Treść opublikowana przez niwet
-
a4 b7 stance'owy dziadkowóz /20x9j Rotor/gwint/box..
To wiesz do kogo pisać, jak będziesz szukał kupca na obecne
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
u mnie też te same drl są już od dłuższego czasu i nic się nie dzieje
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Chyba wiem gdzie pojadę na strojenie jak zacznę modzić moje 1.8t
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Kocham to?
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
Ja nie miałem początkowo ani tyłu oraz przodu ? wszystko mam podłączone, ale czujniki nie chodzą mi na tyle bo wywala błąd od przodu, bo ich zwyczajnie brakuje Pewnie potrzebujesz nowy moduł + wiązka na przód i rezanie zderzaka przedniego Na forum gdzieś jest opisane co i jak z pdc Znajomy mi ogarnia te czujniki, więc mówię to jak mi wyjaśnił
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
Sprawa wygląda tak, że początkowo miał być sam tył - kupiłem wiązkę z modułem i co się okazało to moduł był przód+tył i szkoda było przerabiać wiązkę na sam tył oraz kupować nowy moduł który obsługuje tylko tył, więc dokupiłem wiązkę na przód jeszcze Więc musisz mieć odpowiedni moduł od pdc
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
Ostatni element układanki pdc nie licząc włącznika właśnie przyszedł Więc rezanko pdc przód w tym tyg. będzie Dodatkowo zamówiłem listwy wewnętrzne s4 w kolorze, a ciężko zauważyłem o te w przyzwoitym stanie i pieniądzach, więc taki trochę "rarytasik" wpadł
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
ledowe bez oporników p&p, pisz do @krystianeos o drl
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
z wydechem coś modziłeś? full custom czy ori praktycznie?
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Pewnie dokładka cupry ucierpiała
- B7 Crew
-
B7 Crew
Jak to wygląda z kodowaniem kierunków na USA? prawdopodobnie mam MCE w wersji low i jedno kodowanie jest, że trzeba wejść w mce zakładka 09 i coś tam dalej... ale u mnie to nie trybi Słyszałem, że Jest jeszcze jakieś inne kodowanie i trzeba dać na sedana?
-
[ALL B6/B7] Przycisk ESP, PDC... Zaślepki
//edit: zły dział pomyłka
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
Tak z nowości to lampy z drl'ami zostały do końca ogarnięte i ku zdziwieniu musiałem kupić cały przełącznik, bo u mnie był jakiś chińczyk Obecnie kończę graty pod pdc tył + przód, kable są pociągnięte a na dniach rezanie w zderzaku Jedyny problem jest taki, że nigdzie nie mogę dostać włącznika pdc bez zaokrąglonych rogów z chromem, bo mój jest zaokrąglony jeden róg i cholera nie chce wejść do końca w panel Dodatkowo wymieniłem tylne lampy, bo jedna miała pęknięcie przez co było jedno wielkie akwarium a w drugiej małe uszczerbki a do oklejania przydałoby się mieć w miarę dobrym stanie Po rezaniu czujników w końcu na poprawki do lakiernika lecę PS: drl bez oporników i w realu minimalnie bardziej "niebieskawe" Jak wracałem z Gdańska szkoda, że Ciebie nie zauważyłem Ja swoją dodatkowo trochę wysunąłem - fakt jest taki, że jest ona zrobione pod zderzak non-sline, więc i tak dobrze jest jak jest z spasowaniem ja za matem nie przepadam, więc wybrałem połysk a u Ciebie też się sprawdzi w tej opcji i plus taki że te moje nie rysują się tak jak to przeważnie jest w czarnym połysku
-
Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
Z tego co wiem po zaadoptowaniu klocka z 320 do 345 są później jakieś problemy z tego co kiedyś wyczytałem Zacisk 345 jest minimalnie większy od 320, znajdą się co powiedzą że oba te zaciski są te same ale Dev. przy mnie przykładał oba zaciski i ten od s4 jest minimalnie większy Na większych prędkościach na pewno odczujesz różnicę przy hamowaniu z prosiakiem jest taki problem, że twoje ispiri już raczej nie wejdą gdy będziesz je miał na aucie
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Foty jak zawsze konkret Nie myślałeś nad dokładką pod zderzak? nawet taka gumowa zrobiłaby tutaj robotę
- B7 Crew
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Za szybko wysłałem post i edytowałem go potem ?
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Dyfuzor od S4 w kolor? mało kto idzie tak Z daleka fajnie, ale mogłyby być większe końcówki
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
80mm chyba, ale nie jestem pewien
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Kurcze... 70 trochę małe ?
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
No no no Końcówki mają po 80mm? Ile taka przyjemność od ultera jeśli można wiedzieć? wstaw koniecznie filmik
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Skoro dokładka jeszcze się mieści to oznacza, że nadal za wysoko samochód stoi
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Znajomy sprzedaje takie drl przez fb Tomek też od niego posiada @krystianeos
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Posiadam owe drl i są super brak błędów i świecą jak oszalałe Pozwolę sobie wrzucić zdjęcie jak świecą