje w Chorwacji
A koledzy ten zestaw żarówek to wie ktoś coś o jakimś gotowym zestawie np z alledrogo? Czy muszę kompletować do każdej żarówki zewnętrznej zapas? Pozdrawiam, Darek
-
Wakacje w Chorwacji
Oooo tak, zapomniałem o żarówkach - dzięki ! No nie zasłania - nie widzę go z fotela kierowcy. Nawigację zaś mam w radiu Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam, Darek
-
Wakacje w Chorwacji
Koledzy, Wybieram się niedługo na długo wyczekiwany wypoczynek w Chorwacji, jednak przed chwilą moja kobieta zasiała we mnie ziarnko przerażenia i sądzę, że niestety podstawnie. Planujemy jechać czechy-słowcja-węgry-chorwacja winiety już zakupione. Apteczka jest, kamizelki są. Natomiast dziś kobieta powiedziała mi, że na Słowacji nie można używać wideorejestratorów... a według tego co wyczytałem w sieci nie może być montowane na szybie nic co ogranicza pole widzenia kierowcy w tym wideorejstratory - hmm mój na dobrą sprawę jest za lusterkiem i go nie widzę i nie ogranicza mi pola poza tym jest przyklejony do szyby na stałe kable idą podsufitką - myślicie, że ktoś może się przyczepić? Na szczęście nie jedziemy przez Austrię tam to już podobno są z tym niezłe cyrki i jeszcze wyższe kary. Ktoś coś więcej wie może na ten temat? Pozdrawiam, Darek
-
Wymiana radia na android
Czy szumy są cały czas jednakowe czy może np jak włączysz wycieraczki to słychać echo wycieraczek w głośniku?
-
Zmiana kierownicy z czteroramiennej na trzyramienna
Poduszka z 4ramiennej do 3ramiennej nie podejdzie. Jeżeli masz multi to nic zmieniać nie musisz tylko kierownice i poduszkę. Pozdrawiam, Darek
-
Spotkania na drodze
Pozdrowienia dla właściciela czarnej a4 widzianej w Gdańsku przy ZS na ulicy Dąbrowszczaków (przymorze) około godziny 9.15 - tablice indywidualne PO L**** ramka klubowa wpadła mi w oczy
-
co to za element
A odpowiada za wspomaganie hamulców, ponieważ serwo do działania potrzebuję podciśnienia generowanego przez vacum.
-
Kamera Cofania.
Ja mam podobną założoną, tylko bez wbudowanego w obudowę Leda sam plastikowy klosz i kamera, działa spoko tyle że ja mam stację na androidzie. Pozdrawiam, Darek
-
Chłodnica włącza się po zamknieciu auta
Nie zalało ECU? Woda w podszybiu nie stoi? Często po zapchaniu odpływów woda dostaje się do komputera i wtedy między innymi są problemy z niewyłączającym się wentylatorem. Pozdrawiam, Darek
-
Dźwięki z zawieszenia
Dopóki nie wyrwało poduszki nawet ich nie obstawiałem - ciągle szukając luzów w zawieszeniu, co okazało się błędem.
-
Dźwięki z zawieszenia
A to przypadkiem nie poduchy? Albo silnika albo skrzyni? Brzmi to podobnie do pukania u mnie (w B7) jakie miałem jakiś czas temu, miałem ogromny problem z diagnozą (popukiwało dość długo) bo wszędzie słyszałem że zawieszenie jest ok. I mam radio sobie podgłosić. Potem podczas hamowania silnikiem na jeździe z górki wyrwało mi poduchę skrzyni i po wymianie poduchy skrzyni i silnika jak ręką odjął.
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
No właśnie zdejmowałem nakładkę, niby przy przycisku widać jakby dwa zatrzaski (jeden od strony kierowcy i jeden od pasażera) jednak przycisk ani drgnie. Co do obudowy ręcznego, to fakt, na obudowie widzę rowki (prowadzenia) od ściskaczy, jednakże w tunelu chyba ich brakuje jest tam pusto niczego co mogło by blokować obudowę ręcznego i szczerze mówiąc jak zrzucałem tunel do rezania 2din to niczego tam nie było (a przynajmniej nie kojarzę - bo to w zeszłe wakacje było).
-
Plyn chlodniczy na pokrywie silnika
Czy na mocno rozgrzanym silniku nie rośnie przypadkiem tak ciśnienie w układzie, że wyrzuca płyn korkiem?
-
Co myslicie o tych żarówkach ?
Z h7 Xenona nie wyczarujesz, odpuść sobie tanie wynalazki bo świecą one słabo a przecież chodzi o bezpieczeństwo. Ja używam u siebie PHILIPS RACING VISION jestem zadowolony, ładne mocne białe światło zdecydowanie mocniejsze i bielsze od standardowych h7. Pozdrawiam, Darek
-
Nie działa szyba kierowcy, sterowanie lusterek, domykanie szyb z kluczyka
Drzwi rozbierałeś? Nie wypięła się kostka z panelu? Poszukaj schematu kabli, gdzieś na forum był - sprawdź przejścia między kablami. Może być, że pod termokurczką lut puścił, nie lepiej pociągnąć nowe kable? Jak palcami pościskasz kable nie łączy? - próbowałeś? Pozdrawiam, Darek
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
No i kolejny mały ale cieszący oko mod wpadł - gałka od a3 8p s-line i nakładka na ręczny Ale mam jedno pytanie, czy tą srebrną końcówkę od ręcznego co się wciska aby spuścić ręczny można jakoś zdemontować aby ją odmalować? Moja jest strasznie podrapana i razi w oczy ? Poza tym czy czarny plastik obudowa od ręcznego powinna być taka luźna i tak latać (góra/dół)?
-
Spotkania na drodze
Pozdrowienia dla właściciela b6 na rejestracji NEL widzianej dziś (sobota 14.07.2018) około godziny 18.15 w Gdańsku na skrzyżowaniu przy Galerii Bałtyckiej. Wychwyciłem klubowe ramki potem dostrzegłem aluski i fotochrom z kompasem w środku więcej już nie mogłem się przyjrzeć bo światła się zmieniły.
-
Jaki smartfon do 1000zł ?
Jakbym miał polecać to 1. Koniecznie nowy? Może sprawdź używane mi 6 - miałem okazję koledze z chin ściągać jakiś czas temu i jest bardzo zadowolony. Ja sam używam xiaomi ale mi max też bardzo dobry i gigantyczny telefon oraz elephone u pro - ten zaś zakupiłem z ciekawości i dla eksperymentu a efekt przerósł na plus moje oczekiwania. Pozdrawiam, Darek