Treść opublikowana przez niwet
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Rejkę nadal masz na taśmę czy na magnesy?
-
B7 Crew
Stoję przed kupnem list progowych S4 i mam mały problem, niby na dwóch ofertach są ori- ale pierwsze progi mają jakieś dziwne fale dunaju i czy to przeszkadza w montażu? czy brać nr 2? tylko ten kolor jakiś podejrzany jest http://allegro.pl/audi-s4-a4-b6-b7-listwy-drzwiowe-drzwi-oryginalne-i6795073668.html#thumb/1 http://allegro.pl/audi-a4-s4-b6-b7-listwy-drzwiowe-dolne-szare-oryg-i7241092971.html#thumb/1
- B7 Crew
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Ja myślę SPF fela bardzo ciekawa
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B7 Sedan /S-Line /3.0 ASB 268 PS 552 Nm /Quattro /Tiptronic /Recaro/19x8,5 i 9,5J
wcześniej nie zwracałem uwagi na lakier bo myślałem, że to jest czarny a po tej fotce zielony
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
Jeszcze nie sprawdzałem, ale wgniot nie jest mały... próg, drzwi, listwy, delikatnie przedni i tylni błotnik oberwały oraz trochę przetarć na felgach gościu mnie nie zauważył i wymusił
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
no to ten...
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
Dzięki Już niedługo i będą na pokładzie, razem z nowymi modami do ryjka Parę strzałów
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Dlatego ja trzymam się jak najdalej krawężników chociaż i tak wszystkiego nie unikniesz
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Jeszcze pamiętam jak w jakiś temacie pisałeś, że przy tych parametrach jest lekki naciąg
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
Wszystko już siedzi na aucie, jakieś dwie fotki z zlotu na rozpoczęcie sezonu w Pszczółkach Ostatnia szybko telefonem zrobiona, postaram się ogarnąć niedługo jakieś lepsze fotki
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
Mechanik dał znaka poziomaka, że mogę wpaść jak idą postępy Jutro podobno odbiór
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Napisz do @blade13 robi customy parę osób je ma na forum m.in ja, Krystian i @afroo.
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Coś ten zderzak nie siadł kolorystycznie :/
-
[B7 ASB] Rodzinne czerwone combi
Ryjesz mi beret tym kolorkiem
-
[B7 ASB] Rodzinne czerwone combi
Tobie przynajmniej po kliknięciu pokazuje, a mi już nie
- B7 Crew
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
@blade13
- B7 Crew
-
A4 B7 by Damianq #1.8T #Quattro #Sedan #LY7H #Szyber #BiXenon #PDC #DRL LED #Pakiet światło #19"
Z tego co wyczytałem to podobno nie montowano wygłuszenia w 1.8t i jest to dołożony bajer przez właściciela tak samo jak osłona podszybia (aku itp)
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Zostawiłbym znaczek tak jak jest
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Cały samochód do lakierowania?
- B7 Crew