Treść opublikowana przez Falcone
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
jutro rano będę dzwonił
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
kurde... a nie masz czasem takiego tłoczka w dobry stanie??
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Wiem że w b6 nie było 288, właśnie składam takie zaciski do mojego b6 1.8t i chodzi o to że jak dałem zaciski do malowania to waląłem tłoczki do pudełka z innymi klamotami i jeden się dosyć dobrze przerysował w jednym miejscu Już miałem zamawiać nowy ale patrze i na aukcji pisze że do b6 1.8t i b7 2.0 tfsi to te same tłoczki to bym sobie po prostu przełożył tłoczki jak zdejme stare zaciski i bym nie kupował nowych Tylko pytanie czy napewno pasują bo trochę mnie to zaskoczyło?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
no kurde według tej aukcji b6 1.8t i b7 2.0tfsi ma ten sam tłoczek... http://allegro.pl/zestaw-naprawczy-zacisku-tloczek-tyl-audi-a4-b6-i6974859625.html
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
tłoczki w zaciskach tylnych 255 i 288 są takie same?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Witam, Kupie taki oto przewod hamulcowy do zcisku pod 320, oznaczenie zcisku 973, nie wiem czy to jest lewy czy prawy, ewentualnie kupię oba, wiem że można dorobić miedziane ale może ktoś na ori na zbyciu
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
jak by ktoś miał to chętnie odkupię jarzma pod 288 na tył, ewentualnie komplet z zaciskami ale najlepiej same jarzma
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Witam, Panowie, zdradzi ktoś sekret czym posmarować prowadnice w tylnych zaciskach? Na forum w kilku wątkach jest napisane że przednich się nie smaruje ale tylne tak, tylko czym? Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka
-
Graty do Stage 2
aktualne jeszcze?
-
Uszkodzona membrana redukotra
Jaki to reduktor? I jaki miałeś wcześniej? Najlepiej podaj całą konfigurację instalacji gazowej.
-
DP w ALT?
mało prawdopodobne żeby katalizator był przyczyną gaśnięcia silnika na lpg
-
Zestaw naprawczy zacisku
a czym smarować prowadnice?
-
B6 DIVISION
patrzcie jaka rzeźba była https://www.olx.pl/oferta/maska-a4-b6-avant-sedan-ly7h-blotnik-pas-przedni-2-0fsi-CID5-IDmgide.html#5565e3b0b4
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Znawcą tematu nie jestem, ale jak dla mnie jeśli nie masz +200hp i nie latasz ciągle autostradami po 180km/h to nie widzę sensu pchać się w takie koszta
-
BEX Q (LY7W) z Wrocławia
Co to za dyfuzor masz na tylnym zderzaku? Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka
-
maska z avanta do sedana
Witam, pytanie raczej oczywiste ale wolę się upewnić: maska z avanta pasuje do sedana? i również nie ma różnicy co za silnik?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Potrzebuję 2 segery które trzymają mechanizm w tylnym zacisku 288mm, foto poniżej, jak ktoś ma to pw proszę Ewentualnie może ktoś wie jakie inne można kupić, aby wszystko pasowało? Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana dwumasy - jakie koszta?
a poduszki silnika i skrzyni ok?
-
LPG a "teoretyczne" spalanie benzyny.
A co za problem mieć zawsze Pb ponad rezerwę? Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
co myślicie o takiej feldze do b6? ma ktoś może zdjecia jak to wygląda na aucie? http://www.audifelgi.pl/content/oryginał-audi-a3-18-8v0-1
-
LPG a "teoretyczne" spalanie benzyny.
wskaśnik pb będzie spadał podczas jazdy lpg tylko wtedy gdy na pb zaświeci się rezerwa. jeśli pb będzie powyżej poziomu rezerwy wskaźnik nie będzie opadał. rozwiązanie: zawsze mieć pb ponad rezerwe.
-
Znaczenie ET Felgi
a 8,5jx18 et 30? przy 1be bedzie chyba na styk?
-
Znaczenie ET Felgi
felga 9,5jx18 et30 podejdzie do b6 przy 1be? jaka opona do tego?
-
B6 DIVISION
Panowie, potrzebuję szybkiej porady. czy replika ronala rs6 18" et30, szerokość 9" albo 9,5" (niedługo będę wiedział dokładnie) będzie pasowało do a4 b6? jak to będzie leżało z obrysem samochodu? gdzie ta felga została wyprodukowana? Pozdrawiam
-
flega do b6
Witam, czy replika ronala rs6 18" et30, szerokość 9" albo 9,5" (niedługo będę wiedział dokładnie) będzie pasowało do a4 b6? jak to będzie leżało z obrysem samochodu? gdzie ta felga została wyprodukowana? Pozdrawiam