Treść opublikowana przez niwet
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Masz może jakieś fotki jak wygląda ta dokładaz maxton od góry z przodu? Najlepiej z bliska
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
Ostatnio Krystian okleił mi halogeny folią, efekt nieziemski Ogólnie doszło nowe sprzęgło które umarło i jestem z lakiernikiem umówiony na początek października m.in na malowanie w czarny połysk dyfuzora, całego grilla z kratkami, kratek od halogenów i jeszcze parę innych rzeczy. Nie wiem jakim cudem ale zacząłem się przekonywać jednak do tych luster w czerni, myślałem żeby cuprę pomalować ale czy to warto? Samochód świeżo co odebrany od mechanika, więc dlatego taki brudny
-
B7 Crew
Chyba ktoś przerabiał ten temat ale nie mogę znaleźć, czy do zwykłych reflektorów pasuje zwykły xenon?, nie bi . Planuję zakupić uszkodzone lampy jako dawce i przełożyć do zwykłego reflektora. Obejdzie się bez kombinowania? przetwornica itp będzie pasować? co potrzebuje głównie do takiego zabiegu do lamp bez xenonu?
-
Krwisty Avant RS4 LOOK Recaro/TTS/traktor
Widzi mi się Nie była ona na sprzedaż?
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
Popieram Frosta jeszcze jakby wpadło inne koło to dopiero byłoby miodzio...
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
Jest w planach przy polerce
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
Widziałem lusterka w czerni u Norbasa i jakoś nie mogę się przekonać Może później zmienię zdanie
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
Na dupkę wjechały końcówki s4 z dyfuzorem który pewnie pójdzie do malowania w czerń, ale najszybciej w przyszłym miesiącu razem z innymi rzeczami no i podziękowania dla afroo. i blade13 i jakaś starsza fotka ryjka
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Wszystko pięknie ale do tej lotki mam jakieś mieszane uczucia :/
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Nie wiem czy tylko ja tak mam ale te zdjęcia są u mnie niedostępne, najlepiej wrzuć na jakiś inny hosting
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Jak te felgi w tym kolorze to prze kot... zakochałem się
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Ta kiera mmm a ta dokładka to nie wiem czy nie jest nawet lepsza od cupry
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
Jedno zdjęcie na szybko zrobione podczas wczorajszego wypadu do Szczecina wszystkie poziome zdjęcia jak nigdy się zpixelowały... Dystansu na tył ewidentnie brakuje, przy 1,7cm szorowało, chyba je dam do tokarza żeby je zrobił do 1cm i zobaczę czy będzie nadal przycierało
-
Audi Q5 3.0TFSI -> RSQ5
Zawsze byłem zdania że Q5 to lipna mniejsza imitacja Q7, szczególnie gdy zrobił się duży ich wysyp na naszych drogach i zacząłem przez pewien moment rzygać tym modelem jako jednym z nielicznych... Ale po ujrzeniu tego tematu stwierdzam że jednak ten samochód potrafi być piękny, gdy na drogach większość identycznych sztuk, to ta jest takim pięknym białym rodzynkiem Oby tak dalej z modami i mam nadzieję że ją ujrzę bo po blachach widzę że jest blisko
-
B7 Sedan /S-Line /3.0 ASB 268 PS 552 Nm /Quattro /Tiptronic /Recaro/19x8,5 i 9,5J
Fajnie wyposażona ta b7 tylko większe i inne koło, ogólnie idź w 19
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
Nie pamiętam już jakim sprayem malowałem chrom w lampach, raczej to był jakiś zwykły spray przed pomalowaniem zmatowiłem chrom, zaś rozklejenie banalna sprawa bo wkładasz lampę do kartonu w którym robisz dziurę na suszarkę i parę minut grzejesz Kleiłem tym: BOLL poliuretanowa masa klejąco-uszczelniająca
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
Lpg na miejscu, a lampy i grill pomalowane Chciałem dać jeszcze relingi i listwy przy szybach dipem... ale raczej byłby marny efekt ponieważ dip ma lekko "porowatą" strukturę, więc zostawiam tak jak jest. Koła raczej strata pieniędzy malować dipem jeżeli być może w przyszłości będę je zmieniał. Ogólnie to mam niedosyt bo przód trochę jest wyżej od tyłu... chociaż na foto tego tak bardzo nie widać Wywaliłem dystanse z tyłu bo koła były równo z błotnikiem i przycierało mi na nierównościach Planuję dyfuzor s4 razem z przelotem i od razu końcówki inne, więc musi zostać tak jak jest
-
BIAŁA STRZAŁA AUDI S4
Ale jakby nie patrzeć to takie fake s4 /a4 to dobry sposób na dużą aktywność w temacie
-
Spoty Kościerzyna
Ja jednak nie dam rady Samochód odbieram dopiero jednak w czwartek i parę rzeczy mi jeszcze wypadło...
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
To nie są jakieś wygórowane wtedy koszta Lampy to ja się zastanawiam czy poskładam je w jedną całość potem... A co do tego Vag weekendu to zostajesz tam na cały weekend? czy tylko przyjeżdżasz na chwilę? bo z tego co wiem to zgłoszenie trzeba wysyłać? Taka na szybko próbka, chociaż mam wrażenie że już za dużo kombinuję z tymi felgami i żeby zostawić tak jak jest