Treść opublikowana przez Falcone
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Ale ja będę zmieniał dopiero przy zmianie kół na letnie alu 17, bo obecne stal 16 mi nie wejdą na te zaciski
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Ja na swap 255/312 >> 288/320 liczę ok 2 tys
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Uważam że jak ktoś ma miejsce, podstawowe narzędzie trochę chęci i podstawowe umiejętności manualne to spokojnie sobie temat ogarnie. Ale to może dlatego, że mieszkam na wsi gdzie takie "prace" są na porządku dziennym. Na tym kończę offtop. [emoji6] Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Nie o to chodzi ze są do d... Tylko spokojnie można to samemu dobrze zrobic przy odrobinie zainteresowania i nie płacić za robotę i marży za części, przy tym mieć 100% pewności jakie się ma części założone. Nie namawiam nikogo do tego na siłę, mówię tylko że można Mimo tego, że hamulce to bardzo ważny układ w aucie to operacja jest banalna Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka
-
dokładka - opinie
Witam, Z racji że ciężko znaleźć zderzak sline do sedana na dwa kominy, wpadła mi w oko taka oto dokładka, firma rieger. Co o tym myślicie, czy ktoś miał z kontakt z produktami tej firmy, jak to zamontować i czy to w ogóle będzie jakoś wygladało?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Ale po co mechanika? Wymiana zacisków i tarcz to jest jest jakaś skomplikowana rzecz, sam tego nie zrobisz?
-
B6 DIVISION
Panowie czy zderzak tylni od sedana sline 2.5 tdi podejdzie bez problemu do 1.8t? Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka
-
[ALL B6] Montaż dokładki S-line
zderzak tylni od sedana 2.5 tdi sline podejdzie bez problemu do 1.8t ?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Po napisie na tylnej klapie [emoji4] poza tym to gość z mojej okolicy i kojarzę go z widzenia. Już jakiś czas temu słyszałem że kupił 3.0 tdi i widziałem go ale dopiero ostatnio zwróciłem uwagę na koła Jak go gdzieś spotkam to się wypytam co i jak Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż instalacji LPG
Tak czy siak, kupowanie samemu części to rozwiązanie nieopłacalne według mnie.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Wszyscy piszą że na zaciski 320 felga stalowa 16 nie wejdzie, a wczoraj widziałem a6 c6 3.0 tdi na właśnie stalowych 16. Ktoś umie to wyjaśnić? Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż instalacji LPG
Lepiej by było jakbyś powiedział gazownikowi jaki chcesz zestaw i on sam by to kupił. Mniej zachodu dla Ciebie i żeby potem nie było, że w razie problemów z instalacją gazownik powie że jakieś trefne podzespoły przywiozłes i się wypnie na Ciebie. Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka
-
remont silnika 1.8t 163
Nie tak "od strzała" skoro silnik rozebrał, to już chyba może coś powiedzieć.
-
Montaż instalacji LPG
mi się wydaje, że on sam sobie ten zestaw składał poglądowo po cenach ze sklepów, a nie że gazownik mu podał, przynajmniej tak wynika z pierwszego postu.
-
remont silnika 1.8t 163
ile jeszcze silnik chodził po zapaleniu kontrolki i pojawieniu się stuków? skoro mechanik rozebrał silnik to powinien Ci powiedzieć dokładnie co według niego trzeba zrobić, to by bardzo pomogło w określeniu przybliżonych kosztów, kapitalny remont to trochę pojęcie rozległe.
-
Montaż instalacji LPG
Ale on podał cena 1960 za same graty, pytanie ile gazownik weźmie za montaż?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
https://a4-klub.pl/topic/18311-upgrade-hamulców-w-naszych-a4/
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Temat nie aktualny, trochę nie miałem ochoty eksperymentować, a że trafił się kupiec który na widok nacinanych i nawiercanych tarcz miał mokro to pozbyłem się tego Kupię sobie jakiś sprawdzony zestaw
-
B5 AJLQ LPG strojenie
Po pierwsze mógłbyś pisać tak żeby dało się to czytać... No właśnie, że odkryłeś, mnóstwo ludzie jeździ na lpg i nie odczuwa żadnej różnicy. Jak się raz założy porządną instalację, to potem dodatkowe koszty to +60zł za przegląd i 100zł za serwis. I się lata bez problemu.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
masz rację, to będzie to,dzięki najwyraźniej kupiłem graty z rozbitego anglika z tego co czytam, to nie mają najgorszej opinii, można by je wypróbować, tylko jakie klocki do nich dać?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
przetrzepałem całe allegro i nie znalazłem takich
-
stożek
Jak dla mnie to lepiej by wyglądało jak by silnik był fajnie wypucowany niż jak by był założony stożek dla picu Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Że 320 to wiem, bo właśnie chciałem zaciski 320 a w gratisie dostałem tarczę. No właśnie sam nie wiem, miałem zamiar kupić nówki, ale te wyglądają całkiem spoko, grubość ja nówki, zero rantu, wydają się być proste. Ciekaw jestem czy ktoś rozpozna producenta, wzór dosyć charakterystyczny ale nie znalezłem takiego modelu w internecie.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
ktoś może rozpoznaje co to za tarcza? kupiłem w dobrej cenie zaciski od b7 2.0 tfsi i jako gratis dostałem dwie takie tarcze.
-
Jaki macie przebieg w swoich Audicach???
To pisz pw. Jestem ciekaw