Treść opublikowana przez niwet
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Do body S4 dużo nie brakuje, a zawsze lepiej mieć pełne zaś zderzak od s'ki bardziej wpada mi w oko od s-line
-
Renowacja felg - okolice trójmiasta
Tak jak w tytule, ma ktoś namiar kto dobrze w okolic Trójmiasta zrobi renowację felg? malowanie itp
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Jakby się delikatnie skręciło w dół z zawiasem, byłoby ideolo na tych fotach z 20
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Dzięki Zastanawiam się nad rozmiarem felg między 19 a 20 na sezon i rozglądam się jak leży 20 cali w B7 przy gwincie
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Grubo działasz Powiedz mi jak odczucia jazdy na 20 calach? O wygodę się nie pytam, bardziej chodzi mi czy jakieś przycierki miałeś bo z tego co niektórzy mówią to przy 20 calach w b7 to powinien być air...
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Można do Ciebie jakiś kontakt? Zdecydowałem się mimo wszystko na heble od S4, więc będę potrzebował na tył
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Widziałem zdjęcia, ale na foto zawsze inaczej :/
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Wybacz, wiadomo że głównie o wygląd mi chodzi, tylko że nie chcę odznaczających się zacisków co oznacza że i tak mało będzie je widać. Dlatego też nie wiem czy warto będzie przepłacać bo 320mm można połowę tańszym kosztem kupić... ba jak nie więcej na allegro same przednie zaciski 345mm to drożej niż komplet 320, a gdzie 300mm na tył? A nie wiem czy różnica w wielkośći jest aż tak "przytłaczająca" między 320 a 345 Samochód w przyszłości planuję zrobić na ok 250km, a że jako powoli kończą mi się klocki to się rozglądam już
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Pchać się w zaciski 320/288mm czy od razu 345/300mm? Zaciski i tak pewnie dałbym do pomalowania w jakiś szary/czerń, więc nie wiem czy warto przepłacać
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Dzięki, pomyślę jeszcze nad tym
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Myślałem wcześniej nad replikami, ale do tej pory boję się czy byłyby cały czas proste w mojej okolicy...
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Jeżeli rotory brane od Dawmaca to nie są przypadkiem podjebki?
-
Forumowe 3.0tdi 301KM, Czarny sedan
Lewy reflektor Ci paruje?
-
R8 Plus 5.2 V10 FSI 610PS AraBlau
Mimo wszystko setup nr 2 był najlepszy, zaś ostatni stracił urok przez te zmiany dyfuzorów, spoilera... ale to właścicielowi ma się podobać
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Te od afroo też fajne, ale brakuje im jakiegoś przykopcenia do srebrnego auta Do tych felg podobne są Ispiri isr5 lub Veemann v-fs8, chociaż w wklęsłościach chyba im trochę brakuje...
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Coś o tym wiem a tak serio to sporo rozmyślałem nad kołem i najlepszą opcją właśnie będą pompeje, wzór fajny i ponadczasowy przez zimę będzie trzeba zakupić i tak, o ile swoich nie sprzedasz
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Jeżeli zdecydujesz się na zmianę koła przez zimę, to wal śmiało do mnie
-
B7 Sedan /S-Line /3.0 ASB 268 PS 552 Nm /Quattro /Tiptronic /Recaro/19x8,5 i 9,5J
Osiemnastki jak nic te 17 z przodu to chyba jakieś nieporozumienie
-
C7 Resident
ryjek ujdzie, ale tył to jakaś porażka według mnie
-
SPRZEDAM [BWE] Akoya silver sedan by Animal - Quattro/ S-Line / Bix / 19" / Bose / RNE-E / Home link / DRL+CLH...
Dobrze jest na pierwszej fotce przez sekundę myślałem co tam robi mój samochód, ale felgi dały do zrozumienia
-
C7 Resident
Dla mnie kolejne brzydkie audi do kolekcji, ta a7 prawie jak a8 wygląda... zresztą te nowe wszystkie są identyczne
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
Ostatnio mało co się działo i przez zimę pewnie zostanie tak bez zmian Wyleciała dokładka cupry bo za słabo miałem ją przykręcone przez co byłem zmuszony ją wyrwać w trasie bo robiła za pług, nie przyhaczyłem nigdzie wcześniej Dodatkowo zostały zrobione i pomalowane błotniki bo wyglądały nieciekawie, a obawiałem się że po zimie zarosną rudą Tak to w planach jeszcze w planach parę elementów pomalować ale to już dopiero na następny sezon m.in zderzak, dyfuzor itp. Pomalowałem jeszcze dyfuzor plasti-dipem i wyszedł o wiele lepiej niż grill, oraz wywaliłem emblematy i jeszcze jedna stara fotka od d*py strony
-
Czarny Avant 2.0 TDI BPW/Ceramika/18"RS4/Chip/ by Eddie
Coś z mojego miasta ja na sezon 2018 będę miał na sprzedaż springi H&R -45mm bo dla mnie nadal i tak za duża koza, więc gwint wleci
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
Cacy następnym razem przy sesji nawet na spontanie od razu jadę na myjnie bo wszędzie wstawiasz te foty, aż wstyd Co do spota raz się coś ogarnie
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
To że pasuje widzę na zdjęciach chodziło mi głównie jak to wygląda od góry w porównaniu do cupry, bo mam dylemat na przyszły sezon czy warto dopłacać do takiej maxton w gloss black czy iść w cupre i ją pomalować Tak, miałem cuprę ale najwidoczniej za słabo ją przykręciłem i zaczęła robić jako pług z jednej strony przez co teraz jestem bez dokładki