Treść opublikowana przez niwet
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Taka nalewka przydałaby mi się Widziałbym tutaj lampy w czerni
-
Kolejny Avancior V6
z 15k na pewno musisz mieć
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
Dzięki, takie słowa tylko mnie motywują Jeszcze kilka fotek znalezionych i podesłanych do mnie
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
ceramika później siądzie na auto Wypadałoby wrzucić kilka fotek z vw manii wykonanych przeze mnie - już z maxtonami
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
Jako że trzeba zadbać trochę o samochód to wpadł mały zestawik od ADBL'a Niby nie dużo, ale zawsze coś
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
Pisząc progi miałem na myśli te "listwy progowe" które przychodzą na drzwi - te "szerokie" Chłopaki odwalili kawał dobrej roboty Jeszcze w tym tygodniu będzie znaczek na dupce w czerni
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Dołożyłbym tutaj jeszcze jakąś dokładkę na przód
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
Nic z tych rzeczy - czarny połysk, aby zgrywało się z resztą
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
Czyli nie tylko Ty się ze mną zgadzasz, że bez znaczka jest słabo Nakleję na dniach pomalowany w czerń, bo jak mówisz coś tutaj brakuje...
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
Dzięki przed 27 muszę się wyrobić z dokładkami i elektryką, więc w tym tygodniu Wolałem mieć pomalowany cały samochód niż połowę z innym odcieniem zresztą to nie nowe auta, zawsze gdzieś coś będzie malowane
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
Spasowanie jest dobre, ale nie jest to ideał a lepszych zamienników raczej nie znajdziesz. Jeden błotnik ma malutki feler "wgięcie" od dołu, ale ponoć jest to przez rolowanie błotników i jeszcze z tym będzie powalczone Ogólnie sam blacharz zachwalał, że jak na zamiennik to błotniki naprawdę dobrze są spasowane
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
Samo oklejenie ramek wyszło mnie 450zł, a relingi 250zł Chłopaki bardzo ładnie to ogarnęli i jak kupię nowe lampy na tył to będą mi jeszcze przyciemniali
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
Prawie 3 miesiące bez samochodu, ale koniec końców wrócił do mnie. Nie było tak tragicznie jakby się wydawało i samochód odżył. W planach już wcześniej miałem, aby położyć nowy lakier a owa sytuacja po prostu wymusiła na mnie przyśpieszenie tego planu ? Niestety nie jest wszystko idealnie, bo w niektórych miejscach trzeba jeszcze trochę przepolerować, a są również elementy które trzeba jeszcze raz pomalować, bo lakiernik się nie popisał ? Mimo to jestem zadowolony z efektu jaki jest i trzeba samochód do końca ogarnąć, bo elektryka szaleje przez lampy które nie są do końca podłączone (lutowanie itp), oraz zamontować dokładki od maxtona które szły prawie 2 miesiące... (Dzięki @Mizur138 za odpowiedzi odnośnie dokładek). Poprawki będą ogarniane pewnie dopiero w przyszłym miesiącu, bo trzeba wybrać się na vw manie - a elektryka teraz to priorytet z dokładkami, aby zamontować i lecimy z tematem dalej od poniedziałku Jakby ktoś chciał progi lub grill s-line po taniości to śmiało na pw pisać Mały spis modyfikacji, chyba nic nie pominąłem: - Nowy lakier na całości - Kratki od halogenów i dyfuzor w czarny połysk oraz blenda ramki - Zamienniki błotników intercars z końcówką Q - Grill RS4 B7 - Progi S4 B7 dzięki @stanley - Bixenony z soczewkami od b8 oraz pomalowane wnętrza - Nowy tylni zderzak z pdc ( dzięki @qruku za spis i zdjęcia potrzebnej instalacji) - Wycieraczka tylnia poszła out i zaślepiona - Dokładki maxtondesign ( czekają na założenie) - Wydechy końcowe magnaflow ( wymagają poprawki ) - Wymienione ramki chrom wokół szyb ( w bardzo dobrym stanie do oklejenia) - Oklejone ramki szyb i relingi w czarny połysk ( dzięki Fol-Tech Design w Gdyni)
-
[BFB]1.8TQ+/przelot/S-line/KW/front USA 'RS'/345 S4/19" BBS MOTORSPORT str 5
Z tego co mi wiadomo to dobrze też nie jest od razu zabezpieczać świeży lakier, chwilkę musi odczekać B6 miodzio... tylko nie wiem czemu, ale te napisy na oponach coś mi nie leżą ?
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Mam wrażenie, że te felgi więcej zyskują jak samochód całkowicie leży opuszczony na ziemi, ale mimo to pięknie
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
No i gdzie te felgi na samochodzie? Czekam żeby je ujrzeć
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Zdjęcie nr 2 - jedyna słuszna opcja
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
Na alledrogo jeden gość sprzedaje przed kupnem zadzwoń do niego to dostaniesz śruby do montażu
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
Zawsze mogą być twoje jeżeli wyjmiesz z portfela parę złociszy...
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
Dla tych co myślą że to już koniec Już niedługo troszkę ładniejsza odsłona a4 Stay Tuned...
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B7 Crew
Kupując tylny zderzak PDC z czujnikami i wiązką to potrzebuję jeszcze czegoś, żeby to działało? jakieś moduły czy obejdzie się? Mając boczki z elektrycznie składającymi się lustrami, a ich nie posiadając to można potem ustawiać lusterko czy już nie? jak to wygląda?
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Czekam, aż pokażesz je na samochodzie Negatywy będą dla upchnięcia czy obejdzie się?