Treść opublikowana przez niwet
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Z jednej strony przyjechałbym, ale z Kościerzyny trochę km jest i ta pogoda... zobaczy się
-
Ruda czanulka - A4 B7 cabrio by Marcenao
to są 19? Przydałoby się obniżyć, bo stoi jak na szczudłach
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
S4 B5 2.7T by Kriss
Masz jeszcze jakieś fotki? Jakoś inaczej niż inne z tymi poszerzkami
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Tak z ciekawości jak można wiedzieć jaki powód sprzedaży? przesiadka na coś większego?
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
"Obstawiam" to nie znaczy, że na pewno takie ma Zresztą w dziedzinie hebli masz o wiele większe pojęcie ode mnie, więc koledze na pewno coś doradzisz
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
Dzięki, to są 345x300 i wejdzie tutaj nawet 17... ale nie każda Jeżeli masz 2.0tdi to obstawiam, że siedzą u Ciebie 312
-
Przelot
Test na decybele to jeden z większych śmiechów jakie mogą być, robią Ci pomiar na otwartej przestrzeni gdzie różne dźwięki się nawalają i pomiar nie jest prawidłowy Kto robiąc przelot patrzy na spaliny w normie? Nie patrzałbym na te spaliny bo to temat rzeka, a i tak większość robi full przeloty i śmiga bez większego problemu
-
Przelot
rura to rura, więc obudowa raczej nie zmieni dźwięku... ale z jednej strony po co? pod kontrolę? Te wkładanie czujników to dla mnie jeden wielki banał, gdyby mi tak zrobili i miałbym za to beknąć to poszedłbym się sądować Diesel powinien i tak trzymać się w normie dopuszczanych spalin
-
Przelot
Czy ja wiem... słyszałem już sporo diesli bez ekologii/ katów itp na samej rurce i nie brzmi to źle dla mnie
-
☛ A4 B7 1.8t BFB Q LZ9Y ☚ [STAGE 2] hybryda k03, bose, vFiz, cupra, 2x70 ulter
Zawsze pozostaje folia Chociaż jak mam być szczery to @Rob@k dobrze trafił z tym Po moich lakiernikach wyszły niezłe jaja, ale rozpisywać będę się później u siebie w temacie
-
☛ A4 B7 1.8t BFB Q LZ9Y ☚ [STAGE 2] hybryda k03, bose, vFiz, cupra, 2x70 ulter
Jakieś jeszcze koło i zawias i będzie bomba Jeden z najlepszych "speców" w b7 czyli na czarno... żałuję chwilami że mam srebrny, chociaż na niego też jest plan już
-
☛ A4 B7 1.8t BFB Q LZ9Y ☚ [STAGE 2] hybryda k03, bose, vFiz, cupra, 2x70 ulter
Ładnie leży to teraz resztę sline kompletuj
-
Forumowe 3.0tdi 301KM, Czarny sedan
Mam zamienniki z intercarsu z końcówką q i nie są złe... ale wolałbym reanimować ori przy łączeniu z zderzakiem trochę im brakuje do idealnego spasu
-
Otwieranie klapy bagażnika
Nie ten dział...
-
B5 biturbo srebrny sedan by m0ras
Takie podejście do tematu to ja lubię
-
B7 Sedan /S-Line /3.0 ASB 268 PS 552 Nm /Quattro /Tiptronic /Recaro/19x8,5 i 9,5J
Tak, do zderzaka sline/s4 wchodzi grill bez problemu od rs4, s4 i sline
- B7 Crew
-
[B7] Audi A4 1.8T Cabrio
Pakuj od razu z multi
-
☛ A4 B7 1.8t BFB Q LZ9Y ☚ [STAGE 2] hybryda k03, bose, vFiz, cupra, 2x70 ulter
to wyjedź z swoich rejonów do najbliższego miasta i na pewno jakaś się pojawi cztero-rurka ?
-
☛ A4 B7 1.8t BFB Q LZ9Y ☚ [STAGE 2] hybryda k03, bose, vFiz, cupra, 2x70 ulter
tył s4 robi się oklepany, bo za dużo tego już jest ? Dlatego za jakiś czas sam wracam do 2 rurek
-
☛ A4 B7 1.8t BFB Q LZ9Y ☚ [STAGE 2] hybryda k03, bose, vFiz, cupra, 2x70 ulter
żadnych sprężyn! gwint
-
Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
Bez relingów optycznie niżej, ale "biedniej" bez nich Jak robić to już coś w deseń b8 jak piszesz i sam też poszedłbym w tym kierunku