Treść opublikowana przez lewiatan1989
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Kiedy masz jakiś powrót na ląd? Ja mam teraz zdecydowanie luźniejszy okres w pracy i poza poniedziałkami i niektórymi weekendami jestem wolny jak elektron. Dwóch to już spot?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Koleżanki i koledzy... Może ukręcimy jakieś spotkanie? Zjazd rodzinny audi - co kolwiek... Wiosna przyszła 3 lata mieszkam w Gdańsku i żadnego fanatyka dobrze nie poznałem. Parę razy tylko ramki klubowe gdzieś mi mignęły. Pozdrawiam, Darek
-
[B6 AWX] Wibracje w środku
Nie wiem czy znalazłeś rozwiązanie ale... Jeżeli przybywa Ci oleju to niezbyt dobry znak. Ale tłumaczy głośną pracę. Olej miesza Ci się z ropą. Do sprawdzeniach: 1. Kompresja 2. Pompowtryski + koniecznie nowe gumki i śruby. 3. Pompa tandemowa. Możesz jeszcze sprawdzić czy w zbiorniku nie masz czarnej mazi. Pozdrawiam, Darek
-
Radio Android
Polecam się na przyszłość Co do szumów właśnie spróbuj w ustawieniach fabrycznych. Ewentualnie może to być kwestia zastosowanych w radiu końcówek mocy i układ wzmacniacza. Po zrobieniu roota można dać animowane logo podczas uruchamiania. Pozdrawiam, Darek
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Hmmm tak było jak ją kupiłem i właściwie tak zostało... I zacząłem kopać... Jak kupiłem samochód wiedziałem, że zderzak był wymieniony po spotkaniu z dzikimi zwierzem. Widziałem zdjęcia był wpis w książce i potwierdzenie z ubezpieczenia AC. Teraz wiem, że coś tam jest nie tak po pierwsze zaślepka zacząłem kopać i okazało się, że nie mam tam kierownicy powietrza... Już szukam na alledrogo i mam pytanie czy ten numer jest dobry: 8E0117335K Tak się wczoraj cieszyłem, że zderzaka nie zrzucałem ... Ale co się odwlecze to nieuciecze
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Założone Udało mi się dojść do przeciwmgielnych od dołu po zdjęciu ekranu - bez zdejmowania zderzaka. Błędów nie wywala. Świecą elegancko. Jedyne co to nie rozjaśniają i nie ściemniają się tak płynie przy CLH jak przy zwykłych halogenach - pomimo iż z racji canbusa czyli mówmy wprost jakiegoś tam rezystora rozjaśnianie i ściemnianie powinno trybić moim zdaniem lepiej. A tu z fotki z pracy i kilka porównań: No i efekt końcowy w nocy:
-
A4 B7 1.8T BFB S-Line Sedan
Hunter ... jak Ty mnie zaimponowałeś w tej chwili ... tym całym wątkiem - świetne podejście do samochodu Ps. piękny kolor samochodu : D
-
DARK AVANT 2.0 TDI BRD S-LINE | QUATTRO = ANDROID = BIXENON = VFiZ = KAMERA = FOCAL+ALPINE = POMPEI 19'
Skąd ja to znam w zeszłym tygodniu musiałem kupować nową pralkę ... Ale dziś rozbiłem świnkę skarbonkę i poczyniłem inwestycje - oczywiście w audi szczegóły wkrótce
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
Tylko ja mam jeszcze w planach wymienić od razu fotele, elektryka w tył i lampki w drzwi i od TOMNIKa już zamówiłem ledy do podświetlenia nóg z ambientem ( ale będę podłączał pod pomarańczową kostkę za podstopnicą) - ponieważ MK już mi się nie mieści w budżecie ?
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
I to jest konkretna odpowiedź - ale mnie czeka rezania aż się boję ???
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
Dziękować i jak mogę to jeszcze podpytam: Czy aby dołożyć tylko lampki białe i czerwone drzwi muszę zmieniać MK? Zakładam, że uruchomię elektrykę w tyle na tym module co mam czyli BG.
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
Kaju - dzięki jednak jeszcze chcę dopytać bo kto jak kto ale Ty będziesz wiedział ? Dobrze rozumiem, że mój MK obsłuży elektrykę w tylnych drzwiach? Zgodnie z tym co napisałem z kodowaniem 0 i 1? Jakbym chciał oświetlenie dołożyć to zgodnie z tym co napisałeś powinienem włożyć MK z końcówką BS lub CN?
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
No i dojechały Ledy w przeciwmgielne od majfrendów - zobaczymy jak to będzie świeciło... ale to jeszcze trochę, ponieważ muszę dorwać kanał i spróbować dojść do przeciwmgielnych bez zrzucania zderzaka - zbyt leniwy jestem
-
☛ A4 B7 1.8t BFB Q LZ9Y ☚ [STAGE 2] hybryda k03, bose, vFiz, cupra, 2x70 ulter
To się buzia musi cieszyć - zazdro
-
DARK AVANT 2.0 TDI BRD S-LINE | QUATTRO = ANDROID = BIXENON = VFiZ = KAMERA = FOCAL+ALPINE = POMPEI 19'
Plany to są po to aby je realizować Co do felg to prawda - zmiana sezonu i mają ręce pełne roboty. Szwagier ostatnio czekał 4 tygodnie.
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
Koledzy, Zbieram się powoli do modzenia kolejnej rzeczy w mojej laluni. Tym razem chcę podejść kompleksowo - będę wymieniał fotele i przy okazji chcę pociągnąć elektrykę w tył - bo u mnie z tyłu tylko kolbotronic. No i mam pytanie, wg tego co jest na pierwszej stronie w opisie kable jakie ciągnę to od słupka B do A z obu stron + zasilanie pomiędzy słupkami A. Jednak mam problem ... Mój moduł komfortu to: 8E0 959 433 BG - co za tym idzie nie obsługuje on elektryki w tyle... muszę go zatem zmienić. Pytanie na jaki? Czy zmieniając moduł komfortu muszę robić jakieś przeróbki w kostkach/wtyczkach przy module? Pytanie drugie, czy trzeba ciągnąć kable od słupków do MK? To pytanie jest związane ze schematami z końca instrukcji zamieszczonej na pierwszej stronie. Aktualizacja: Mój MK w/w daje sobie zakodować w kanale 61 zarówno 0 jak i 1 - oznacza to, że samą elektrykę w tyle, bez oświetlenia nóg uciągnie? Gdybym chciał jednak włożyć inny MK np na przyszłość - to jaki? I czy będę musiał robić przeróbkę kostek i instalacji? Pozdrawiam i proszę o pomoc Darek
-
Radio Android
Zdjęcia nie wiele mi mówią musiałbym mieć rozpisane co pod co podłączyłeś ...
-
Radio Android
Weź zrób jakaś rozpiskę co pod co podłączyłeś to po pierwsze. Po drugie nie ufam tym szybkozłączką do kabli. Często brakuje na nich przejść. Weź miernikiem sprawdź czy wszystko dobrze się złączyło. Pozdrawiam, Darek
-
DARK AVANT 2.0 TDI BRD S-LINE | QUATTRO = ANDROID = BIXENON = VFiZ = KAMERA = FOCAL+ALPINE = POMPEI 19'
I co zamieniasz mocowanie kamery u siebie? Pokaż jak masz aktualnie, może po zmianie natchniesz i mnie na zmianę
-
DARK AVANT 2.0 TDI BRD S-LINE | QUATTRO = ANDROID = BIXENON = VFiZ = KAMERA = FOCAL+ALPINE = POMPEI 19'
Ja mam podłączony separator antenowy który ma wejścia na dwie fakry i wyjście na antenę ISO. Takie rozwiązanie zrobiłem ze względu na diversity.
-
Montaż lusterka wewnetrznego fotochrom do zwykłego uchwytu
Właśnie jakby ktoś przerobił wg opisu i zrobił do tego zdjęcia to stawiam ?
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Ja podłączyłem przez filtr przeciwzakłóceniowy od CB - też hula
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
U mnie też majfrendy przyszły z pomocą: https://s.click.aliexpress.com/e/b0cCWSmV A w lampach mam ledy by TOMNIK
-
Wymiana oparcia tylnej kanapy A4 B6
Kiedyś pytałem o zmianie w drugą stronę czyli z nieskładanej w składaną ale bez dokładania składania czyli bez cięcia grodzi. Z tego co udało mi się rozeznać to problem jest z oparciem kanapy i jego mocowaniem. Więc szukam foteli niedzielonych.
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Bardzo dobrze rozumiem Twój lęk. Ja na szczęście mam monitorowany parking. Z tego co widziałem na Alie są dostępne takie rejestratory z detekcją ruchu. Pozostaje jednak kwestia zasilania jego, jeżeli miałbym być pod USB do stacji to radio musiało by być w stanie czuwania (czyli cały czas pobierało by prąd).