Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Falcone

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Falcone

  1. jutro rano będę dzwonił
  2. kurde... a nie masz czasem takiego tłoczka w dobry stanie??
  3. Wiem że w b6 nie było 288, właśnie składam takie zaciski do mojego b6 1.8t i chodzi o to że jak dałem zaciski do malowania to waląłem tłoczki do pudełka z innymi klamotami i jeden się dosyć dobrze przerysował w jednym miejscu Już miałem zamawiać nowy ale patrze i na aukcji pisze że do b6 1.8t i b7 2.0 tfsi to te same tłoczki to bym sobie po prostu przełożył tłoczki jak zdejme stare zaciski i bym nie kupował nowych Tylko pytanie czy napewno pasują bo trochę mnie to zaskoczyło?
  4. no kurde według tej aukcji b6 1.8t i b7 2.0tfsi ma ten sam tłoczek... http://allegro.pl/zestaw-naprawczy-zacisku-tloczek-tyl-audi-a4-b6-i6974859625.html
  5. tłoczki w zaciskach tylnych 255 i 288 są takie same?
  6. Witam, Kupie taki oto przewod hamulcowy do zcisku pod 320, oznaczenie zcisku 973, nie wiem czy to jest lewy czy prawy, ewentualnie kupię oba, wiem że można dorobić miedziane ale może ktoś na ori na zbyciu
  7. jak by ktoś miał to chętnie odkupię jarzma pod 288 na tył, ewentualnie komplet z zaciskami ale najlepiej same jarzma
  8. Witam, Panowie, zdradzi ktoś sekret czym posmarować prowadnice w tylnych zaciskach? Na forum w kilku wątkach jest napisane że przednich się nie smaruje ale tylne tak, tylko czym? Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka
  9. aktualne jeszcze?
  10. Jaki to reduktor? I jaki miałeś wcześniej? Najlepiej podaj całą konfigurację instalacji gazowej.
  11. Falcone odpowiedział(a) na arkadiusz.nas temat w 2.0
    mało prawdopodobne żeby katalizator był przyczyną gaśnięcia silnika na lpg
  12. a czym smarować prowadnice?
  13. Falcone odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    patrzcie jaka rzeźba była https://www.olx.pl/oferta/maska-a4-b6-avant-sedan-ly7h-blotnik-pas-przedni-2-0fsi-CID5-IDmgide.html#5565e3b0b4
  14. Znawcą tematu nie jestem, ale jak dla mnie jeśli nie masz +200hp i nie latasz ciągle autostradami po 180km/h to nie widzę sensu pchać się w takie koszta
  15. Co to za dyfuzor masz na tylnym zderzaku? Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka
  16. Falcone opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam, pytanie raczej oczywiste ale wolę się upewnić: maska z avanta pasuje do sedana? i również nie ma różnicy co za silnik?
  17. Potrzebuję 2 segery które trzymają mechanizm w tylnym zacisku 288mm, foto poniżej, jak ktoś ma to pw proszę Ewentualnie może ktoś wie jakie inne można kupić, aby wszystko pasowało? Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka
  18. Falcone odpowiedział(a) na cichy85 temat w 1.8T
    a poduszki silnika i skrzyni ok?
  19. A co za problem mieć zawsze Pb ponad rezerwę? Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka
  20. co myślicie o takiej feldze do b6? ma ktoś może zdjecia jak to wygląda na aucie? http://www.audifelgi.pl/content/oryginał-audi-a3-18-8v0-1
  21. wskaśnik pb będzie spadał podczas jazdy lpg tylko wtedy gdy na pb zaświeci się rezerwa. jeśli pb będzie powyżej poziomu rezerwy wskaźnik nie będzie opadał. rozwiązanie: zawsze mieć pb ponad rezerwe.
  22. a 8,5jx18 et 30? przy 1be bedzie chyba na styk?
  23. felga 9,5jx18 et30 podejdzie do b6 przy 1be? jaka opona do tego?
  24. Falcone odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, potrzebuję szybkiej porady. czy replika ronala rs6 18" et30, szerokość 9" albo 9,5" (niedługo będę wiedział dokładnie) będzie pasowało do a4 b6? jak to będzie leżało z obrysem samochodu? gdzie ta felga została wyprodukowana? Pozdrawiam
  25. Witam, czy replika ronala rs6 18" et30, szerokość 9" albo 9,5" (niedługo będę wiedział dokładnie) będzie pasowało do a4 b6? jak to będzie leżało z obrysem samochodu? gdzie ta felga została wyprodukowana? Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.