Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

niwet

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez niwet

  1. Już nie przesadzaj z tymi markami, bo idzie się spokojnie dopatrzeć inne samochody niż vag
  2. niwet odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ja mam tak zrobione i jest jak ori
  3. niwet odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    A co to za problem wywiercić dziury pod pdc? Od drugiej strony zderzaka jest naznaczone gdzie powinny być dziury
  4. żeby już coś przycierało to trzeba naprawdę mocno w dół zejść... ale wtedy inni stosują naciągi itp
  5. Coś tam wyczytałem, że wszystko masz czy zrobiłeś co chciałeś a ja piszę co można jeszcze zrobić Nigdzie nie napisałem o konwersji na rs4, ale mocną benzyną tutaj nie pogardziłbym
  6. niwet odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Po jednym razie do wywalenia, norma ?
  7. Że niby skończony samochód? a co z silnikiem? jakiś air na pokład? znajdzie się jeszcze rzeczy do modyfikowania...
  8. Te emblematy to pewnie przy konfiguracji samochodu były? Bo szukałem przed zakupem tych emblematów i nigdzie takowych nie ma Zawsze jest jakiś nietuzinkowy "modzik" Same klamki kosztują 500zł jak nie więcej... Chore te ceny , ale dobrze że dostałem je razem z boczkami
  9. Czemu zapomniałem o toxic green?? Sam myślałem o tym kolorze do swojego samochodu @HOLMATRO fapaj na toxicu nalepiej
  10. @HOLMATRO na szybko Ci coś zrobiłem Powiem Ci, że do tego żółtego to się nawet przekonałem... szary niby też źle nie wyglądałby i tak troszkę... powiedziałbym nudny jest, ale takie zaciski powinny już się jakoś wyróżniać według mnie
  11. To wstaw jakieś zdjęcie które chcesz, aby przerobić oraz żeby było dobrze widać zaciski i nawet ja mogę tobie coś później spróbować wyczarować, ew. ktoś inny będzie na tyle miły
  12. Allegro Panie... allegro Z tego co widziałem to gość jeszcze ma troszkę gratów, ale kilka ogłoszeń mu chyba wygasło Sprzedaje między innymi kompletny przód od eresy
  13. U Ciebie widziałbym właśnie pomarańcz lub żółty, choć chyba bardziej stawiałbym na pomarańcz... jakoś tak z bardziej obrysówkami pasowałoby Porób sobie może wizualizacje jakieś? bo obydwa kolory jak dla mnie dobrze siadną przy kolorze twojego samochodu
  14. No ciekawe ? Mógłbym zgadywać i zgadywać co zakupiłeś, bo było parę ciekawych rzeczy na które patrzałem, ale na fotele miałem największe parcie Ogólnie widzę, że części z tej ereski idą jak ciepłe bułeczki bo sam silnik z skrzynią poszedł ponoć w 5 dni
  15. To zależy kto jaką ilość nazywa dobrą kasą Jak dla mnie normalna cena, bo dałem trochę więcej niż normalne recaro z dtm czy s4 b7, ale za to stan jest super jak dla mnie. Jedynie może 2 miejsca do farbnięcia, ale ideału nigdy nie znajdziesz Pamięć, elektryczne, grzane kuciapy przód + tył, boczki to tak z grubsza... cały zestaw z rs4
  16. Żeby nie było, że w temacie nic się nie dzieje... jakieś graty nadal kompletuję
  17. Też mi wyglądają na fejki Ogólnie też kiedyś myślałem, nad wyrezaniem klapy z sedana, ale straszono mnie że ruda może później się pojawić... a po tych nowych tablicach jakoś straciłem chęć
  18. Gdyby tutaj było quattro, a ja miałbym fundusze na kolejny samochód ? Mieć rs4 b5 w swojej gablocie to już byłoby coś, nawet jeśli fake bo silnik nie problem zeswapować Wtedy mógłbym oddać nawet swoją b7 ?
  19. Myślałem, że wolisz diesle i dlatego nie będzie ?
  20. którego tutaj na pewno nie będzie
  21. S6 a RS6 C6 to dwa całkiem inne samochody - s6 to kupa
  22. Dokładnie
  23. Nie czepiając się, ale to chyba w większości przypadków kobiety rozbijają lub uszkadzają facetom ich perełki Ja pewnie po tej 2 akcji przymierzałbym się do kupna drugiego samochodu dla kobity ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.