Treść opublikowana przez niwet
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
Jakby nie patrzeć to wzór jest dość stary ? Może jakby były w graficie to inaczej wyglądałoby to... w każdym bądź razie jest lepiej niż w zeszłą zimę na zjechanych 16 Może na następną zimę coś się znajdzie w miarę ciekawego
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
yyy 225/40* pomyłka ? Ogólnie to odradzano mi naciągów, więc wybór był między 225 a 215
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
Wpadły budżetówki zimówki - ronale 18 cali 8j et43 i na nich opona 225/35... Na przyszły sezon postaram się pójść w jakąś ładną 18 lub 19 na zimę, bo różnicy brak w komforcie a samochód gorzej wygląda i te opony są jak kupa bez naciągniętej opony Na przodzie dystans 0,5 i z tyłu 1cm bo tylko takie miałem, a specjalnie nie kupię dystansów pod te koła bo zwyczajnie szkoda pieniędzy i nie chcę, aby coś przycierało na tyle Na lato samochód pójdzie centa w dół (niestety tylko tyle) bo regulacja na tyle już jest skończona, a wywalając podkładki zyskam tylko ten centymetr + odboje ? no chyba ... że wpadłoby quattro to może inaczej coś ułożyłoby się bo gwint jest od quattro/ ew wymienię sprężyny, ale nie wiem czy nie musiałbym od razu zmieniać komplet sprężyn Na najbliższy czas nie zapowiadają się tuningi, bo plan jest na oklejenie samochodu w inny kolor a jak to nie wypali to iść w końcu rezanie wnętrza Jeszcze później zmiana felunku na lato...
-
Kolejny Avancior V6
Profanacja? paliwo jak paliwo Po to jest lpg, aby jeździć taniej, a nie przepłacać za benzynę, a w szczególności przy wysoko litrażowym samochodzie które lubi sobie łyknąć W dodatku lpg nie kosztuje tysiąc, dwa do takiego auta... Ja mając s4 to zakładałbym pewnie od razu, bo po co płacić w uj wie ile za benzynę, gdzie mogę za tą cenę przejechać więcej km na lpg Przy upalaniu nie problem wyłączyć lpg na benę
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Pitolenie, ciemne felgi pasują jak ulał do jasnych kolorów Z daleka zawsze będą się wydawały mniejsze od jaśniejszych felg, ale nie o to tutaj chodzi tym bardziej, że ciemne felgi ostatnimi czasy robią się co raz bardziej na modzie b8 tylko w ruchu? bo b6 chyba tylko stoi? ?
-
B7 / Sline / Eibach / 320 / Rotor 19 / BIX
Nie chcę się przypierniczać ale co tutaj jest z "s4 look" jak mówi tytuł? bo nie mogę się dopatrzeć Ogólnie to przydałoby się jak dla mnie zawias w dół i coś z heblami zrobić, bo te strasznie wyglądają...
-
Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
o lampach tylnich nie zapomnij jak ma być prawdziwy bandito to wszystko trzeba osmolić
-
Audi S4 B6 Avant Nogaro blue
18 jeszcze wchodzą na te heble? bo 17 pewnie już nie ?
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Z zderzakiem od esy od razu lepiej Ja na twoim miejscu szedłbym w dokładkę od maxtona, bo mają akurat pod zderzak s4 b6
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
Wczoraj po spocie na zakończenie sezonu z fotografem strzeliliśmy parę ujęć niby tylko 2 fotki, ale powalają na kolana Z kosztorysem raczej ciężko będzie, bo ceny są różne wszędzie i tym bardziej, że lampy mam od znajomego który trochę się bawi w tym temacie Ale tak to lampy bix z żarnikami, przetwornice, adaptery itd... na forum jest wszystko opisane jak znajdziesz Nie ma z nimi aż tyle roboty jak się wydaje
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
Samochód przeszedł mały serwis Trochę spartańskie warunki, ale to nie one są wyznacznikiem dobrze wykonanej pracy No to mniej więcej co zostało zrobione - SAI out, zaślepienie wszystkiego - Króciec układu chłodzenia - Czyszczenie smoka, przepustnicy, odmy - Płukanka - Wymieniony olej w skrzyni - Czujnik temperatury płynu - Uszczelnienie pokrywy zarowowej... Na pewno coś jeszcze, ale jak zwykle zapomniałem W skrócie wszystko co szło przeczyścić i nadawało się do wymiany zostało wykonane Obecnie jestem w poszukiwaniu jakiś budżetowych 18 na zimę
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
No to pochwal się co masz teraz i w czym najlepiej się siedzi bo przymierzam się do recaro w półskórach, ew. w białej skórce
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Fotele zmieniłeś z białych recaro?
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
Bez przesady, dojeżdżam do domu polną i daję radę Dzięki za miłe słówka Na pewno jeszcze jakaś sesyjka wpadnie, ale teraz to priorytet kupić jakieś 18 na zimę w miarę rozsądnej cenie i zabrać się za środek który nie jest za bogaty... Zastanawiam się również czy okleić tylne lampy jakąś średnią folią, aby zgrywało się z resztą dodatków w czerni
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
Reszta fociszy... chciałem troszkę później wrzucić, ale za bardzo się nimi jaram
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
1/3 zdjęć z sesji, resztę troszkę później dodam żeby za szybko się nie nacieszyć
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
Mały przedsmak paru sesji
-
Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
do wspawania rozumiem? Rozglądam się właśnie za nowymi końcówkami
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
Przednia jak i boczne są od maxtondesign - z ABS'u Dzięki, to jeszcze nie koniec 1. Łyżwy przematowione i pomalowane w czarny mat w h7 malowałem je zwykłym sprayem, tutaj nie wiem czym jest pomalowane, bo kupiłem od znajomego lampy co miał bixa i od razu je mi pomalował 2. Zwykła folia kameleon z allegro 3. Surowy, a tym z allegro nie ufam bo zawsze jest inny odcień jakby nie patrzeć...
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
napisz tu czy na pw ile chcesz za nie to pomyślę, bo będę zmieniał fele ?
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
A może to jest przycisk od N2O, próbowałeś w czasie jazdy go kliknąć? ? a tak serio to chyba tylko rozebrać, żeby zobaczyć dokąd to idzie
-
Kolejny Avancior V6
zderzak troszkę do poprawy z spasowaniem
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Ja wszystkie policjanty itp biorę pod kątem dla pewności, bo czasami można się przecenić i urwać coś Parę cm to jeszcze sporo do znajomego jak jadę to ma super skos i mam max 2cm od dokładki z przodu, ale i tak pójdę niżej o centa przynajmniej w przyszłym sezonie - to już choroba a rodzinki nie mam, więc mogę sobie robić pod górkę ? Najgorsze co może być z kobietami obczaj u @blade13 jak ma obniżone swoją b7 na talerzykach z rodzinką się przemieszcza
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Pierdzielenie o szopenie Też byłem takiego zdania przez znajomych i rodziców Obniżyłem na springach to nadal wszędzie mogłem dojechać, a koza jak cholera Na gwincie poszedłem ostro w dół i nadal dojeżdżam wszędzie, a mam z kilometr typowej polnej z dziurami do domu Więcej ostrożności i niczego się nie bać
-
a4 b7 stance'owy dziadkowóz /20x9j Rotor/gwint/box..
Tak, o roti