Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lewiatan1989

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lewiatan1989

  1. Z tego co widzę na 1i 2 zdjęciu to jest tam separator sprawdź czy jest prawidłowo podłączony czy ma dopięte zasilanie. Mógł również dokonać żywota można kupić nowy kosztuje grosze. Pozdrawiam, Darek
  2. Rozumiem, że te bez nakrętek? To jest wolne miejsce jakbyś chciał sobie coś podłączyć przez bezpiecznik blaszkowy/taśmowy.
  3. Ku** ja 20 wyjeżdżam na urlop kilka km od Splitu ...
  4. No i wpadł kolejny mały mod oryginalne plastiki podszybia To jeszcze tylko osłony zbiorników płynów i ten plastik za filtr powietrza
  5. Super, dzięki. Teraz będę próbował to jakoś ponownie zamontować
  6. Też mi się tak wydaje tylko w żaden racjonalny sposób nie mogę tego dopasować...
  7. Dzień dobry koledzy, Czyszcząc podszybie znalazłem taki plastik : o oznaczeniu: 8e0 955 845 jest to mocowanie przewodu spryskiwaczy - jednak, nie wiem gdzie i jak ma ono być zamocowane... ktoś coś doradzi? Najbardziej byłbym wdzięczny za jakieś foto jak powinno to być. Pozdrawiam, Darek
  8. A koledzy ten zestaw żarówek to wie ktoś coś o jakimś gotowym zestawie np z alledrogo? Czy muszę kompletować do każdej żarówki zewnętrznej zapas? Pozdrawiam, Darek
  9. Oooo tak, zapomniałem o żarówkach - dzięki ! No nie zasłania - nie widzę go z fotela kierowcy. Nawigację zaś mam w radiu Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam, Darek
  10. Koledzy, Wybieram się niedługo na długo wyczekiwany wypoczynek w Chorwacji, jednak przed chwilą moja kobieta zasiała we mnie ziarnko przerażenia i sądzę, że niestety podstawnie. Planujemy jechać czechy-słowcja-węgry-chorwacja winiety już zakupione. Apteczka jest, kamizelki są. Natomiast dziś kobieta powiedziała mi, że na Słowacji nie można używać wideorejestratorów... a według tego co wyczytałem w sieci nie może być montowane na szybie nic co ogranicza pole widzenia kierowcy w tym wideorejstratory - hmm mój na dobrą sprawę jest za lusterkiem i go nie widzę i nie ogranicza mi pola poza tym jest przyklejony do szyby na stałe kable idą podsufitką - myślicie, że ktoś może się przyczepić? Na szczęście nie jedziemy przez Austrię tam to już podobno są z tym niezłe cyrki i jeszcze wyższe kary. Ktoś coś więcej wie może na ten temat? Pozdrawiam, Darek
  11. Czy szumy są cały czas jednakowe czy może np jak włączysz wycieraczki to słychać echo wycieraczek w głośniku?
  12. Poduszka z 4ramiennej do 3ramiennej nie podejdzie. Jeżeli masz multi to nic zmieniać nie musisz tylko kierownice i poduszkę. Pozdrawiam, Darek
  13. Pozdrowienia dla właściciela czarnej a4 widzianej w Gdańsku przy ZS na ulicy Dąbrowszczaków (przymorze) około godziny 9.15 - tablice indywidualne PO L**** ramka klubowa wpadła mi w oczy
  14. lewiatan1989 odpowiedział(a) na wenger out temat w 2.0
    A odpowiada za wspomaganie hamulców, ponieważ serwo do działania potrzebuję podciśnienia generowanego przez vacum.
  15. lewiatan1989 odpowiedział(a) na b7geniusz temat w Audi A4 B8
    Ja mam podobną założoną, tylko bez wbudowanego w obudowę Leda sam plastikowy klosz i kamera, działa spoko tyle że ja mam stację na androidzie. Pozdrawiam, Darek
  16. Nie zalało ECU? Woda w podszybiu nie stoi? Często po zapchaniu odpływów woda dostaje się do komputera i wtedy między innymi są problemy z niewyłączającym się wentylatorem. Pozdrawiam, Darek
  17. lewiatan1989 odpowiedział(a) na Stn temat w Audi A4 B8
    Dopóki nie wyrwało poduszki nawet ich nie obstawiałem - ciągle szukając luzów w zawieszeniu, co okazało się błędem.
  18. lewiatan1989 odpowiedział(a) na Stn temat w Audi A4 B8
    A to przypadkiem nie poduchy? Albo silnika albo skrzyni? Brzmi to podobnie do pukania u mnie (w B7) jakie miałem jakiś czas temu, miałem ogromny problem z diagnozą (popukiwało dość długo) bo wszędzie słyszałem że zawieszenie jest ok. I mam radio sobie podgłosić. Potem podczas hamowania silnikiem na jeździe z górki wyrwało mi poduchę skrzyni i po wymianie poduchy skrzyni i silnika jak ręką odjął.
  19. No właśnie zdejmowałem nakładkę, niby przy przycisku widać jakby dwa zatrzaski (jeden od strony kierowcy i jeden od pasażera) jednak przycisk ani drgnie. Co do obudowy ręcznego, to fakt, na obudowie widzę rowki (prowadzenia) od ściskaczy, jednakże w tunelu chyba ich brakuje jest tam pusto niczego co mogło by blokować obudowę ręcznego i szczerze mówiąc jak zrzucałem tunel do rezania 2din to niczego tam nie było (a przynajmniej nie kojarzę - bo to w zeszłe wakacje było).
  20. Czy na mocno rozgrzanym silniku nie rośnie przypadkiem tak ciśnienie w układzie, że wyrzuca płyn korkiem?
  21. Z h7 Xenona nie wyczarujesz, odpuść sobie tanie wynalazki bo świecą one słabo a przecież chodzi o bezpieczeństwo. Ja używam u siebie PHILIPS RACING VISION jestem zadowolony, ładne mocne białe światło zdecydowanie mocniejsze i bielsze od standardowych h7. Pozdrawiam, Darek
  22. Drzwi rozbierałeś? Nie wypięła się kostka z panelu? Poszukaj schematu kabli, gdzieś na forum był - sprawdź przejścia między kablami. Może być, że pod termokurczką lut puścił, nie lepiej pociągnąć nowe kable? Jak palcami pościskasz kable nie łączy? - próbowałeś? Pozdrawiam, Darek
  23. No i kolejny mały ale cieszący oko mod wpadł - gałka od a3 8p s-line i nakładka na ręczny Ale mam jedno pytanie, czy tą srebrną końcówkę od ręcznego co się wciska aby spuścić ręczny można jakoś zdemontować aby ją odmalować? Moja jest strasznie podrapana i razi w oczy ? Poza tym czy czarny plastik obudowa od ręcznego powinna być taka luźna i tak latać (góra/dół)?
  24. Pozdrowienia dla właściciela b6 na rejestracji NEL widzianej dziś (sobota 14.07.2018) około godziny 18.15 w Gdańsku na skrzyżowaniu przy Galerii Bałtyckiej. Wychwyciłem klubowe ramki potem dostrzegłem aluski i fotochrom z kompasem w środku więcej już nie mogłem się przyjrzeć bo światła się zmieniły.
  25. Jakbym miał polecać to 1. Koniecznie nowy? Może sprawdź używane mi 6 - miałem okazję koledze z chin ściągać jakiś czas temu i jest bardzo zadowolony. Ja sam używam xiaomi ale mi max też bardzo dobry i gigantyczny telefon oraz elephone u pro - ten zaś zakupiłem z ciekawości i dla eksperymentu a efekt przerósł na plus moje oczekiwania. Pozdrawiam, Darek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.