Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

niwet

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez niwet

  1. Dokładnie coś w ten deseń tylko z portfelem u mnie teraz słabo, więc albo dokładka cupry, ew. malowanie felg dipem Jeszcze zabawa z lampami mnie czeka, a tego boję się najbardziej 16-18? to chyba dam radę
  2. Szczerze to też przez chwilę o tym pomyślałem Dzisiaj miałem refleksję, aby pomalować dipem na Burnt Cooper lub coś w ten deseń, ale chyba przesadzam Na VAG może się wybiorę, ale zobaczę jak to wyjdzie z czasem bo jutro odstawiam samochód na parę dni na montaż lpg, a potem chciałem robić te chromy w czerń bo ciągle nie ma czasu
  3. niwet odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Ja często jestem wieczorami
  4. Kozak fura Czekam aż koła będą na aucie
  5. Wpadły springi na pokład i dystanse 0,5 na przód i 1,7 na tył Ogólnie myślałem że przód mocniej siądzie, ale dzięki temu jestem bardziej nastawiony na cuprę I jakoś nie mam czasu żeby zabrać się za malowanie chromów w czarny połysk i lamp, ale może na dniach coś podziałam znaczki audi też malować? Fotki na szybko
  6. Dzisiaj doszły springi H&R -45mm, czekają na montaż i parę dni temu przyszły również dekielki i dystanse na przód oraz tył , chociaż już mam 15mm ale ciutka więcej wejdzie
  7. Dzięki Zamówiłem springi H&R i zobaczymy jak to siądzie. Ogólnie planuję na dniach malować obramówkę grilla plastidipem na czarny połysk i przy okazji będę rozklejał lampy bo jedna lubi sobie parować Pomyślałem czy nie pomalować chromów w czarny mat tak jak tutaj? tylko zastanawiam się czy to będzie jakoś wyglądało bez bixów. http://www.audi-sport.net/xf/attachments/image-jpg.68671/
  8. Witam, przedstawiam moje padło Samochód w moim posiadaniu od marca 2017 Na dniach więcej fotek porobię Wyposażenie: 1.8T BFB 163KM Skrzynia manual Pakiet S-line zewnętrzny exterieur Felgi 19 wzór RS4 B7 Opony 235/35/19 Hankook Ventus V12 evo2 Elektryczne przednie szyby - tylko Podgrzewane fotele Kierownica multifunkcyjna Fotochromatyczne lusterko Halogeny Spryskiwacze reflektorów Klima Tempomat Zawias 1BE ABS, ESP To chyba tyle... chociaż pewnie i tak czegoś zapomniałem Plany: Nowa rolka 19 na następny sezon - zawsze się znudzi ? Springi H&R -45mm / Gwint Kierownica TTS albo coś innego BOSE Bixenon Fotele alcantara/recaro Grill RS4/S4 Dokładka cupry LPG Plan na 270hp Dyfuzor S4 z końcówkami Przelot Lampy Tył Audi A6 C6 Hamulce od S4 RNS-E Pakiet Silver and black? Planów jest sporo i coś się jeszcze znajdzie Jednakże bez pośpiechu chcę realizować Niektórych zmian nie ma w planach a zostały zrobione, ponieważ w głowie są ciągle różne wizje
  9. Autko piękne... ale idzie się wkur... po ostatnim zdjęciu Dasz radę
  10. niwet odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Na chwile obecną pójdę w H&R, zobaczę czy mi przypasuje dzięki
  11. niwet odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Widziałem że zakładają ten gwint ta technix, więc myślałem że wart coś zachodu, ale nie mam zamiaru co chwile wymieniać czegoś I fundusze obecnie nie pozwalają mi na gwint eibacha itp, więc myślę żeby pójść w h&r żeby nie mieć niedosytu jak zakupię springi eibacha bo mniej siadają od h&r'ów
  12. niwet odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Co proponujesz? delikatna gleba wystarczy mi, delikatny prześwit może być Czuje że jak pójdę w springi eibacha to będę miał niedosyt szczególnie na tył... lepsza opcja byłaby chyba już h&r?
  13. niwet odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    specjalnie napisałem hardcore, bo na springach tak nie siądzie jak na gwincie Brać gwint TA czy jednak w springi?
  14. niwet odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    zastanawiam się czy iść w sprężyny eibacha sportline czy od razu na hardcore w gwint TA technix? gwint niewiele droższy
  15. U mnie nie ma aż tak dużo co pokazywać, a szczególnie przy twojej ale pomyślę nad założeniem tematu Samochód mam może z 1,5 miesiąca
  16. o Vanosie podobno są różne opinie na lpg forum chociaż to są stare opinie z x lat, zastanawiam się
  17. Znacie może jakieś dobre zakłady Trójmiasto i okolice? Słyszałem od znajomego że elektromechanika pojazdowa rafi dobrze zakłada lpg. W audi obecnie 163km, ale planuję min. 200km ew. 240km
  18. niwet odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Też mogę podjechać
  19. niwet odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Może dlatego że do tej pory nie bawiłem się z takimi rzeczami. Już jeden kolega odpisał mi na pw na moje pytania
  20. niwet odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Może trochę głupie pytanie, ale mam zamiar zakładać dystanse i jak mam napęd na przód to z przodu fabrycznie koło jest bardziej wysunięte niż z tyłu, jak zrobię po równo dystanse nie będzie żadnych problemów w prowadzeniu itp? Drugie pytanie mnie nurtuje bo często jeżdżę po drogach z dziurami, a do domu muszę przejechać przez polną ok. km, a myślałem o obniżeniu samochodu springami eibacha sportline, ale czy przez to zawieszenie nie dostanie w kość? bo nie chciałbym co chwile zawieszenia wymieniać, a obecnie mam 1BE
  21. Witam wszystkich, jestem nowicjuszem i poszukuję a4 b7

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.