Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

niwet

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez niwet

  1. Z jednej strony przyjechałbym, ale z Kościerzyny trochę km jest i ta pogoda... zobaczy się
  2. to są 19? Przydałoby się obniżyć, bo stoi jak na szczudłach
  3. niwet odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Właśnie też znalazłem takie info, że licznik od b6 musi być po 2002roku To chyba lepiej szukać od b7
  4. niwet odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Szukam, ale chyba słabo bo żadnych konkretów Obydwa idzie zaadaptować do b7, ale czymś konkretnym mogą się różnić prócz zabezpieczeniem?
  5. niwet odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Czy między licznikiem s4 b6 a s4 b7 są jakieś różnice? I czymś mogą się różnić jak mają inne numery katalogowe, a wszystkie są w kolorze?
  6. Masz jeszcze jakieś fotki? Jakoś inaczej niż inne z tymi poszerzkami
  7. Tak z ciekawości jak można wiedzieć jaki powód sprzedaży? przesiadka na coś większego?
  8. "Obstawiam" to nie znaczy, że na pewno takie ma Zresztą w dziedzinie hebli masz o wiele większe pojęcie ode mnie, więc koledze na pewno coś doradzisz
  9. Dzięki, to są 345x300 i wejdzie tutaj nawet 17... ale nie każda Jeżeli masz 2.0tdi to obstawiam, że siedzą u Ciebie 312
  10. niwet odpowiedział(a) na elpatryko temat w Audi A4 B8
    Test na decybele to jeden z większych śmiechów jakie mogą być, robią Ci pomiar na otwartej przestrzeni gdzie różne dźwięki się nawalają i pomiar nie jest prawidłowy Kto robiąc przelot patrzy na spaliny w normie? Nie patrzałbym na te spaliny bo to temat rzeka, a i tak większość robi full przeloty i śmiga bez większego problemu
  11. niwet odpowiedział(a) na elpatryko temat w Audi A4 B8
    rura to rura, więc obudowa raczej nie zmieni dźwięku... ale z jednej strony po co? pod kontrolę? Te wkładanie czujników to dla mnie jeden wielki banał, gdyby mi tak zrobili i miałbym za to beknąć to poszedłbym się sądować Diesel powinien i tak trzymać się w normie dopuszczanych spalin
  12. niwet odpowiedział(a) na elpatryko temat w Audi A4 B8
    Czy ja wiem... słyszałem już sporo diesli bez ekologii/ katów itp na samej rurce i nie brzmi to źle dla mnie
  13. Zawsze pozostaje folia Chociaż jak mam być szczery to @Rob@k dobrze trafił z tym Po moich lakiernikach wyszły niezłe jaja, ale rozpisywać będę się później u siebie w temacie
  14. Jakieś jeszcze koło i zawias i będzie bomba Jeden z najlepszych "speców" w b7 czyli na czarno... żałuję chwilami że mam srebrny, chociaż na niego też jest plan już
  15. Ładnie leży to teraz resztę sline kompletuj
  16. Mam zamienniki z intercarsu z końcówką q i nie są złe... ale wolałbym reanimować ori przy łączeniu z zderzakiem trochę im brakuje do idealnego spasu
  17. niwet odpowiedział(a) na Kubstal temat w Audi A4 B7
    Nie ten dział...
  18. Takie podejście do tematu to ja lubię
  19. Tak, do zderzaka sline/s4 wchodzi grill bez problemu od rs4, s4 i sline
  20. niwet odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Czy wiązka bose od sedana podejdzie do avanta? Bo są różne suby i się zastanawiam...
  21. Pakuj od razu z multi
  22. to wyjedź z swoich rejonów do najbliższego miasta i na pewno jakaś się pojawi cztero-rurka ?
  23. tył s4 robi się oklepany, bo za dużo tego już jest ? Dlatego za jakiś czas sam wracam do 2 rurek
  24. Bez relingów optycznie niżej, ale "biedniej" bez nich Jak robić to już coś w deseń b8 jak piszesz i sam też poszedłbym w tym kierunku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.