Treść opublikowana przez niwet
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Bo się zastanawiam nad nimi, a widziałem czarne na czarnym avancie z progami s4 i nie wyglądało to za dobrze
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Teraz mi się przypomniało, nie chciałeś montować dokładek maxton design przy progach?
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
Haha przejadły mi się już i kto inny będzie je użytkował z forum
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
Felgi odebrane po renowacji ( piaskowane, malowane proszkowo) Teraz trzeba będzie nałożyć powłokę kwarcową na felgi oraz heble i poszukać jakiś opon 225/35 które się ładnie naciągną Jeżeli chodzi o kolor jest to ciemny grafit, normalnie są ciemne ale jak padnie trochę światła to momentami wchodzą aż w stalowy
-
B7#BWE#TFSI#Quattro#Tiptronic#Sedan#PakietS4#Recaro#AP#345/324mm#VEEMANN4x9.5j
Zawsze możesz sobie wyciąć Ładnie temat idzie do przodu
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Na samą taśmę zawsze jest większe ryzyko Pokombinuj bo po co szpecić taką ładna blendę
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Silikon? Klej do szyb?
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Myślałem o takich z 10mm, ale więcej nie oznacza gorzej
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Nie wiem czy dużo miejsca jest pod blendą, najlepiej magnes czymś mocnym przykleić od środka blendy z 5-6? po boki i na środek jakiś żeby dobrze trzymało
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Nie myślałeś czasem o magnesach neodymowych do rejki? Bardzo dobra opcja
-
C7 Resident
Jest też opcja 8,5j, ale nie ukrywam że wolałbym iść w 9,5
-
C7 Resident
Planuję zakupić felgi do C7, na oku mam oemsy 19 ifg10 i nie wiem z jakimi parametrami brać żeby nie bawić się za dużo w dystanse 19 9,5j et42 czy et25 do 2.0 tdi, co brać? Ewentualnie jakbym się dopytał może byłyby na stanie z et38
-
[B7 ASB] Rodzinne czerwone combi
Tą powłoką można zabezpieczać również zaciski od hebli czy nie za bardzo?
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
Jeszcze trochę i Krystian zrobi wjazd z małymi zmianami z tego co mi wiadomo, ale nic nie zdradzam
-
A4 B7 1.8T Q/ S4 look/249KM 365Nm/ Vfiz/ Gwint/ Recaro/ Kiera MF zB8 lift/ Hamulce 345/300
Quattro myślę, że dobrze wygląda Ale jak chcesz spróbuj
-
A4 B7 1.8T Q/ S4 look/249KM 365Nm/ Vfiz/ Gwint/ Recaro/ Kiera MF zB8 lift/ Hamulce 345/300
Namieszałeś mi teraz w głowię bo wygląda naprawdę super, dzięki Znaczek S4 na twoim miejscu psiknąłbym czymś w czerń, przyczepią Ci się niektórzy o to że nie jest to prawdziwa S'ka, ale to tylko moja taka mała rada
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
To tak, na pewno psiknę czymś antykorozyjnym [emoji5] Malować sprężyn nie widzę sensu żeby je odświeżyć, jeżeli o to chodziło Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
s4 b7 W0 TAS
Nie tylko wam
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
Jeżeli chodzi o sprężyny to nie wiem czy będę je wymieniał, pewnie nie Nie wiem czy jest sens w ogóle je odświeżać, przeczyściłem je już co nieco, ale w niektórych miejscach po prostu "odchodzi" kolor a jak będą na samochodzie to wątpię, aby ktoś się schylał i zaglądał w nadkole
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Dokładnie W naszym kraju ciężko będzie Ci sprzedać, ludzie chcą jak najtaniej i o wiele więcej wiedzą na temat danego egzemplarza niż sam właściciel Niestety takie są u nas realia :/ Co B7 to B7, a nie jakieś tam be łósemki
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Ja wolę osobiście kupić starszy samochód doposażony niż nowszy i biedniejszy Można za 5dych i S4 znaleźć, tylko eksploatacja tego samochodu jest dość droga i nie ma część wyposażenia co tutaj. Za 40tyś to się nie opłaca nawet wystawiać Powodzenia w sprzedaży, choć nie ukrywam wolałbym aby auto zostało w twoich rękach i doczekać się swapa
-
A4 B7 1.8T Q/ S4 look/249KM 365Nm/ Vfiz/ Gwint/ Recaro/ Kiera MF zB8 lift/ Hamulce 345/300
Ten ryjek mi się widzi Mógłbyś zrobić fotę ryjka z daleka? Ciekawi mnie czy znaczek mocno zlewa się z grillem, bo mam dylemat czy zostawić chromowany
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
Jak to mawiają grubo albo wcale bixy i grill od S4/RS4 z progami na pewno będę szukał Potem zostanie kwestia już tylko malowania
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
Temat troszkę umarł Jak na razie kompletuję graty do samochodu, do tej pory co wpadło to - Pompei 19 et33 9J z audi S5 - Pełny komplet hebli z wszystkim od S4 B7 345x300 - Gwint KW V2 ( Jak coś to moje springi -45mm H&R później będą na sell ) Teraz powoli będę szukał bixów, a potem reszty gratów do S4 body jak wpadnie jakaś mamona Ogólnie zanim wszystko wpadnie na samochód to minie trochę czasu, muszę oddać jeszcze felgi do renowacji - pójdą w grafit i myślę nad kupnem opon 225/35, obecnie mam 235/35 Podziękowania dla Dev 'a, Wandej a' i Trewor87 za udane transakcje Do fotki wszystkiego nie rozkładałem, za dużo tego byłoby
-
Renowacja felg - okolice trójmiasta
Jak będę oddawał do renowacji to najszybciej pod koniec tego miesiąca, tak ogólnie to dzięki