Treść opublikowana przez niwet
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
To też troszkę inna sytuacja ale każdy lubi też co innego niedługo pewnie nawet na gwincie będzie mi za wysoko i air wpadnie
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
ja czasami i tak już przywalę środkiem auta o policjanta, ale idę jeszcze niżej swojego ponad 1,5cm jeszcze mogę zglebić, aby normalnie pod skosem wjeżdżać na posesję i powiem ci że challenge accepted Już nie wspomnę jakie drogi u mnie są, a jazda do domu to po polnej z kraterami po kilka metrów w głąb i dodatkowo mój jest niżej od twojego
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Ja już też parę razy się borykałem z sprzedażą mojej b7 na rzecz wymarzonego auta i co ciekawe nie jest ono z stajni audi, a bmw Ale po tym jak człowiek pomyśli co ma włożone i większość planów która jeszcze nie ujrzała światła dziennego to odpuszcza z tym pomysłem
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Panie ale japa
-
[B7]Avant 2.0 TDI Quattro BPW GTB2060VKLR_CNC/DP3/2??KM/??0NM/AluDTM+A5/-40/BilsteinB8/345m-330mm/vFiz ( ͡º ͜ʖ͡º)
@golden87 nie mogę się doszukać u Ciebie w temacie co było potrzebne do swapu na 4tlok z q5 345mm? obecnie sam mam od s4 345
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
Nawet nie pytaj ?
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Nigdy nie byłem fanem avusów, ale tutaj nie wygląda źle ?
-
A4 B7 1.8T Q/ S4 look/249KM 365Nm/ Vfiz/ Gwint/ Recaro/ Kiera MF zB8 lift/ Hamulce 345/300
Obstawiam cewki
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
Czerwony czy tam inne też super wyglądają z czarnymi dodatkami i co najważniejsze rzucają się w oczy i nie są tak oklepane jak srebrny pomyśli się jeszcze czy może nie zrobić nawet dtm'a w avancie ? Ładna będzie jak się poprawi ją lakierniczo ? już od początku są podświetlane, bo same odblaski nudne są ? dzięki To są depo po małych przeróbkach na wzór ledów z c6
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
Przy samochodzie za dużo się nie dzieje ostatnio, jakieś obrysy usa dołożone, puszki końcowe w końcu założone na auto, na pojedyncze końcówki bo 4 robią się strasznie oklepane i kilka innych dupereli o których pewnie zapomniałem Zaczynam ogarniać temat dobrego lakiernika, bo mój lakiernik zamiast poprawić to zrąbał wszystko co się da i auto jest całe do ponownego lakierowania. Miejscami zaciekami, na zderzakach lakier odchodzi itp. Zastanawiam się czy zostać tym razem przy srebrnym czy nie iść w jakiś misano red, sepang blue czy coś innego, bo co widzę srebrne to robią się klony ? oczywiście od razu z komorą jak inny kolor;) Dodatkowo planuje od razu po wylakierowaniu auta zeswapować na 2.7bit z quattro od razu;) Dwa jakieś tam zdjęcia, bo obecnie nie ma mnie w PL i nie na jak fotek porobić gruza
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Może nie jedyny, ale jak dla mnie co znajdziesz równie fajnego w benzynie? Z jednej strony 3.0tfsi nie wydaje się być złe, ale mimo wszystko wolę 2.7 bit Sam się powoli przymierzam na swapa do siebie i zamiast 2.7 bit jedynie swapowałbym na 4.2 bit, ew dla samego pomruku V8 4.2 z a8
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Nie wiem co wszyscy nagle się uparli na te 3.0tfsi 2.7bit zawsze będzie kultowe i pewnie nie jedno 3.0tfsi przejeździ
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Nie wiem czy nie lepszy swap na 2.7bit, chociaż to też nie jest zły pomysł widziałem nawet swapa na 2jz w b7
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Jakaś dziwna moda nastała na wystawianie porządnych b7 ?
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
To Frost wystawił auto na sprzedaż? Nie pomyliłeś się z Tomkiem?
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Do tapicera oddaj daszki, ew pomaluj