Treść opublikowana przez niwet
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Od przodu jak tako jeszcze to wygląda bez relingów, ale od tyłu już gorzej ? bez relingów to jakby czegoś brakowało autu - chyba że jakieś niższe fajne customowe relingi
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
Nie latamy, a jak już jadę sam to bardzo rzadko na Grunwald bo wybieram kfc na Matarni Ten zlot na ogół jest totalną kichą, ale nawet jeśli jakimś cudem chciałoby mi się jechać to nie wiem czy zdążę w sobotę poskładać do końca wnętrze samochodu Krystian nie za bardzo jeździ na takie "spoty"
-
Orginał czy fake felgi 18
Oryginał, numery się zgadzają
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Czyli na przyszłość wiadomo gdzie nie podbijać Niektórzy mają już "trochę" pozytywnej opinii i zaczynają odpierniczać cycki... że też mu nie wstyd z kolejnym turbo pajacować
- B7 Crew
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
Ja już znam odpowiedź bo widziałem Ale nie trudno się domyślić
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Po tych całych relacjach aż sam nabrałem ochoty na bukowinę Trzeba było się mnie posłuchać jak pytałeś się o sprężyny
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Jeśli mnie pamięć nie myli to jak zdejmiesz błotniki powinny być "gąbki" które zbierają wilgoć i potem chrumkają błotniki
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
@H4mm3R gąbki masz wywalone w błotnikach? Znowu bok?
-
2.0T by daglas garage, 307km/401nm, hydrografika, cai...
Poproszę lepsze zdjęcia od tyłu bo mam rozkminę od dłuższego czasu czy nie kupić tej lotki od nich
-
SrEbRnA sTrZaŁa Audi A4 B7 1.8T Quattro
raczej chodziło, że od b7 a nie b6 więc obstawiam że żadna
-
B7 Crew
Podesłałby ktoś numer włącznika/przycisku pdc który idzie w tunel nad radiem przy przyciskach esp itp? ścięty z obydwóch stron - wersja z chromem Wiem, że ktoś podsyłał fajny lewarek do naprawdę niskich samochodów... wyśle ktoś jeszcze raz? Nie wiem jaki wymiar jest, ale w dyfuzor normalnie 2x80mm wchodzi, przy 2x90mm ponoć trzeba delikatnie podcinać dyfuzor
-
☛ A4 B7 1.8t BFB Q LZ9Y ☚ [STAGE 2] hybryda k03, bose, vFiz, cupra, 2x70 ulter
Allegro i olxy mam całe przesortowane i do avanta jak na złość problem z ładną podsufitką... a do sedanów od groma tego Nie wiem, początkowo chciałem sufit w alcantarze ale jak kumpel się zapytał ile taki sufit u tapicera wyjdzie to zaśpiewał 3-4,5k, bo sam materiał około 2k Zwykła czarna pewnie o wiele taniej, ale to już sam się opytam jak będę miał auto
-
☛ A4 B7 1.8t BFB Q LZ9Y ☚ [STAGE 2] hybryda k03, bose, vFiz, cupra, 2x70 ulter
Gdzie są te za tysiaka ? albo odklejone, poplamione lub porysowane są a sam też patrzę... prędzej oddam swoją do obszycia w ciemną
-
☛ A4 B7 1.8t BFB Q LZ9Y ☚ [STAGE 2] hybryda k03, bose, vFiz, cupra, 2x70 ulter
Dzięki temu planuję zakupić drewniane i okleić
-
☛ A4 B7 1.8t BFB Q LZ9Y ☚ [STAGE 2] hybryda k03, bose, vFiz, cupra, 2x70 ulter
Zapodaj link jak możesz z jakiej aukcji brałeś folię Sam myślę nad oklejeniem lub pomalowaniem w black piano moją szkaradną rybią łuskę... Przy okazji dużo folii zeszło na dekory?
-
SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288
Grill S4 też ma to coś w sobie i przynajmniej jest inaczej niż u wszystkich, bo każdy chce iść w plaster Zawiecha przydałaby się w dół
-
A4 B7 1.8T Q/ S4 look/249KM 365Nm/ Vfiz/ Gwint/ Recaro/ Kiera MF zB8 lift/ Hamulce 345/300
Tutaj @afroo. ma ładnie pokazane na fotkach czym się różnią
-
☛ A4 B7 1.8t BFB Q LZ9Y ☚ [STAGE 2] hybryda k03, bose, vFiz, cupra, 2x70 ulter
Jak coś to będę się odzywał na fb
-
☛ A4 B7 1.8t BFB Q LZ9Y ☚ [STAGE 2] hybryda k03, bose, vFiz, cupra, 2x70 ulter
Zagalopowałem się bo u siebie będę miał wymieniane też fotele na elektryki, więc temu napisałem jedno rozbieranie
-
☛ A4 B7 1.8t BFB Q LZ9Y ☚ [STAGE 2] hybryda k03, bose, vFiz, cupra, 2x70 ulter
Są? to chyba jakoś źle szukam lub źle wpisuję frazę ... zapodasz linka na pw?
-
☛ A4 B7 1.8t BFB Q LZ9Y ☚ [STAGE 2] hybryda k03, bose, vFiz, cupra, 2x70 ulter
Słupka i chyba też od razu bose dołożę bo to jedno rozbieranie będzie
-
☛ A4 B7 1.8t BFB Q LZ9Y ☚ [STAGE 2] hybryda k03, bose, vFiz, cupra, 2x70 ulter
No właśnie z tymi wiązkami kicha najwyżej ten co będzie mi ogarniał zbuduje wiązkę
-
☛ A4 B7 1.8t BFB Q LZ9Y ☚ [STAGE 2] hybryda k03, bose, vFiz, cupra, 2x70 ulter
elektryki sam kompletowałeś? bo też muszę się za to zabrać tam chyba głównie te silniczki i wiązki są potrzebne? bo boczki mam
-
A4 B7 1.8T Q/ S4 look/249KM 365Nm/ Vfiz/ Gwint/ Recaro/ Kiera MF zB8 lift/ Hamulce 345/300
Każdy nagle kupuje stołki Szanuje za to że są od b7, a nie jak w większości ofert od b6