Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

niwet

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez niwet

  1. To wiesz do kogo pisać, jak będziesz szukał kupca na obecne
  2. u mnie też te same drl są już od dłuższego czasu i nic się nie dzieje
  3. Ja nie miałem początkowo ani tyłu oraz przodu ? wszystko mam podłączone, ale czujniki nie chodzą mi na tyle bo wywala błąd od przodu, bo ich zwyczajnie brakuje Pewnie potrzebujesz nowy moduł + wiązka na przód i rezanie zderzaka przedniego Na forum gdzieś jest opisane co i jak z pdc Znajomy mi ogarnia te czujniki, więc mówię to jak mi wyjaśnił
  4. Sprawa wygląda tak, że początkowo miał być sam tył - kupiłem wiązkę z modułem i co się okazało to moduł był przód+tył i szkoda było przerabiać wiązkę na sam tył oraz kupować nowy moduł który obsługuje tylko tył, więc dokupiłem wiązkę na przód jeszcze Więc musisz mieć odpowiedni moduł od pdc
  5. Ostatni element układanki pdc nie licząc włącznika właśnie przyszedł Więc rezanko pdc przód w tym tyg. będzie Dodatkowo zamówiłem listwy wewnętrzne s4 w kolorze, a ciężko zauważyłem o te w przyzwoitym stanie i pieniądzach, więc taki trochę "rarytasik" wpadł
  6. ledowe bez oporników p&p, pisz do @krystianeos o drl
  7. niwet odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    A na skandynawskim kodowaniu nie jest tak, że automatycznie lampy się odpalają z zapłonem?
  8. niwet odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jak to wygląda z kodowaniem kierunków na USA? prawdopodobnie mam MCE w wersji low i jedno kodowanie jest, że trzeba wejść w mce zakładka 09 i coś tam dalej... ale u mnie to nie trybi Słyszałem, że Jest jeszcze jakieś inne kodowanie i trzeba dać na sedana?
  9. //edit: zły dział pomyłka
  10. Tak z nowości to lampy z drl'ami zostały do końca ogarnięte i ku zdziwieniu musiałem kupić cały przełącznik, bo u mnie był jakiś chińczyk Obecnie kończę graty pod pdc tył + przód, kable są pociągnięte a na dniach rezanie w zderzaku Jedyny problem jest taki, że nigdzie nie mogę dostać włącznika pdc bez zaokrąglonych rogów z chromem, bo mój jest zaokrąglony jeden róg i cholera nie chce wejść do końca w panel Dodatkowo wymieniłem tylne lampy, bo jedna miała pęknięcie przez co było jedno wielkie akwarium a w drugiej małe uszczerbki a do oklejania przydałoby się mieć w miarę dobrym stanie Po rezaniu czujników w końcu na poprawki do lakiernika lecę PS: drl bez oporników i w realu minimalnie bardziej "niebieskawe" Jak wracałem z Gdańska szkoda, że Ciebie nie zauważyłem Ja swoją dodatkowo trochę wysunąłem - fakt jest taki, że jest ona zrobione pod zderzak non-sline, więc i tak dobrze jest jak jest z spasowaniem ja za matem nie przepadam, więc wybrałem połysk a u Ciebie też się sprawdzi w tej opcji i plus taki że te moje nie rysują się tak jak to przeważnie jest w czarnym połysku
  11. Z tego co wiem po zaadoptowaniu klocka z 320 do 345 są później jakieś problemy z tego co kiedyś wyczytałem Zacisk 345 jest minimalnie większy od 320, znajdą się co powiedzą że oba te zaciski są te same ale Dev. przy mnie przykładał oba zaciski i ten od s4 jest minimalnie większy Na większych prędkościach na pewno odczujesz różnicę przy hamowaniu z prosiakiem jest taki problem, że twoje ispiri już raczej nie wejdą gdy będziesz je miał na aucie
  12. Foty jak zawsze konkret Nie myślałeś nad dokładką pod zderzak? nawet taka gumowa zrobiłaby tutaj robotę
  13. niwet odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jak te za 2zł to są najlepsze na rynku ???
  14. Za szybko wysłałem post i edytowałem go potem ?
  15. Dyfuzor od S4 w kolor? mało kto idzie tak Z daleka fajnie, ale mogłyby być większe końcówki
  16. 80mm chyba, ale nie jestem pewien
  17. No no no Końcówki mają po 80mm? Ile taka przyjemność od ultera jeśli można wiedzieć? wstaw koniecznie filmik
  18. Znajomy sprzedaje takie drl przez fb Tomek też od niego posiada @krystianeos
  19. Posiadam owe drl i są super brak błędów i świecą jak oszalałe Pozwolę sobie wrzucić zdjęcie jak świecą

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.